סיום סמסטר א'

liran972

New member
סיום סמסטר א'

אני רוצה לאחל לכל הסטודנטים חופשת סמסטר מהנה, שזה לא באמת חופשה (זה שקידה וחרישה לבחינות...) אבל תשתדלו גם לנוח (כמה שאפשר) וגם להנות!! אז בואו נסכם את הסמסטר שעבר עלינו, ולכל אלה שנרשמו לסמסטר אביב - איזה קורס/ים בחרתם!
אגב, כמה מבינכם כבר קיבלו את הספרים לסמסטר הבא?

lee05

New member
בהצלחה לכולם

נרשמתי לניהול השיווק ותקשורת ודעת הקהל ( אתחיל להנות אחרי הבחינה בססטיסטיקה ומיקרו
) בנתיים הגיעו הספריםן של ניהול השיווק

Columbina

New member
סמסטר אחרון

היה מאוד סמלי היום לסיים את הקורס האחרון בפסיכולוגיה באותה כיתה איפה שלמדתי את הקורס הראשון בפסיכולוגיה. סמסטר הבא נשאר קורס בחירה אחרון וזהו, הסתיימה תקופה

ואייי זה בהחלט מיוחד!

אני זוכרת רק באיזה כיתה למדתי את אחד מהקורסים הראשונים (לקחתי שניים בסמסטר) נראה אם אזכר בשני.

Columbina

New member
את השני גם אני לא זוכרת

אבל מבוא לפסיכולוגיה היה סוג של קורס מיתולוגיה אז הכתה עושה לי פלאשבקים
אגב, נדמה לי שאת ביולוגית - נרשמתי לביולוגיה א' סמסטר הבא כקורס בחירה, המלצות/טיפים?

לא יודעת מה איתכם אנשים

אבל אני אישית התחלתי לעבוד וקורעת את ה*** בעבודה (עם ילדה ובעל) כך שלא היה לי את הזמן להרגיש את הסמסטר הזה בכלל. לא הגעתי לשיעורים אלא רק למעבדות ואולי זאת הסיבה שהסמסטר לא הורגש בכלל. סמסטר ב',ממשיכה גנטיקה שהתחלתי סמסטר שעבר ומתחילה את הקורסים המתקדמים אבולוציה ואימונולוגיה. שיהיה בהצלחה.
-פותחת השירשור,את עובדת היכנשהו?- אה ויש לי יומיים חופש כי אני עובדת עם סטודנטים אבל אין סטודנטים אז אין עבודה ולכן,יש חופש. איזה כיף. לומדת למבחנים ומנסה לשלב חיי חברה בדרך (עם אשת חברה נהדרת
) וגם חיים פרטיים יהיה נחמד לקבל.

liran972

New member
אכן, אני עובדת פול טיים ג'וב

ואין לי מושג איך זה יהיה לתמרן בין הלימודים לבין העומס בעבודה. אני מניחה שזה יהיה מאוד מעניין....

למעלה