טורניר הפורום השלישי- הגרלה ופרטים מלאים!

דנה1982

New member
טורניר הפורום השלישי- הגרלה ופרטים מלאים!

לאחר הדיונים המעמיקים בפורום בנושא פורמט הטורניר, התקבלה החלטה שאני מקווה שתרצה את כל הצדדים
הטורניר יהיה טורניר יחידים, המחולק לשני בתים - עליון ותחתון. בבית העליון (רמות 3-4) ישחקו 7 שחקנים ב-2 בתים. המנצח בכל בית יעלה לגמר. בבית התחתון ישחקו 5 שחקנים (2 נשים ו-3 גברים ברמות 1-2). בבית זה המנצח ייקבע על פי מאזן ניצחונות-הפסדים (במקרה של שוויון בין שני שחקנים ייקבע המנצח לפי מאזן ביניהם. במקרה של שוויון בין יותר מ-2 שחקנים, המנצח ייקבע על פי מאזן משחקונים בבית). כל המשחקים יהיו בני מערכה אחת, עד 6 (בשוויון 6:6 - שובר שוויון מכריע). משחקי זוגות יתקיימו לאחר טורנירי היחידים. כל מי שמעוניין לקחת חלק - מוזמן. בית עליון: בית א: 1. סערינה וויליאמס 2. algy 3. טל (חבר של אופיר, להלן טל א') בית ב: 1. deco1564 2. tal6449 3. Niminator 4. ofirshw בית תחתון: 1. niv110 2. KingRF 3. yoni sc 4. אור2221 5. דנה1982 מידע כללי: הטורניר יתקיים במרכז הטניס בתל-אביב, רח' צבי נשרי 6 (יד אליהו). שעות: מ-10:00 עד 15:00 (אנא הגיעו קודם לכן). עלות הטורניר: 55 שקלים למשתתף. מי שמעוניין לשחק גם זוגות, אנא עדכנו אותי כדי שאוכל לוודא התאמה מבחינת לו"ז ושעות מגרשים. שינויים, ביטולים, בקשות, הערות - אתם מוזמנים לפנות אליי. בדומה לטורנירים הקודמים, אם ישנם משתתפים שמסיבה כלשהיא לא יכולים להשתתף, אנא עדכנו אותי מראש. ותודה למרכז הטניס על האירוח, לאופיר על העזרה מאחורי הקלעים ולגיל שדאג לצ'ופר נחמד למי שמגיע לטורניר
והעיקר שלא יירד גשם

אשתדל להגיד להתראות עד אחת וחצי,

זה הולך להיות יום ארוך, נרשמתי גם לטורניר ביפו שמתחיל באחת וחצי,מה שאומר שאני הולך לשחק לפחות 8 סטים באותו היום,אבל קשה לי לוותר על טורניר הפורום {יש לי נקודות גמר להגן עליהן
} או על הטורניר ביפו {נקודות על שמינית גמר
} מקווה שהכל יסתדר מבחינת הזמנים,אני אשמח אם מישהו ירצה להצטרף אליי ליפו,ההרשמה עד יום חמישי, שיהיה בהצלחה לכולם,

עמית898

New member
מזג האויר בטורניר הפורום

לפי עדכון בוקר(עדכוני מודלים כדי לתת תחזיות) צפויה להתחיל מערכת גשם רצינית ב31.12 ולכן כרגע טורניר הפורום אינו בסיכון גשם אך אם המערכת תוקדם ביום יהיה סיכון ממשי לגשם

דנה1982

New member
נקודה אחת שלא התייחסתי אליה...

מאחר ויש לנו זמן לכך, הפעם נשחק בשיטה ה"מקובלת" לפיה בשוויון 40-40 יש להשיג 2 נקודות ברציפות לשם זכיה במשחקון (כלומר, עם AD, ולא נקודה מכרעת כפי שהיה נהוג בטורנירים הקודמים).

Niminator

New member
עזרה בהסעות

אגיע מירושלים באוטובוס לארלוזורוב. איך אני מגיע משם ליד-אליהו, או האם יש במקרה מישהו שיוכל לאסוף אותי מאיזשהו מקום בסביבה?

תודה,מבטיח לעשות את המקסימום,למרות ששלשום סובבתי את הקרסול בזמן משחק וכרגע אני אפילו לא יכול לדרוך על הרגל, השאיפה שלי כרגע היא להחזיק 30 דקות לפחות על המגרש וזה יהיה הישג מבחינתי,אבל אני מבטיח להראות להם בפעם אחרת.........

דנה1982

New member
נשמע שזה הולך להיות

טורניר הפציעות. ממש USOPEN. יש לנו שני שחקנים עם שפעת, אור עם שריר תפוס בגב, אתה עם הקרסול, אני עם הברך... מחלקה גריאטרית.

ofirshw

New member
תזכורת ציוד למחר

על כל אחד להביא מלבד מחבט גם שלישיית כדורי טניס במצב טוב. בטורניר הראשון מצאתי עצמי במפגשים בהם אני מספק לבד את הכדורים למפגשים, וזה מאוד לא הוגן. אם צריך, יש חנות במתחם. בנוסף בקבוק למים, כובע, ומטריה נגד תוכניותיה של דנה להציף את ת"א מחר.

למעלה