הסרת שיער בלייזר

Orange Sky

New member
הסרת שיער בלייזר

היי, אני יודעת שזה לא הפורום הכי מתאים אבל לא מצאתי אחד שיותר קשור לנושא.. מישהו כאן מבין בהסרת שיער בלייזר במכונים הגדולים? אני מדברת על אמריקן לייזר, נטורל פיל וcare הבנתי שcare לא מציעים בכלל טיפול באמצעות רופאים ואחיות אלא רק טכנאיות פרה רפואיות ולעומתם נטורלפיל אמרו לי שבשום פנים ואופן, משרד הבריאות מחייב רופא בתהליך...עכשיו care היא חברה מאוד מוכרת ומומלתץ זה הגיוני שהם לא משתמשים ברופאים? אני ממש בהתלבטות ואין א-ף אחד שאני מכירה שעשה הסרת שיער בלייזר כדי לקבל המלצות וייעוץ... נ נראה לי בזבזוז של זמן ללכת לפגישות ייעוץ בשלושת החברות לא? אני צריכה את המידע מהגורמים החיצוניים שיודע לבקר ולהגיד מה טוב ומה לא... אשמח לעזרה בנושא... תודה!

רעות160

New member
בנוגע לטיפול באמצעות רופאים

לא נראה לי שזה מחייב רופא שיעשה את זה. ובכלל לא נראה לי שבאיזשהו מכון באמת לוקחים רופא בשביל זה. הרי יש עכשיו מלא קוסמטיקאיות שעושות את זה אצלן במכון ואין עם זה בעיה. אפילו יש מכשירים ביתיים ואת יכולה לעשות לעצמך לבד בבית. אני קניתי מכשיר כזה, אם את רוצה אני אסביר לך עליו יותר לעומק (תגידי אם את בעניין שאני לא אחפור פה סתם)

nenarey

New member
מכשיר ביתי מעולה

היי שונית, אני קניתי מכשיר ביתי בשם me של חברת סינרון. הוא ממש יעיל ונוח ואני אישית מאוד מרוצה :) לדעתי הוא עדיף על כל הכאב ראש והיוקר של המכונים... אם תרצי לשמוע עוד פרטים תגידי לי ואני אשמח לעזור...

Orange Sky

New member
אז נראה לי כבר אני אלך על care כי הם הכי קרוב

קרובים אליי וליסוע עד אמריקן לייזר ונטורלפיל כל פעם זה סיוטטטט זה ממש סיבוך להגיע בעיר שלי לשם...... ושמעתי דברים טובים על care לא ממישהו שאני מכירה ספציפית שזה מה שגורם לי לחששות חח אבל בעיקרון רק העניין של הרופא מטריד אותי כי למרות שלא בהכרח צריך רופא, למה במכונים האחרים כן מציעים רופאים?... ועל מכשיר ביתי אין לי צורך במידע כי אני לא אעשה את זה...אבל תודה!! (:)

נועה בר1

New member
איפה את גרה שאמריקן לייזר רחוקים לך?

יש להם מיליון סניפים.. כולל באשדוד, טבריה, קריות וכו' ולדעתי כן חשוב לעשות אצל רופא/ה, זה תחום פרוץ וכבר כתבו על זה מלא. אני עשיתי באמריקן לייזר גם בגלל שהם רציניים ויש להם אישור של משרד הבריאות, ה- FDA וכולי

רעות160

New member
אפרופו כתבו על זה

אפרופו כתבו על זה... חברה שלחה לי פוסט שהיא כתבה על המכשיר. סתם שטויות שצריך לעשות את זה רופא/ה, לדעתי המצאה של המכונים הגדולים

Orange Sky

New member
אני חיפאית

ויש לי סניף כמובן בחיפה אבל זה לא אומר שזה קרוב..זה בקצה השני של העיר ומדובר בנסיעה של כמעט שעה כשאתה ללא אוטו (וחצי שעה מינימום עם אוטו בכל מקרה..). זה תקוע בחור בעיר התחתית שהיא משהו כמו התחנה המרכזית הישנה של ת"א חח פשוט מקום מזעזע ולא הכי נחמד ליסוע לשם באופן קבוע בייחוד כשאני זמינה רק בערבים...לא אופציה.. בגלל זה הייתי צריכה לצערי לפסול גם אותם וגם את נטורל פיל שיושבים שם באותו הבניין ואגב אני גם מתחילה לחשוב שזה לא מצריך רופא אחרי שהייתי שם בפגישת ייעוץ וזה באמת דבר שנראה ממש פשוט ...

למעלה