שאלות/תלונות

מצב
הנושא נעול.

The Guardian17

New member
חבל. כנראה נהג שלא מבין
גם לי נראה מטופש שלא מוכנים בעמדת השירות לזכות אותך על הרב קו אם אתה בא עם הקלה וההוכחה. נסה אולי לפנות למשרד התחבורה.
נאמר ומשרד התחבורה יתערב
יוחזרו לי 6.4 ש"ח (או פחות, ערך צבור וכל מה שמסביב). הוחזרו לי 6.4 ש"ח, והפאשלה ייתכן תתרחש שוב בעוד כשבוע-שבועיים, להכפיל במספר האנשים...

cwen

New member
נאמר ומשרד התחבורה יתערב
יוחזרו לי 6.4 ש"ח (או פחות, ערך צבור וכל מה שמסביב). הוחזרו לי 6.4 ש"ח, והפאשלה ייתכן תתרחש שוב בעוד כשבוע-שבועיים, להכפיל במספר האנשים...
כולי תקווה שהתערבות מסוג זה תשנה את הנהלים
כדי שגם הבאים אחריך יקבלו שירות במקרה הזה. (אני אופטימית להחריד, אני יודעת).

The Guardian17

New member
אי אפשר לאכול מן העוגה ולהשאיר אותה שלמה
כרטיס אנונימי לא צריך לקבל שום שירות... זה גם אחד התנאים: כרטיס אנונימי לא מבוטח וכמובן שלא ניתן לבצע גיבוי על שרת לכרטיס אנונימי. רוצה ביטוח? הוצא מראשך פרנויות בסגנון האח הגדול והנפק רב קו אישי.
יש לי רב קו אישי
פשוט אותו הוצאתי בנוסף. אני לא מסכים איתך על אופן האחריות שהם צריכים לקחת על עצמם. אם נהג יעביר "בטעות" 10 פעמים את הכרטיס, תגיד "מה לעשות, אין לזה ביטוח"? קצת פרופורציות.

תודה, מקווה שנהגי הרכבת יגיבו

אם אתה יודע מה שם המשתמש שלהם אשמח אם תכתוב לי.
"נהג קטר 701" אבל הוא נשוי לדעתי...
סליחה על החטטנות: האם נהג קטר זה הפאטיש? אני מכיר עשרות מהם ורובם נחמדים מאוד. יש אפילו אחד שמסיים תואר שני מבינייהם אבל הוא גם כן נשוי... בכל מקרה בהצלחה !
אצלך זה הנהגים, אצלי זה הקטרים עצמם.....

Miss dub

New member
"נהג קטר 701" אבל הוא נשוי לדעתי...
סליחה על החטטנות: האם נהג קטר זה הפאטיש? אני מכיר עשרות מהם ורובם נחמדים מאוד. יש אפילו אחד שמסיים תואר שני מבינייהם אבל הוא גם כן נשוי... בכל מקרה בהצלחה !
אצלך זה הנהגים, אצלי זה הקטרים עצמם.....
אני מחפשת נהגים כדי לעשות סרט דוקומנטרי
אני מפיקה ומחפשת מרואיינים פוטנציאליים. למקרה ש...תהית...

מצב
הנושא נעול.
למעלה