שאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
קו שלא יצא...
שלום, קו 564 של אגד מכפר-סבא לתל השומר שאמור היה לצאת בשעה 8:50 כלל לא יצא היום. המתנתי בתחנה (מרחק תחנה אחת מהתחנה המרכזית) עד לשעה 9:05 יחד עם שני נוסעים נוספים (לקחתי מהם את מספרי הטלפון) עד שהתייאשנו ועלינו על קו 567 לצומת גהה. האם אנו זכאים לפיצויים על פי החוק, ואם כן - למי עליי לפנות? תודה מראש
אתה יכול לפנות לאגד, ואם תלונתך תימצא
מוצדקת בחלק מהמקרים אתה עשוי לקבל פיצוי.

amit1270

New member
עד מתי
הנסיעות ברכבת הקלה יהיו בחינם?
לא ידוע...
נראה לי שמחכים שהיא תתחיל לנסוע בתדירות נורמלית ובמהירות סבירה, כלומר שהרמזורים החכמים יפעלו בצורה מלאה. אז גם תתחיל מהפכת הקווים המזינים - תחילה בדרום-מערב העיר ואח"כ בשאר חלקיה.

Tutti86

New member
שאלת רכבת
למה הרכבת האחרונה שיוצאת מחוצות המפרץ, בחיפה לת"א, יוצאת בשעה 18.47 וממרכז השמונה בחיפה האחרונה ב - 22.40?
חוצות המפרץ
אין הרבה ביקוש ונוסעים לתחנה הזאת ולכן אלו שעות הרכבות שכן עוצרות. כנראה שרוב הנוסעים מהתחנה - או חיילים מהטכני או מי שבא לעבודה/לקניות במתחם חוצות המפרץ.. בכל מקרה-התדירות ושעות הפעילות נקבעת ע"י הביקוש שיש.

רוזהלי1

New member
חוצות המפרץ
אין הרבה ביקוש ונוסעים לתחנה הזאת ולכן אלו שעות הרכבות שכן עוצרות. כנראה שרוב הנוסעים מהתחנה - או חיילים מהטכני או מי שבא לעבודה/לקניות במתחם חוצות המפרץ.. בכל מקרה-התדירות ושעות הפעילות נקבעת ע"י הביקוש שיש.
Tutti86
תודה. יש לנו חתונה קרובה לחוצות המפרץ ולכן שאלתי.

ra8452

New member
שאלות (לא הכוונה)
מה ההבדל בין סטודן ...
שלום, לא בטוחה שהבנתי מה ההבדל בין סטודן לבין הכרטיס חופשי חודשי לסטודנטים של אגד?? מדובר על הכרטיס של גוש דן+איזור השרון. באתר של אגד רשום שהוא תקף לאגד דן ומטרופולין ואילו באתר של דן לא רשום כלום.. משמע הוא תקף רק לדן (?) אם מישהו יכול להבהיר את הנושא אני אשמח... תודה.

Sophalin

New member
מה ההבדל בין סטודן ...
שלום, לא בטוחה שהבנתי מה ההבדל בין סטודן לבין הכרטיס חופשי חודשי לסטודנטים של אגד?? מדובר על הכרטיס של גוש דן+איזור השרון. באתר של אגד רשום שהוא תקף לאגד דן ומטרופולין ואילו באתר של דן לא רשום כלום.. משמע הוא תקף רק לדן (?) אם מישהו יכול להבהיר את הנושא אני אשמח... תודה.
סטודן
תקף לדן, אגד, מטרופולין וקווים באזורים הרשומים

דוד311

New member
שאלת רכבת הקלה בי-ם
אם יש לי חופשי חודשי לאוטובוס בירושלים האם אני יכולה לשלב בזה את הנסיעה ברכבת הקלה?
הרכבת הקלה
לעת עתה הנסיעות ברכבת הקלה הם בחינם. על פי הפרסומים, לכשתונהג גביית תשלום ברכבת הקלה, הכרטוס יהיה משותף עם האוטובוסים העירוניים.

giba70

New member
הרכבת הקלה
לעת עתה הנסיעות ברכבת הקלה הם בחינם. על פי הפרסומים, לכשתונהג גביית תשלום ברכבת הקלה, הכרטוס יהיה משותף עם האוטובוסים העירוניים.
וזה יהיה באמצעות הרב-קו, שהחל מהיום
הוא הדרך היחידה לרכוש כרטיסיה או חופשי-חודשי.

רוזהלי1

New member
הרכבת הקלה
הרכבת הקלה
השאלה שלי היתה כשהנסיעה ברכבת תהיה בתשלום מה יהיה על חופשי חודשי?

davitz1

New member
שאלות (לא הכוונה)
פקקים בדרך נמיר?
מקווה שזה הפורום הנכון.. מישהו יכול לפרט קצת כמה עמוסה דרך נמיר בבקרים (סביבות 8:30/9:00) מז'בוטינסקי או פנקס וצפונה? האם עדיף לנסוע בדרך נמיר בשעות האלו מאשר באיילון, בהנחה שרוצים להגיע לרעננה ? תודה!

נתנאל531

Well-known member
שאלות (לא הכוונה)
(עוד) שאלת רב־קו
האם מבחינה טכנית נהג יכול לטעון על רב קו כל מה שאפשר ללא הגבלה (למשל כרטיסית נוער על רב־קו של מבוגר, חופשי־חודשי על רב־קו אנונימי) והדבר נמנע רק מסיבות מנהלתיות, או שיש מניעה בעצם הכרטיס, כלומר הכרטיס לא יאפשר לטעון כרטיסיית נוער כאשר יש סטטוס מבוגר?

846

Active member
(עוד) שאלת רב־קו
האם מבחינה טכנית נהג יכול לטעון על רב קו כל מה שאפשר ללא הגבלה (למשל כרטיסית נוער על רב־קו של מבוגר, חופשי־חודשי על רב־קו אנונימי) והדבר נמנע רק מסיבות מנהלתיות, או שיש מניעה בעצם הכרטיס, כלומר הכרטיס לא יאפשר לטעון כרטיסיית נוער כאשר יש סטטוס מבוגר?
לא ניתן לטעון כרטיס מסוג שונה
מפרופיל בעל הכרטיס, המגבלה היא טכנית ולא נתונה לשיקול דעת הנהג.

oschlick

New member
סליחה על ההודעה החדשה
לא ידעתי לאן לשרשר... מחר מתחיל לימודים. גר באשדוד ולומד במרכז האקדמי ברמת גן. לימודים הם 3 ימים בשבוע. הציעו לי פה לקנות כרטיס שנתי או סטודנטיאלי שהכי ישתלם לי מבחינת הכסף... עדיין לא הבנתי לצערי, מישהו יכול לומר לי באופן מוחלט איזה מהם יותר משתלם? המסלול שלי הוא ככה: אשדוד - רכבת מרכז - המרכז האקדמי - רכבת מרכז - רכבת לאשדוד (לגבי החזור זה ל בטוח שאני חוזר עם רכבת, אולי באוטובוס כמו בהלוך, תלוי באיזה שעה אסיים כי אם אסיים בערך ב4 אז הפקקים יהרגו אותי ואעדיף רכבת). בנוסף, הוצאתי לפני כמה חודשים כרטיס רב קו של קונקס... בבקשה תסבירו לי עליו האם אפשר להטעין עליו הכל? ועוד הסברים על הכרטיס יתקבלו בברכה. תודה
לדעתי עדיף לך לנסוע ב-315 עד מסוף אלוף שדה
ולהחליף שם מהתחנה שסמוכה לנווה יהושע לקו 134 שמביא אותך עד למכללת רמת גן. 134 עובר שם ב-07:10, 07:40, 08:10 וכך הלאה. זה יקצר לך משמעותית את הדרך. אתה גם לא חייב לחכות ל-134, אתה יכול לנסוע עם כל קו כמעט (43,56,168 מהתחנה הנ''ל ו-55,63 מהתחנה במסוף אלוף שדה) נסיעה קצרה עד אלוף שדה פינת הירדן ומשם קו 67. בחזור 134 לא עוצר במסוף אלוף שדה, אז עדיף לך לרדת ממנו או מ-67 באלוף שדה פינת הירדן ומשם להמשיך עם 43/55/56/63/168 למסוף וממנו 315 לאשדוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה