נטוורקינג

דרושה עוזרת במשק בית בקריות

צעירה נכה זקוקה לעזרה בהתארגנות בסיסית וניהול משק בית, כולל ליווי לטיפולים מדי פעם *בקריות* העבודה היא שישה ימים בשבוע, לפחות שעתיים ביום. *לא מוותרת על דיווח לביטוח לאומי!*

מטפלת נפלאה מתפנה במאי בת"א

הבן שלי הולך לגן אחרי שנה וחצי עם המטפלת הנפלאה שלנו. אשמח לעזור לה למצוא בית חם ותינוק חדש לאהוב. איזור תל אביב

מחפשים פקידה לעבודה זמנית

בעבודה של חברה שלי מחפשים מישהי זמנית לשבועיים שלושה לעבודות פקידות לא קשות במיוחד למשהו כמו 8 שעות ביום. זה באזור ר"ג. דרושה מישהי עם ידע בסיסי במחשב ואינטילגנציה.... אם מישהי מחפשת או מכירה מישהי שיכולה שתפנה אלי ואפנה אותה.

אוסף פט שופ

למכירה יד 2 בית פט שופ עדיין עם אריזה חצי מחיר מהחנות כ 15 פט שופ והמון המון אביזרים כל פט שוף 10 ש"ח בלבד מי שתרכוש הכל יחד האביזרים מתנה

שרון123

New member
הבנים שלי מוכרים 2 אייפודים טאצ'

לדעתי לא קיים אייפוד 3GS. עד כמה שאני יודעת דור 2 ודור 3 הם זהים פרט לעובדה שדור 2 מגיע עם 8 G זיכרון ודור 3 עם זיכרון גדול יותר. הבנים שלי מוכרים דור 2, 8G, שניהם מצוינים ועובדים מעולה, תמיד תמיד היו עם כיסויים. מותקנת עליהם תוכנה של דור 4, פרוצה. 450 ש"ח לכל מכשיר, ללא כבל הטענה כי הם נקרעו והבנים משתמשים בתחנות עגינה להטענה. צריכה לבדוק איתם מה מצב האזניות.

מבקשת טיולון למי שיש למסירה שיהיהלי לחיים

יש לי עגלת פג לשירה וחיים עדיין קטן ללכת הרבה ברגל אז אם יש מישהי שמחפשת לתרום/להעביר אשמח מאיזור המרכז/שרון תודה............

Aניס

New member
יש לי!

למסירה בהוד השרון. מסררי אותי אם עוד רלוונטי.

אביג4

New member
מחפשת נשים שרוצות לארח

שמי אביגיל, אמא ל4 ילדים קטנים מעצבת בגדי נשים, להריון הנקה ומה שביניהם - בשם גילגול אם את אוהבת את הסגנון שלי אם מתחשק לך להתפנק בפריט שלי אם יש סביבך נשים שיכולות להתענין גם ואם יש לך את החשק והכיף את מוזמנת להזמין אותי למכירה ביתית אצלך - איפה שלא תהיי (כמעט..) כדאי לך! זה כיף שמשתלם!! אשמח למסור יותר פרטים בפרטי אביגיל [email protected]

למעלה