יום חמישי-יום 54ב
-תחילת הליל

ערגלית10

New member
מה שמרגיז אותי ולאט לאט גורם לי

להתחיל לבוז להפקת האח הגדול זה העובדה שבפרק ביום ראשון אביבית תצא בובה מותק מצחיקולה שבוכה על תמיר וכולם בוכים איתה. האמת מוסתרת לגבי המטורפת הזו, לגבי הבנאדם הדפוק לגמרי הזה, האמת מוסתרת כי לא נוח, כי צריכים אותה בהפקה כדי למשוך כסף. זה מחליא לחשוב כמה שקרים ועיוותי מציאות מתרחשים בעריכה.

aviril

New member
מה נשתנה הלילה הזה? שבכל הלילות ...

...אנחנו מתנהלים בין הנשגב למגוחך, הלילה הזה כולו מגוחך... ...בזכות מי? תצפו בנסטי ותקבלו תשובה.

אין אין היא גדולה אביבית,וואן וומן שואו... זה

אולי הלילה שאני כמו כל שאר הגברים בוילה נפלתי שדוד להצגת היחיד של הדיווה הננסית הזאת. שאביבית מחקה את יאנה עם המה נסגר המעפן שלה והלא יכולה לסבול את הזה אני נקרע מצחוק... איך אביבית אומרת שמן ומים לא הולכים ביחד וכפי שכולנו יודעים אביבית מבשלת בשמן עמוק עמוק מאוד,לשמן הזה סופי החזירית והבלתי נסבלת נפלה וגם שרי העכברה באה ללקק גבינה עבשה כדי לסתום חורים בעלילה. המופע של אביבית החל והליל רק התחיל רבותיי וגבירותיי.

וואן ביג וומן שואו

יאללה תסכלו אותי באבנים! אני נהנית מכל רגע
ההצגה התחילה, הדיירים התעוררו מהתרדמת
ויש שחקנית ראשית להצגה הזאת. תרצו או לא תרצו, אחלה הצגה

קריקו

New member
אפשר להבין למה מהרגע שהן חזרו לבית המצלמה לא

זזה ממנה? יש עוד אנשים חוץ מהבובת פלסטיק הזאת! ומה הקטע של שרי שפתאום מלקקת לגוש רוע הזה? הלוואי ותמיר יתרחק מהם! ושמישהו יתקע לסתומה הזאת סיכה שגם תפוצץ לה את הסיליקון וגם את הבועה שהיא חיה בה!

aviril

New member
למה לא זה לא עולה לצבי חמש משכורות לעת עתה .

..אמר לקותי אחרי צאתה שהוא צריך חמש משכורות לאחזקה שוטפת של אביבית.

aviril

New member
עינב חושבת שאביבית וקותי חזקים בחוץ..אז היא..

....אז היא מתעלקת עליהם כדי לזכות בכמה פרורי תהילה.

KEEK

Member
צבי ועינב לא מפסיקים לחמם את אביבית

לא נותנים לה לנשום לרגע ולחשוב לבד..

Dani Bloch

New member
זה עובד לטובתם.

אבל זה לא משנה, תמיר ייקח. לא כי מגיע לו, אלא כי כולם שם במלחמות והוא טפלון, כלום לא נדבק.

למעלה