קטעי צפייה, בלוגים וכתבות

כמה זמן תמשיך להתמרמר


אתה משווה הפסד בבורסה להימורי קלפים???? כבר שנתיים אנחנו רואים את האשליות שאתה חי בהם עד כדי עיוות המציאות אבל העובדה ששנתיים אחרי אתה ממשיך להאמין בשקרים של עצמך??? אדוני היקר, הגיע הזמן לקחת תרופות וכמה שיותר מהר, מצבך רק מידרדר.....
 

webguy

New member
למה לשקר ?

אלירז הודה בפרק הפתיחה שיש לו נטיה להימורים .. אבל הוא מצליח להתגבר הנטיה הזאת ..
 

LILACH43211

New member
יצחק תבין כבר אלירז זכה ומצליח ואתה ומעריצי

איילה מקנאים תצאו מהסרט האח 2 נגמר .
 
אתר וואלה הוא אתר מושחת שלא מתאושש מכשלון

הראלט שלו "הדור הבא",תשימו לב שבאופן רצוף הוא מפרסם יום יום כתבות פוגעות וביקורות רעות על תכניות "קשת" ומנחיה. הוא מנסה להגחיך את האח הגדול,בכך שהוא עושה השוואה כזו,כל בר דעת שצפה באח יודע שאלירז לא דומה לקותי,ושקותי לא דומה לג'קי ושג'קי לא דומה לאלירז. המשותף היחיד בין השלושה ששלושתם היו עובדי מטבח\מלצרים.והמוצא שלהם.
 

webguy

New member
בכללי בלבד ..

שלושתם סיפורי סינדרה.. משתתפים שמגיעים ממשפחות שעברו בעיות כלכליות ידעו בחיים שלהם קשיים כלכליים .. עוסקים בעבודה כפועלים .. סה"כ מהמעמדות שנלחמים בחיים על הקיום ..!! נצחון שלהם זה סיפור סינדרלה מודרני האהוב על רובנו .. אם קותי לא היה מקלל הדרך לגמר סלולה בפניו ..!!
 
ונוסיף ונאמר....

שפרה ואלירז אנשים משכילים ומלומדים ג'קי זכה בעיקר מאחר והיה ברירת מחדל אבל היה מצחיק, ולרוב עזר ופירגן. אין שום קשר בין יקותיאל למישהו מהם
 

webguy

New member
אלירז מלומד ?

הוא עבד בחו"ל בהובלות וסבלות ..!! שחזר נרשם באונברסיטה הפתוחה שלא צריך בשביל לימוד בה השכלה מוקדמת , אז הוא משכיל ? את יכולה להנגיד שיש לו חוכמת חיים אבל השכלה יש רק שלומדים .. אולי הוע עכשיו לומד ויהיהה משכיל .. הקשר בניהם הוא ברקע ולא באופי ..
 

LILACH43211

New member
יצחק תקנה מחר את העיתון פירמה יחכה לך שם

הפתעה : אלירז נמצא ברשימה של 100 המשפיעים בתקשורת
 

webguy

New member
ברור הוא מקבל זמן מסך ..

יש מי שקונה את הכבדות שלו ההתפתלויות ...כל אחד וטעמו .. בסופו של דבר אין מישהו באח שירש אותו .. ערוץ 22 רואה בו מכשיר לקדם את האח הגדול עד שלא יהיה לו מחליף יתנו לו זמן מסך ..!! הרי בסופו של דבר המדיה הטלווזיונית בישראל זה לא בדיוק ציבור של הוגי דעות בעלי רמה זה יותר בידור קל ..
 

LILACH43211

New member
ובכל זאת הוא מנחה בערוץ 22

ובכל זאת הוא כלול ברשימה יוקרתית של פירמה של גלובס ברשימת 100 המשפיעים בתקשורת. עברו שנתיים אולי תצא מהשנאה האובסיסבית שלך יצחק אתה לא חייב לאהוב אותו אבל לא יעזור לך אלירז התקדם בצורה שאף אחד שיצא מריאליטי והפך כוכב תקשורת ולא יעזרו כל הניסיונות לגמד אותו. העובדות מדברות בעד עצמן.
 

webguy

New member
מישהו צריך לייצג את האח הגדול ..ולהיאי ?

ברור שיבחרו את הזוכה מאחר וגקי באמת מקרה אבוד ... אבל האח בחר בחסרת כשרון לחלוטין מהאת הקודם לייצג אותו כי אין ברירה זה מה שיש היא אשת תעשיית הסלסבס להיאי .. גם היא הופיעה בערוץ 22 בתוכנית אז מה ? אלירז לא מבריק וטלא בטיח ... זכה מההפקר
 

LILACH43211

New member
היה בתכנית של שעה וחצי אייטם של 5 דקות על האח

עךל מה אתה מדבר אתה וכל תומכי איילה קנאים מתוסכלים . אלירז מבריק על אפך וחמתך הוא ימשיך להצליח
 
כי גל אוחובסקי היה מסכים נראה לך????

אם אלירז היה כזה בינוני נראה לך שסנוב כמו גל אוחובסקי היה מסכים לשבת לידו או להגיש איתו???? התירוצים שלך קלושים, פאתטיים ועלובים!!!! מבחינתי אתה יכול להמשיך כי אתה עושה מעצמך צחוק בכל פורום אפשרי. מציעה לך שוב את הפיתרון התרופתי כי כולם צוחקים עליך וממך. תמשיך להתמרמר אבל בשקט
 

webguy

New member
צריך להתפרנס ...חוץ מזה גל אוחובסקי הוא קליבר

היה לפני אלירז והיה גם אחריו .. מה את משווה בכלל ? גם גואל הוא עיתונאי משכיל ..
 
אתה מדבר שטויות יא פאתט


אבל אני מבינה שהקנאה והמירמור פשוט מבעבעים בך אז תיזהר לא להיחנק מהקיא של עצמך פחחחחחחחחח
 


תמשיך למחזר ולהיות לוזר חחחחחחח סבבה ועדיין מעדיפים את "הכבדות", "ההתפתלויות" וגבב השטויות שרשמת מאשר את המושפלת והדיקציה הלוקה בחסר שלה, את האינפופים המטומטמים וחוסר היכולת לעבור מסך בצורה רהוטה ואינטיליגנטית. ואל תביא לי את "ראיונות" המודחים שלה בתור דוגמה כי היא שואלת 2-3 שאלות בקושי שכתובות לה מראש והמודח מדבר כל 5 דקות "הראיון" - פאתטי וחסר עניין. עשתה לעצמה בושות ועכשיו אתה ממשיך לחפות עליה בכל שהיא "בחרה" להמשיך ללמוד ולעבוד - כולנו יודעים שהיא עדיין לא חזרה ללימודים והיא מועסקת בחצי משרה בקיוביק הקטן שהשאירו לה. אפילו מהקמפיין בחינם שעשתה הטיסו אותה אחרי שבאה אליהם באולטימטום "הפרינססה" עלובה ומושפלת לעד!!!!!!!!!
 
נדבקת מהסנוביות של המושפלת??? חחחחח

כל בן אדם שסיים 12 שנות לימוד ולומד במכללה או אוניברסיטה הוא אדם משכיל ומלומד.... לאוניברסיטה הפתוחה יש תנאי כניסה וסף ציונים כמו בכל מכללה בטח כשנרשמים לראית חשבון. אז צא מהסרטים והבולשיט שלא סלב מאכיל אותך ותתחבר למציאות כי אתה עושה מעצמך צחוק. באותה מידה אני יכולה לומר שאבא של המושפלת קנה לה את התואר בתקשורת שהוא דרך אגב התואר הפשוט והקל ביותר בארץ אז פחחחחחח ואלפי סטודנטים בארץ ובעולם עובדים במלצרות, סבלות, ברמנים וכו' אז מה זה אומר לגביהם? שהם חרוצים!!!! המושפלת עד היום ממומנת ע"י אבא שלה וכנ"ל חיי הזוגיות שלה אז באמת כדאי שתשתוק כדי שלא נשפיל אותה יותר במה שאני יודעת...היא פשוט כ"כ לא מעניינת ובגלל זה אין לי מטרה לתת לה במה. תפסיק להזכיר את אלירז, גם לא בעקיפין כי נמאס לגמרי מהשטויות שלך!!!!!!!!!
 
לא מסכים.היו גם סיפורי סינדרלה פוטנציאלים..

אחרים שלא צמחו והגיעו לזכיה-כגון:ארז דה דרזנר,ליאם מעונה 3,אלין שהגיעה ממשפחה קשה,וגם העונה יאנה ושרי באו ממשפחות קשות יום ועניות. יש הרבה שנכנסו לאח עם בעיות כלכליות זה לא מקנה לך זכייה מיידית.החא הגדול לצערי נהפך בשתי העונות האחרונות ללשכת סעד פומבית.כל המתבכיין והמתסמכן זוכה. אם תלך אחורה תיווכח לדעת שאלירז הכי פחות התבכיין על מצבו הכלכלי,חוץ מממש בהתחלת התכנית שקבל על מצב המלצרים והזכויות שלהם,ועוד מקרה בסוף שחשף את הנפילה הכלכלית של אביו לא זכורים לי התבכינויות שלו יום יום כמו קותי או ג'קי שהלך עם המוטו של פשוט פשוט פשוט... סיפורי סינדרלה יכולים להיות בכל מיני צבעים ומגדרים.
 
למעלה