קטעי צפייה, בלוגים וכתבות

Ofra le

New member
קטעי צפייה, בלוגים וכתבות


סרטונים, קטעי צפייה
קישורים לבלוגים ולכתבות
תמונות וכל מה שקשור ל״אח הגדול״
 
הפיצוץ הגדול בין ברי וזיה נגד קים!

כל הדיירים מרוכזים בסלון, קים מספר להם על זיהום האוויר החמור באזור הקריות בהמשך הוא עובר לדבר על הון ושלטון, ושיטת המיסוי בארץ, זיוה מתפרצת לדבריו אבל סער קוטע אותה ואומר לה שהיא סתם צורחת וקים מבקש ממנה שאם לא מכירה את הנושא שלא תדבר בסיסמאות וממשיך לדבר. זיוה שוב מתחילה לצעוק וסער אומר שהיא עוברת על חוקי הבית ומעירה הערות גזעניות, קים אומר לזיוה שהיא לא עשתה כלום בשבועיים האחרונים בבית, ברי אומרת להם שזה לא נכון. קים קורא לזיוה מטומטמת והיא קוראת לו פו הדוב, ברי אומרת לקים שהוא צריך לשמור על פה נקי והוא עונה לה שהיא לא יכולה ללמד אותו כלום חוץ מריקודים ובסיום אומרת לו "לך תתקוועד". לצפייה לחצו כאן!
 
הקליפ המלא של הדיירים לשיר Thriller

הדיירים שחזרו את הקליפ המפורסם של מייקל ג'קסון לשירו Thriller במטרה לזכות בתקציב מותרות. בואו לראות את הקליפ של הדיירים וגם ללמוד דבר או שניים על הקליפ המקורי שעשה היסטוריה לצפייה לחצו כאן!
 
סער תומך בחרמות וסנקציות על ישראל

סער תומך בחרמות וסנקציות על ישראל, אמר בבירור שהוא תומך ב BDS שזה חרמות, סנצקציות וכל שאר הירקות על ישראל. הוא תומך באיזה פרופסר גדי ארגזים או משהו כזה שהוא אחד הסרבנים הראשונים בישראל והוא אחד החזקים בתחום של ההחרמות על ישראל וכל היוצא בזה. לצפייה לחצו כאן!
 
למעלה