ג'ונתן גרוף

Ayelet 363

New member
ג'ונתן גרוף

שם מלא: ג'ונתן דרו גרוף תאריך לידה: 26 במרץ 1985 ג'ונתן גרוף נולד בעיירה רונקס, שבמחוז לנקסטר בפנסילבניה וחונך כמתודיסט. הוא סיים את הלימודים ב- Conestoga Valley High School בשנת 2003. הוא בעיקר בכך ששיחק בפעם הראשון את התפקיד של מלכיאור גבור בהפקת ברודדווי של Spring Awakening מה-10 בדצמבר 2006 עד ה-18 במאי 2008. הוא שיחק את אותו התפקיד גם קודם לכן, בקיץ 2006. חלק מההחלטה שלו לעזוב היה מכיוון שהוא קיבל תפקיד ראשי כקלוד ב"שיער" של ,The Shaespeare in the Park Productio, אותו שיחק בין ה-22 ביולי ל-17 באוגוסט. בנוסף הוא היה אמור לשחק ב-2005 במחזמר In My Life. לפני שהופיע בברודווי, הוא הופיע ב- The Ephrata Performing Arts Canter באפרטה, פנסילבניה. שתיים מהדמויות שהוא שיחק שם הן אדגר ב- Bat Boy: The Musical ומכוער ב" Honk!". הוא השתתף גם בהפקה מחוץ לבורוודיי של Prayer fot My Enemy. הוא היה גם בסיבוב ארצי של צלילי המוזיקה, בתור רולף ובתהילה ב- the North Shore Music Theater בבוורלי, מסצ'וסטס. ב-2009 הופיע ב- The Singing Forest וב-2010 הופיע ב- Deathtrap ב- Gielgud Theatre in London. בנוסף לכל אלה, הוא השתתף בסרט טלויזיה בשם Pretty\Handsome ובסרטים Taking Woodstock, Twelve Thirty ו- The Conspirator. בשנת 2007 היה מועמד לפרסים: Drama Desk Award- בקטגוריה Outstanding Actor in a Musical Tony Award- בקטגוריה Actor in a Musical Drama League Award בקטגוריה Distinguished Performance Theatre World Award (זכה) על תפקידו במחזמר Spring Awakening. בשנת 2009 זכה ב- Obie Award גם על "Prayer for the Enemy" וגם על "Singing Forest". בשנת 2011 זכה ב- WhatsOnStage London Newcomer of the Year Award על Deathtrap. ב-2010 הופיע בגלי לראשונה, בתור ג'סי סיינט ג'יימס. חוץ מגלי הוא היה שחקן אורח בסדרות הטלויזיה One Life to Live ו- The Good Wide. עובדות מעניינות: -הוא הכיר את ליאה מישל וג'נה אושקוביץ לפני גלי. שלושתם היו ב- Spring Awakening. הוא וליאה חברים טובים. הוא גם זה שהכיר בינה לבין ריאן מרפי, בארוחה בקליפורניה. -הוא היה אמור להופיע בסדרה של ריאן מרפי, שלא נבחרה להמשך אחרי הפיילוט. -לפני שהחליט להיות שחקן הוא רצה להיות חצוצרן מקצועי. -בעבר עבד, בין היתר, כמפעיל מתקנים ב- Dutch Wonderland וכיועץ במחנה תיאטרון ביורק שפנסילבניה, שם הוא לימד ילדים בני 11 ו-12 לשחק. הוא עבד עם כמלצר ב- The Chelsea Grill of Hell's Kitchen. -הוא החליט שהוא רוצה לעבוד בעסקי הבידור אחרי שהוא ראה הפקה של Annie Get Your Gun ב-1995. פייסבוק מעריצים: http://www.facebook.com/pages/Jonathan-Groff/25779033472

Ayelet 363

New member
ותמונה שלו צעיר

ומשום שבשעות כאלה שאני כל כך מותשת אני היי בנטורל, הנה בדיחת קרש- Annie Get Your Gun?! אז כנראה שהיא בסדר.

shaharory

New member
זכור לי שאהבתי את הקטע

שגילו את הסודות של הדמות של אימלדה, ושאהבתי אותה בכללי

האמת שדי פרשתי ממנו באמצע

עם כל אהבתי לג'ונתן ובאמיל הירש, אז לא הגעתי לשלב שאת מדברת עליו.

shaharory

New member
אה אני ראיתי בקולנוע אז

ראיתי עד הסוף. זאת הייתה חוויה מאוד מוזרה, זכיתי בזה וזה היה בקולנוע לב בערב והלכתי עם חברה וכולם שם היו מבוגרים והיה כיבוד לפני- בירות, וריקי גל הייתה שם.

וואו, באמת נשמע הזוי. מה ריקי גל קשורה?

במסגרת מה זכית בזה? ואני מסרבת לראות דרמות בקולנוע. קולנוע זה לפעולה, קומדיה או אימה (שזה שווה ערך לקומדיה מבחינתי). דרמות זה בבית, למרות שאני כמעט כבר לא רואה כאלה...

shaharory

New member
אין לי מושג, אני בכלל לא ראיתי אותה

שם, ראיתי אח"כ בתמונות שהפייסבוק של קולנוע לב (משם זכיתי) העלה. וזאת גם הפעם השנייה שהייתי בנוכחותה באותו שבוע, הפעם הקודמת הייתה בחיפה כשהייתי בפסטיבל הסרטים. ואני לא מורידה סרטים אז הקולנוע בשבילי הוא להכל

Ayelet 363

New member
תודה על ההמלצה

אגיד לאחותי. רציתי לשכנע אותה לראות את זה איתי בגללו והיא סירבה. והיא עוד יותר אוהבת אותו ממני... ראיתי את The Conspirator בגללו ובגלל אלקסיס בלדל, ויש שם עוד כל מיני שחקנים מגניבים, והבמאי רוברט דרפורד... אבל לא אהבתי.

Ayelet 363

New member
אוקיי, טוב לדעת. תודה על האזהרה XD

באמת אבא שלי היה רואה איתנו אם היינו רואות אז (איך ידעת?).
אבל אחותי בגיל שלנו, היא בסדר...

למעלה