טופיק - אני מעוצבן על תפוז

Kelevra

New member
טופיק - אני מעוצבן על תפוז

נשבר לי לגמרי מהתפיסה הפרסומית שלהם. לפורום הזה קוראים "פורום זוגיות פתוחה ואחרת". לא קוראים לו למשל "פורום מסיבות סקס" או "פורום סקס" או "פורום חוובבי פורנוגרפיה" או אפילו "פורום מעוניינים להשתמש בשירותי מין בתשלום". אנחנו כאן כדי לדבר על זוגיות. אין לי בעיה עם פורנוגרפיה או כל שאר הדברים לעיל, אבל לא זה מה שאנחנו עושים. אז למה לעזאזל מציפים אותי כבר הרבה מאוד זמן בפרסומות לסיליקון בהשתלה חובבנית מעל לרקמת השריר וריטושי פוטושופ? למה דוחפים לי את כל הפרסומות הדי מעצבנות האלו? מפני שמישהו באפיון הפרסום של תפוז החליט שמה שמעניין את מי שבא לכתוב כאן יותר מהכל זה למצוא פרטנרים לסקס, פורנוגרפי ושירותי מין. הם אפילו לא החליטו להציע לנו פרסומות של דורקס או ספא או פרסומות כמו שמופיעות בפורום זוגיות. זה פשוט מעצבן. אני מבין שיש הרבה אנשים שאוהבים לכתוב כאן פנטזיות וסיפורי סקס אבל השיוך הזה לאשכול מבוגרים גם דופק אותנו. המפרסמים של תפוז מחזיקים בדיוק את אותה הסטיגמה המאוד מעצבנת שמביאה לכאן מחפשי זיונים שמתחננים לרחמים: שמי שכאן נמצא או נמצאת כאן בשביל להזדיין עם כל מי שרק יעשה לנו טובה ויסכים. שכולנו בעצם עסוקים כל היום בצריכת תכני סקס והיכרויות למבוגרים. זה פשוט עולה לי על העצבים. למה זה נושא לגיטימי לשיחה עם ילדים ובני נוער שייתכן תא משפחתי של שתי נשים, שני גברים וכו' - אבל כשמדברים על הקונספט של המונוגמיות זו כבר שיחה למבוגרים בלבד? למה בן 14 ששואל את עצמו שאלות על הזהות המינית שלו יכול להכנס לפורום נוער גאה או אחרים ולהרגיש בבית, אבל מישהי בת 15 שאוהבת שני נערים צריכה לקבל את הרושם שזה לא דיון לגיטימי לגילה? למה בכלל צריך לפרסם כאן בצורה כל כך אגרסיבית היכרויות ושירותי מין בצורה כל כך פורנוגרפית? בשביל מה זה טוב? השיוך הזה להגדרה של "למבוגרים בלבד" מכליל את כולנו כחבורה שעניינה סקס, סקס וסקס. ההכללה הזו פשוט מרגיזה. כל הפרסומות האלו פשוט מעצבנות אותי. כל התפיסה הזו שזה למבוגרים בלבד כי עיקר העניין הוא סקס מרגיזה אותי. אני דווקא חושב שבדיוק כפי שמנסים ללמד היום נוער שהזהות המינית שלו היא נושא לגיטימי לדיון, גם עניין האידיאל המונוגמי צריך לעמוד לדיון באותה החופשיות, ואת הדיון הזה כל הפרסומות הפרובוקטיביות האלו פשוט מעיפות מסדר היום. כי זה מה שתפוז והמפרסמים שלו חושבים עלינו, בדיוק כמו התחקירניות המעצבנות ששולחות לנו לפעמים מסרים: ספר לנו על האורגיות, על מסיבות הסקס, על כל הסדום ועמורה הזה שיש לכם. ככה הם רואים אותנו, ככה אנחנו נותנים להם לפעמים לראות אותנו וככה הם מציירים אותנו לאחרים, כולל ללקוחות משרדי הפרסום שלהם. מי שמכיר אותי יודע שאני לא חשוד בקרבה כלשהי לדת או למסורת ואני לא בא להתחסד כאן. אני בטח לא מאלו שמאמינים בהתנזרות או טוהר מיני. אבל יש גבול לטעם הטוב ותפוז רומסים את הגבול הזה כבר המון זמן, וזה די נמאס לי. לא רוצה שיאפיינו אותי בחתך לקוח סטראוטיפי, לא רוצה שישימו עלי תוויות אידיוטיות. רוצה את אותן הפרסומות ואותו היחס שמקבלים גולשי פורום זוגיות ופורום אקטואליה. אז זה מעצבן אותי מאוד, והייתי צריך להוציא קצת עצבים בנושא אוף טופיק. עמכם הסליחה.

אתה לגמרי צודק אבל

למה זה אופ-טופיק? זה ממש ממש און-טופיק. אני מסכים איתך לגמרי - זה גם נוגע למה אתה מעביר לילדים. אני, למשל, הבנתי באיזשהו שלב שזה לא נכון שאחיה בזוגיות פתוחה אבל אסתיר את זה מילדי... כמובן שיש שאלה ע-נ-ק-י-ת איך עושים את זה...

Kelevra

New member
אוף טופיק

כי עיקר העצבים שלי כרגע זה על הקטלוג של תפוז והתוויות שהם מדביקים לנו. על השיוך של הנושא הזה באופן בלעדי ל"למבוגרים בלבד" ועל הפרסומות הפורנוגרפיות שאף מפרסם לא היה מעז לשים על שלט באמצע תל אביב ברחוב פוסיקט פינת צ'ייני מרום. לא כי מפריע לי לראות נשים עירומות. זה אפילו מבורך, אבל לא כפרסומת. כפרסומת זה עלבון לשכל ובהזדמנות הזו גם מציג את הגוף של הדוגמנית כמוצר דה-פקטו שאותו המפרסם מוכר. אם זה לא סוג של פרסום שוביניסטי שמחפיץ נשים, אני לא יודע מה כן. הרי לעולם לא היינו מוכנים לקבל את הפוסטר הזה כפרסומת לאייפון 5, נכון? היו זורקים לאפל את המכשירים בחזרה דרך הויטרינה. אבל כאן מוכרים לנו סקס, ובובת המין האנושית הזו היא בעצם המוצר ולכן זה בסדר. היא מגיעה בשחור ולבן כשהגרסה בלבן תגיע באיחור של חצי שנה ותעלה חמישים דולר יותר. סים פרי. יש חריץ להרחבת זיכרון מתחת לשד ימין וכניסת USB בתחת. ולמה תפוז חושבים שזה לגיטימי לשים כאן פרסומות שמקומן באתר פורנו? כי כאן בשבילם זה לא מרחב ציבורי, ילדים או נוער או פמיניסטים יפי נפש כמוני לא נכנסים לפה, כאן זה ממילא בית זונות. למבוגרים בלבד.

אופו ה X

אצלי התמונה עם הבלונדינית והציצי החצי גלוי נמצאת עם השאלה "איך אתם אוהבים את זה" והסימן שאלה הגדול
לגבי סקס פארטי נמצאת כל הזמן ומשום מה לא מצליחה לעשות עליה X

אני איתך!

זה תמיד מבאס אותי השדיים המסולקנות האלה שקופצות לי לפריים. שהרי לא פתחתי את עמוד הפורום הזה כדי לראות שדיים- ואפילו כמעט שההפך

GmailMan

New member
אני דווקא מבין אותם

אנחנו חיים בעולם שהכל עולה בו כסף להחזיק שרתים, מנהלי מערכת,עורכי תוכן, לספק פלטפורמה כל זה (ולא משנה אם תגידו שזה יותר טוב או פחות טוב) עולה לא מעט כסף אז קודם כל אני מבין את הצורך בפרסומות, אפשר להתווכח על הטעם שלהם ואפשר לפנות גם להנהלה אבל עצם זה שאנחנו מקבלים זאת בחינם נותן להם את הזכות לפרסם אגב, אני בכלל לא רואה את הפרסומות הן פשוט לא קיימות בשבילי - כנראה שהעיניים שלי למדו לסנן

Kelevra

New member
אין לי שום בעיה

עם פרסומות כרעיון. יש לי בעיה עם שני דברים: האחד, ששמים עלי תוית סטריאוטיפית וזה מרגיז. אני רוצה שישימו לי אותן פרסומות ששמים לפורום זוגיות או לפורום אקטואליה. מה הבעיה? אותו שטח פרסום. אבל שלא ישווקו אותי ללקוחות שלהם כקהל יעד מובחר לתעשיית המין. למה חייבים לאפיין אותי עבור פרסום ממוקד כלקוח מועדף של אתרי סקס? מה בשם הפורום או באופי הדיונים שלנו מכוון אותם למחשבה המטומטמת הזו? למה שלא ימכרו לי ביטוח או בנקאות היברידית או חופשה בניקוסיה? מי החליט שכמעט כל מה שמעניין אותנו זה אתרי סקס והיכרויות מין? הדבר השני זו הרמה של הפרסומות, שכבר נמאס מהן כי הן לא אופנה חולפת. די, חלאס, כמה כבר אפשר לדחוף לנו לפנים בובות מין מסולקנות כאילו שנכנסנו ליופורן. כשאני רוצה לראות פורנו אני רואה פורנו וכשאני רוצה לדבר אני מגיע לתפוז. הפורום זה מרחב וירטואלי ציבורי וטיב הפרסומות האלו לא הולם אותו. לא היית מוכן לקבל אותן באוטובוס, נכון? לא היית מוכן לקבל פרסומות כאלו מסלקום או מבנק הפועלים. עצם זה שתפוז מרגישים שהן לגיטימיות כאן מרגיז אותי. הן לגיטימיות באתר פורנו. במרחב הציבורי הן ביטוי דוחה לפרסום שוביניסטי ומחפיץ, ואני באמת משתמש במונח הזה כבר יותר מדי, אבל זה באמת משהו בזוי בעיני. אתה יכול להגיד לי בכנות שהפרסומת הזו לא משדרת לך בצורה הכי ברורה שהמוצר שהן מוכרות זה "כוסיות כדוגמת התמונה"? מעליב את השכל ולא מכבד, לא אותנו הגברים ולא את הנשים. חוצמזה, מה אצלכם? הכל טוב? ד"ש...

מסכים איתך מאוד (וגם אותי זה מרגיז), אבל -

אני יכול להבין למה הפרסום נעשה דווקא כאן, ואת ה"קיטלוג האוטומטי" של הפורטל. למרות ששוב: גם אני לא ממש מתלהב מהפרסומות כאן (חלקם די תת רמה). העיניין הוא, שפשוט לפי כל הסטטיסטיקות, אנשים ששייכים ל"מיעוט מיני" (אם אפשר להגדיר אותו כך), כלומר שלא נמצאים במיינסטריים של המיניות, וההתנהגות המינית שלהם, קצת שונה (כמו הומוסקסואלים, אוהבי BDSM, משתתפי מסיבות חילופי זוגות, וגם (מבלי לפגוע באף אחד כאן) אנשים שמעדיפים זוגיות פתוחה) - סטטיסטית, עסוקים במין (בחיי היום יום), בכל זאת, יותר מאשר "הרוב הרגיל". נימצא לדוגמא, שהומוסקסואלים, יותר פעילים מינית מהסטרייטים. זה אומנם בהכללה גדולה, אך עדיין, אותם האנשים - הסקס ממלא את עולמם, יותר מאשר אצל אחרים. ולכן, אני מבין מדוע יפרסמו את המודעות הסקס דווקא בפורום כזה ולא פורום אקטואליה למשל. וגם, בוא נאמר, שרוב האנשים כאן בפורום, יעלבו או יפגעו פחות, במידה ויראו פרסומת סקס זו או אחרת, מאשר גולשי פורום אקטואליה או פורום אוכל.

Kelevra

New member
אז הסטטיסטיקה מצדיקה את הקטלוג?

אז בוא נשים בפורום יוצאי מרוקו פרסומות לגמילה מסמים. הם רגילים לסטיגמות, אז לפי ההגיון הזה הם לא יעלבו מהתיוג. נסביר להם שיש סטטיסטיקה. זה שאנחנו מבינים את הסטיגמה לא אומר שמותר לקטלג אותנו. את הרציונאל שלהם מאחורי הפילוח לא צריך להסביר. זו עדיין חוצפה לעשות את זה. מי קבע שאני אמור להיעלב פחות מפרסומת כזו מאשר גולש בפורום אקטואליה? אותו דפקט שמתנשא עלי ומתייג אותי, זה מי שחושב שמותר לו לקבוע בשבילי מה הסטנדרטים שלי לטעם טוב. כי פה לא יעלבו ולא יתרגזו כי גם ככה זה בית זונות פה. אפילו אם הסקס ממלא את כל עולמי*, למה זה אומר שאני לא אמור להתעצבן מהפרסומת הזו? למה, אפילו אם תניח שאני מכור לסקס ועוסק בזה כל הזמן, אני לא אמור להתעצבן מפרסומת שמוכרת לי בובת מין אנושית כמוצר בתמונה מפורטת? זו פרסומת שמעליבה את האינטיליגנציה, עשויה בטעם רע, מחפיצה ולא לעניין. גם אם אני עסוק רוב היום בסקס, מה בין זה לבין ההנחה שהפרסומת הזו לא בזויה בעיני? באותו הגיון בפורום בדס"מ לא אמורים להתעצבן מפרסומות דוחות שמשפילות נשים כמו בקמפיין הזכור לרע של קניון ארנה, נכון? אני חושב שאני דווקא נעלב יותר. אני נעלב יותר כי הפרסומת מכוונת אלי מתוך סטיגמה ודעה קדומה ברורה ולא בצורה אקראית. התוספת הזו היא מה שמעליב אותי אפילו מעבר למה שהייתי מתעצבן מלראות את הפרסומת הזו כקהל אקראי. *הוא לא. חוץ מסקס אני עסוק גם במין ובזיונים.

תגיד

בכוכבית שם למטה כתבת שאתה עסוק בזיונים וכאלה........את זה אני יכולה להבין, אבל מה זה לכל הרוחות "מין"?

Kelevra

New member
זה התיקון האוטומטי בסלולרי

התכוונתי לכתוב "צדקה ותרומה לקהילה"...

בוגאטי

New member
אל תידחף!

אני התעצבנתי לפניך על תפוז. על הממשק הדפוק שלהם על מערכת המסרים שמזכירה דואר יונים ועל הפופ-אפים שקופצים לי כל הזמן

ורד הבר1

New member
בעוף הזה אני מסכימה איתך

בעיקר עם נושא הקיטלוג כ"מבוגרים בלבד" למה בעצם הפורום הזה לא יכול להיות באשכול של כל הפורומים של זוגיות? והאמת שאני התרגלתי להתעלם מהפרסומות (המרגיזות!!) אבל זה יותר ממבאס אותי שאני צריכה להוריד את המסך כשהילדים שלי מתקרבים ובכלל הייתי עסוקה בלקרוא דיון לגיטימי (על פירושן המילוני של מילים אלו ואחרות, לדוגמא
) בקיצור, רכונת, יש משהו לעשות עם זה ולהכניס אותנו לשיח המיינסטרימי וככה לחסוך מאיתנו פרסומות לא רלוונטיות ואי אלו חרמנים שנכנסים דוקא לפורום הזה כדי לצפות באותן פרסומות (ואולי גם לצוד בדרך איזה *** שדרי הפורום הספציפי הזה כנראה מתמחים בו)

Kelevra

New member
אני לא יודע להגיד

אם הדעה שלי היא מיעוט או רוב. הדעה שלי ידועה, אבל אני חושב שלחלק מחברי הפורום זה לא יתאים. אם אנחנו רוצים להתעקש על פוקוס לנושא הזוגיות, באשכול זוגיות זה אומר שמשתדלים שלא לשים פוסטים עם תוכן אירוטי ושומרים את הפרטים האלו לבלוגים ולפורומים אחרים. אנחנו צריכים גם לשדר שנושא הדיון הוא לא אירוטיקה וסקס אלא זוגיות. לא רק להתלונן, אלא ליישם את זה על עצמנו. כאמור, אני בעד, אבל אני לא חושב שהדעה שלי משקפת את רוב החברים. זה גם לא עניין "דמוקרטי" שעומד כאן להצבעה או החלטת רוב. זה כרגע נתון ובעיקר שחררתי עצבים, לא מתוך אמונה שזה ניתן לשינוי.

ורד הבר1

New member
השאלה

(ואין לי מושג, כי אני לא מכירה את הפורומים האחרים) אם בפורומים זוגיות או גרושים או כל דבר שנוגע בזוגיות אין דיונים בעלי תוכן מיני לא בהכרח תכנים אירוטיים פרופר כי נראה לי שזה נושא שכשמדברים על זוגיות, באופן טבעי גם דנים בסקס, לא?

Kelevra

New member
נכנסתי לבדוק

בפורום 1124 - פורום זוגיות הלכתי שלושה עמודים לאחור ולא מצאתי לזה זכר. המסקנה שלי היא שגם אם הם מפרסמים שם תכנים עם נגיעה אירוטית, זה כנראה לא קורה בתדירות שזה קורה כאן (מסקנה זהירה). אני לא רץ להסיק מסקנות על סמך הפורום הזה אבל הייתי רוצה שיתיחסו אלינו כפי שמתייחסים אליו. אבל זה לא משנה. מה שמשנה זה מה שאנחנו בוחרים שיהיה נושא הדיון. האם אנחנו משתפים בסיפור "מחרמן" שכתבנו דווקא בפורום זוגיות פתוחה או ששומרים אותו לפורומים אחרים או לבלוג. אם אנחנו רוצים שנושא הדיון שלנו בפורום יגלוש לזה או ישאר דיון בנושא זוגיות. נכון להיום, כעובדה נתונה, אין מוסכמה שאומרת שלא מעלים לפה תכנים כאלו. התחושה שלי היא שרוב הגולשים כאן מרגישים מאוד שייכים לאשכול מבוגרים כחלק מה"ברנז'ה" וקיימת הזדהות של רוב הגולשים עם חוג מכרים וירטואלי שמשותף לרוב האשכול. דעתי האישית והלא קובעת היא שאין לנו שום בעיה לכתוב גם בפורומים האלו וגם בפורום שמחוץ לאשכול, כשהנושא של זוגיות פתוחה צריך להיות מופרד מנושא הסקס בגלל שהקרבה הזו לא טובה לנו מבחינה סטיגמטית. איך אנחנו יכולים לצפות שיבינו שאנחנו לא חבורה של צרכני תעשיית מין ויש לנו עוד נושאים על הפרק אם אנחנו מציגים תמונה אחרת בפורום? אם יש בצורה גורפת ומשמעותית יותר דיונים וטקסטים אירוטיים ללא קשר לזוגיות פתוחה מאשר דיונים בזוגיות פתוחה, איך אנחנו יכולים לצפות שהסטיגמה תשתנה? בדיוק כפי שיכלתי לכתוב בפורום מגלומניה טקסטים הזויים בלי קשר לפה ופה לכתוב בלי קשר לשם, אני חושב שאפשר להפריד בין הנושאים. זו דעתי והיא ידועה והיא גם מיעוט ואני לא מצפה שהיא תיושם. אני גם לא בטוח שזה בר-קיימא. עצוב להגיד, אבל אם נהפוך את זה לפורום שבו יש בעיקר דיונים קונקרטיים, תפוז יסגרו אותו מהר מאוד בגלל נפח הודעות לא מספק. הפורום הזה הוא לא מעט גם "מועדון חברים" והנפח הזה של הודעות אוף-טופיק גם נותן לו את זכות הקיום בתפוז.

למעלה