שרשור פרסום והטבות לחברות הפורום|כנ

merime

New member
שרשור פרסום והטבות לחברות הפורום|כנ

אז כמידי חודש נפתח בשבילכן ולמענכן שרשור הטבות / פרסום מיוחד.
בעלי/ות עסק הגולשות בפורום מוזמנות לפרסם הטבות אטרקטיביות במיוחד עבור חברות הפורום
כל פרסום שאינו של חבר/ה פורום יימחק ללא אזהרה מראש

mariett1

New member
מוכרת ipod touch 8g שקיבלתי במתנה

בחנויות השונות נמכר ביותר מ600 ש"ח. מוכרת ב 500ש"ח. חדש, באריזה מקורית, לא נפתח.

mariett1

New member
כן ולא

אכן דור 4. אין אחריות... כפי שאמרתי קיבלתי במתנה והחשבונית אינה על שמי על כן ksp אינם מוכנים לתת אחריות למי שהחשבונית אינה על שמו...

mariett1

New member
בגלל שחסמת אותי- את לא יכולה לקבל הודעות ממני

את רוצה להשאיר לי את המספר שלך? או לנסות להסיר את החסימה...

בריאות עם טעם- ייעוץ לאורח חיים בריא ופעיל

שלום לכולן... חלקכן מכירות אותי, יש לי בלוג בישול ואפיה בדגש על בריאות עם טעם... את הבלוג יצרתי בגלל האהבה שלי לכושר, תזונה ובריאות...וגם כקידום מקצועי ...אז ככה... אשמח אם תציצו בבלוג או תצטרפו לפייסבוק :"בריאות עם טעם" ותוכלו להנות ממתכונים
אני נותנת ייעוץ אישי לגבי תזונה, אורח חיים בריא, כושר (תוכנית אימונים/אימוני כושר/הנחיות), מה לקנות בסופר, מה להכין לילדים, שיטות בישול בריאות (ראו את הפלייר החדש והמקסים שהכינה לי מרינה קירו)
נותנת אימוני כושר אישייים מתנה לבנות הפורום שירכשו את שירותי

ועוד דבר חדש...סדנת מתוקים בריאים

ניתן לפנות אלי לפרטים נוספים במסר הסדנא מתקיימת ברחובות, יום שישי בבוקר...תאריך יקבע בהקדם

קרנפית 1

New member
עריכת דין וגישור

מחפשת ייעוץ משפטי במגוון תחומים? קונה
? או אולי מוכרת? נתפסת על מהירות מופרזת ויש לך משפט? צריכה לערוך חוזה או הסכם? יש לך תיקי הוצאה לפועל שצריכים הסדר? רוצה לתבוע? נתבעת? צריכה חתימת עו"ד? רוצה לכתוב צוואה או להוציא צו קיום לצוואה? מתגרשת? מתחתנת
ורוצה לכתוב הסכם ממון? עברת תאונת דרכים
? נפגעת נזק גוף? מקימה עסק חדש? צריכה לכתוב כתב תביעה/הגנה לבית משפט לתביעות קטנות? התפטרת ולא קיבלת את מה שמגיע לך? פוטרת בניגוד לחוק
? קיבלת קנס שלא כדין? צריכה מכתב התראה או מכתב משפטי? נמצאת בסכסוך אשר יכול להיות מנוהל בהליך גישור? סכסוך זוגי, משפחתי, אזרחי או עסקי? אם התשובה לאחת השאלות מעלה הינה כן - יש לך למי לפנות
מובטח לך שירות משפטי מקצועי, יעיל, מהיר ודיסקרטי בהנחה של 10% לחברות הפורום הנפלאות בברכה, מיכל ילובסקי - פטרבורג, עורכת - דין ומגשרת מוסמכת

קרנפית 1

New member
זהו, רק היי?

מה שלומכן?? מה שלום המהממת? אני מטפלת גם בתיקים בתחום דיני העבודה. נשיקות

flower68

New member
היי מיכל

אני צריכה שרות של צוואה. מה סדר גודל המחירים?

קרנפית 1

New member
צוואה

כתיבת צוואה יחידה או הדדית? או צו קיום צוואה? אני גובה את שכר הטרחה בכל הקשור לצוואות, לפי התעריף המינימלי של לשכת עורכי הדין. פרטים נוספים- מסר או הכי טוב 0524-333777. אשמח לסייע בכל עת, מיכל

kmiki

New member
הפעלות והופעות לארועים ומסיבות

בן זוגי היקר עושה הופעות לארועים ומסיבות (בר מצווה, חתונה, ארועי חברה) בכל התחום הברזילאי - רקדנים ורקדניות ברזילאיים, קפוארה, מתופפים, הופעות מדהימות. כמו כן, הפעלות לימי הולדת, ומסיבות ילדים ולכל המשפחה. המחירים שלו מאד נוחים, אז קשה לי לתת הטבה מיוחדת לחברות הפורום, אבל תמיד ננסה להיות קצת יותר גמישים :) מוזמנות לפנות אליי במסרים אם רלוונטי עבור מישהי מכן.

Rainbowww

New member
אמא סורגת

היי
התחלתי לסרוג בהריון ומאז לא הפסקתי.. סורגת דברים מגניבים לקטנטנים.. כמתנה או סתם כפינוק כובעים מיוחדים, סרטים לשיער, נעליים מתוקות, בובות וצעצועים סרוגים (מתנה ממש מקורית) ועוד! מצרפת תמונה של כמה מהפריטים שסרגתי
ניתן ליצור איתי קשר במסר או במייל [email protected]

Rainbowww

New member
כובע נוסף שסרגתי לסולי לאחרונה

מצטערת על איכות התמונה.. קשה לצלם אותה לאחרונה

למעלה