טו בשבט הגיע חג לאילנות
|פלפ

אני אכן מתרגשת. אם כי כואב לי על התלתלים...

הצעתי לדחות את החלאקה לגיל 13, אבל לא נראה לי שזה יעבור. בינתיים מתכוננים ונרגשים. קנינו כבר ציצית ראשונה, וסרגתי לו כיפה חגיגית חדשה. גיסתי מכינה הפעלה לילדים עם עוגיות בצורת אותיות, ונילדים יקשטו אותן בצבעי מאכל וסוכריות. עשינו את זה בחלאקה של אחיין שלי והילדים ממש נהנים מזה. מן גירסה מודרנית לליקוק הדבש מהאותיות. חמי קונה לו ספר תורה קטן של ילדים, ובכלל הרבה מתנות... חגיגה לקטנים! גם הילדון מתרגש, למרות שלא מבין מה זה בדיוק אומר...נראה לי שגם לו יהיה קשה להיפרד מהשיער המהמם שלו...

bambit12

New member
אוווו ועוד חלאקה לילד הבכור

אל תשכחי מצלמה, זה אירוע שחייבים לתעד. אני צילמתי תמונות בחלאקה של בעלי ווידיאו ועד היום אני מתרגשת כשאני רואה את זה
למתי זה מתוכנן ?

bambit12

New member
והתלבטתי אם לרשום ילד בכור או בן ראשון

העיקר הכוונה
אגב, אם רושמים בן בכור זה תופס ?

לא. הוא לא בכור. יש לי רק

בכורה אחת!!!
ובכורה זה אופי, מותק, אז אל תסתבכי איתה...

ובהתחשב בעובדה שאני בדרך לילד חמישי בע"ה...

ממש לא כדאי שהבכור שלי יהיה בן 3

bambit12

New member
אם יש לך שלישייה בבית

זה הגיוני, רק לא הגיוני שיהיה לך זמן לכתוב כאן

bambit12

New member
אוקי, כאן אני פורשת

בכל אופן שיהיה המון בהצלחה, מתרגשת איתך

זו הסיבה היחידה שבגללה אני משאירה לילדים

שיער ארוך עד גיל שלוש. אצלנו לא נוהגים לעשות "חלאקה", ובכל זאת אני לא גוזרת עד גיל שלוש. ברגע שהם מסופרים- כל החן התינוקי נעלם לו
, ופתאום מופיע ילדון חמוד
.

אוי, אל תבאסי...לא בא לי ילדון חמוד...בא לי

אותו ילדון-תינוקון עם שיער מתנפנף ואופי של פרחחון... השיער הוא כ"כ חלק מה'לוק' שלו שקשה לי לדמיין אותו מסודר עם תספורת ופאות קטנות...מה הוא יהפוך לי פתאום לחנון? והוא כזה ילד-פרא מהמם!
(אמרה אמאקנגורו שציפתה לחנונים קטנים וקיבלה שובבים גדולים...)

ילד פרא קצוץ שיער?

קשה לי לדמיין אותו ב'ריצת הדהרה' שלו בלי השיער הארוך המנצנץ בשמש...
מצד שני- קל לי לדמיין את עצמי עם פחות כינים בכל סירוק משפחתי...
אז מנסה לראות את הצד החיובי, ולהתרגל לעובדה שהקטנים האלה גדלים מתישהו... יש לכן רעיון למתנה? כי יש לילדים שלי הכל. באמת ב"ה לא חסר כלום. חשבתי על מסלול-מוסך איכותי עם מכוניות. יש לכן רעיון לאיזה סוג/חברה מייצרת שכדאי לקנות? רוצה משהו שיחזיק גם לנכדים...אבל שלא יתפוס חצי בית כי החדרים אצלי קטנים וצפופים ב"ה.

למעלה