מפגש האלווין|מוהאהאהאהאהא|

Lady_Voldemort

New member
מפגש האלווין|מוהאהאהאהאהא|

קודם כל רישמו בבקשה
או
בכותרת אם אתם מתכוונים להגיע. ואם כן: באיזו דרך? עם קוספלי? וכך נוכל לארגן את האנשים המגיעים יחד. חתול.

CibiHeart92

New member
שאלה חשובה!

האם מישהו מתכנן להגיע מאיזור תל אביב והסביבה עם רכב, ויהיה ניתן לקחת איתו טרמפ בחזור? (הלוך זו לא בעיה, אמצע הלילה לעומת זאת...) זה סוג של מטה את הכף בשבילי אם אוכל להגיע או לא X:

KerenLin

New member
כנראה אשאר לישון שם

עד הבוקר למחרת. או שאם אבא יהיה באמת נחמד, אצליח לתזז אותו לקחת אותי בלילה. בכל מקרה, באה בכפס בטח באוטו. נראה ^_^

saarshemer

New member
כמה הבהרות....

לא עלו הצעות נוספות לאירוח אז אני מניח שאני מארח את כולם....yey בנוגע למיקום, הבית ממוקם על ציר תנועה מרכזי בין נתניה ותל-אביב ויש בו תנועה של מוניות שירות גם בשעות הקטנות של הלילה. למעוניינים בכתובת ודרכיי הגעה אפשר לפנות אליי בהודעה פרטית כמובן שאם המיקום בעייתי להרבה מהפורום תמיד אפשר להעלות את השאלה של המיקום שוב....

saarshemer

New member
ואין לי בעייה לנספחים למינייהם

כל עוד יש להם קשר כלשהו...

Mana Sama

New member

לגבי איך אני מגיעה-תלוי מתי המפגש אבל בכל אופן זה יהיה ברכבת. אני צריכה לדעת אם לבקש לצאת מוקדם מהעבודה או שאצטרך לבקש יום חופש כדי לא להפסיד את כל המפגש-אבל אני צריכה לדעת ממש בימים הקרובים אתם בעד להצביע לשעה או שסער יקבע? אחרי הכל הבית שלו וזה.. לגבי קוספליי-נראה,אולי אני אתפור את הגרסאת סטוקינג ההיא שתכננתי להגיע איתה לאייקון,אבל יהיה קר עם זה ואני בטח אחליף אחרי שניה וחצי אז אני תוהה אם כדאי מה נסגר בסוף לגבי אוכל? כל אחד מכין משהו? מביאים כסף?

innocence

New member
אני לא בטוחה עדיין..

תלוי באיך שאני ארגיש באותו יום. אבל יש סיכוי לא רע שכן, כי סער גר קרוב P: אגיע בלי קוספליי.

למעלה