המצעד הלועזי השנתי שלי 2011

won the game

New member
המצעד הלועזי השנתי שלי 2011

זו הייתה שנה לא רעה בכלל, ומעולה במיוחד בגזרה הנשית: בריטני, ריהאנה, אדל, גאגא וביונסה שלטו בה ללא עוררין. אה, וגם ג'ניפר לופז הפציעה לכמה רגעים יפים היישר מסוף הניינטיז. לשמות שציינתי יש השפעה רבה גם על המצעד שלי, וחוץ מהם, הצליחו להתברג ל-30 הגדולים שלי שירים יפייפיים ומלהיבים. אז שנה שעברה היו אלה הוט צ'יפ עם I Feel Better בפסגת המצעד השנתי שלי. מי יזכה השנה בתואר הנכסף? תהנו

won the game

New member
21-30

30. The Wanted – Glad You Came 29. Cee-Lo Green - Bright Lights Bigger City 28. Oh Land – White Nights 27. Roxette – She's Got Nothing on (But The Radio) 26. Katy B – Easy Please Me 25. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat 24. James Blake - Limit To Your Love 23. Foster The People - Pumped Up Kicks 22. Willow Smith - Whip My Hair 21. Adele – Rumour Has It בתמונה: אלכסנדרה סטאן שהובילה השנה את גל הדאנס הרומני ששטף אותנו. השיר מוקדש לשירה אהובתי.

Rincewind

New member
איזה כיף, מצעד ראשון! מגיב

30. The Wanted – Glad You Came
29. Cee-Lo Green - Bright Lights Bigger City
28. Oh Land – White Nights
27. Roxette – She's Got Nothing on (But The Radio)
26. Katy B – Easy Please Me
25. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat
24. James Blake - Limit To Your Love
23. Foster The People - Pumped Up Kicks
22. Willow Smith - Whip My Hair
21. Adele – Rumour Has It

21 לא יצא כסינגל בסוף.

אבל זה שיר מעולה. 22 כיפי ומתקשר לי לשנה שעברה יותר. 23 חמוד אבל במה הוא שונה מכל מיני שירים אלטרנטייביים אחרים מגניבים? מה גרם לו להצליח כ"כ במיינסטרים ובמיוחד באמריקה? הוא נחמד אבל לא משהו מיוחד. 24 אני צריך לנסות את האומן הזה. כבר שנה מפמפמים עליו. 25 נחמד
26 קייטי בי
אבל פחות אוהב. 27 אבדוק
28
נראה לי שזה היחיד שיופי אצלי במצעד מהעשירייה כאן.:) 29
לא אוהב את סי-לו. 30
זה מדבק ונחמד לפעמים אבל טראשי מדי. הפקה מונטונית וממוחזרת והווקאל שלהם סתמי בטירוף והם בכלל דוחים וממש לא חתיכים.
הזדעזעתי מהם בקליפ.

X Slider

New member
עונת המצעדים החלה

29. Cee-Lo Green - Bright Lights Bigger City
28. Oh Land – White Nights
26. Katy B – Easy Please Me
25. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat
24. James Blake - Limit To Your Love לא סובל אותו 23. Foster The People - Pumped Up Kicks לא סובל אותם 22. Willow Smith - Whip My Hair
21. Adele – Rumour Has It

Dr Bit

New member
מגיב

30.
מהשירים הגרועים של השנה. 29.
ימוקם מאוד גבוה במצעד שלי. 28.
אוהב יותר את Sun Of The Gun. 27.
26.
25.
חיקוי חיוור לאינה. 24.
הפזמון האינסטרומנטלי
23.
22.
21.
טופ 3 שלה!

uk23

New member
כיף להגיב למצעד השנתי הראשון

שיר פופ מצויין, להיטי וקליט. מיקום הגיוני לגמרי 29. Cee-Lo Green - Bright Lights Bigger City
סי לו המשיך להפציץ עם שירים מעולים מתוך האלבום המעולה שלו. זה אחד מהם לגמרי 28. Oh Land – White Nights
חביב מאוד. 27. Roxette – She's Got Nothing on (But The Radio)
למרות שאני מת על רוקסט, נוסטלגיה וכו, לא ברור מה השיר הזה עושה כאן. 26. Katy B – Easy Please Me
בהתחלה עיצבנה אותי, השיר הזה גרם לי לאהוב אותה. 25. Alexandra Stan - Mr. Saxobeat
זה היה להיט (ועדיין). גבוה מדי 24. James Blake - Limit To Your Love
ג'יימס בלייק מוכשר, אלבום מצויין הוא הוציא בתחילת השנה והסינגל הראשון מיוחד במינו. אחלה מיקום 23. Foster The People - Pumped Up Kicks אוהב ת'שיר הזה 22. Willow Smith - Whip My Hair
המממ חמוד. 21 - Adele - Rumor Has It.
מיקום הגיוני לסינגל הנוכחי של אדל. אדירה היא ואני בטוח שאפגוש את שאר הסינגלים שלה בטופ 10 שלך

Mrs Brightside

New member
30 ממכר!

29
26..למדתי לאהוב אותו. 25..מתקתק! 24
23
!!!! מתה עליהם 22. חמוד 21. אני מניחה שזו לא הפעם היחידה שנראה אותה במצעד
שיר מעולה

won the game

New member
16-20

20. Nero – Guilt 19. Marina & The Diamonds - Radioactive 18. Martin Solveig & Dragonette – Hello 17. Jennifer Lopez – Papi / On the Floor 16. My Morning Jacket – Wonderful (The Way I Feel) בתמונה: הגברת לופז מראה לכל מי שהספיד אותה שהיא יכולה לעשות את זה גם ב-2011. (ונזכיר בחצי משפט את הקאמבק שהיא מעניקה גם ללהיט למבדה מסוף האייטיז. תודה, ג'ניפר)

dorooni

New member
מרינה

האלבום של חניפר היה מעאפן. כמו כל השירים בו.

X Slider

New member
ג'ניפר היא תופעת השנה וקאמבק השנה, לא יאמן

20. Nero – Guilt
19. Marina & The Diamonds - Radioactive
18. Martin Solveig & Dragonette – Hello
אבל שנה שעברה לא? 17. Jennifer Lopez – Papi / On the Floor
לא מכיר תשיר החמישי

Rincewind

New member
מגיב ^^

20. Nero – Guilt
19. Marina & The Diamonds - Radioactive
18. Martin Solveig & Dragonette – Hello
17. Jennifer Lopez – Papi / On the Floor
16. My Morning Jacket – Wonderful (The Way I Fee...

למעלה