אירוח
פיזיותרפיסטית ילדים

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

michalola25

New member
עושה לך לייק ומוסיפה

איזה כייף זה ללכת ברחוב ולראות אנשים שונים הולכים בתבניות שונות, מתנהגים בצורה שונה וכל אחד שונה זה מזה כי כל אחד יחיד ומיוחד בעצמו : ) התינוקות שלנו מתפתחים על פי סביבה/גנטיקה/אופי/קוגניציה/מבנה גוף ועוד ועוד כל אחד הוא עולם בפני עצמו ולכן גם אם הילד של השכנה התפהפך וזחל בגיל חצי שנה ושלנו עדיין בעבודה על הרמת ראש-זה בסדר גמור אם יש דאגה או חשש לעיכוב ממליצה לכל אחת לפנות לרופא הילדים ולהתייעץ או לפיזיותרפיסט/ית ילדים בהדרכה פנים אל פנים לקבלת אבחנה מבדלת האם מדובר בבעיה שדורשת טיפול או שינוי בסביבה היומיומית יום טוב מיכל

a m i t4

New member
היי מיכל

תודה על התגובה. אכן הוא מתיישב לבד, סיבובי ציר לשני הכיוונים, הולך גם לשני הכיוונים. לגבי זחילה לאחור - לא זכור לי. אנסה לשלוח לך סרטון בהמשך... את רוצה סרטון שמראה את הזחילה או משהו אחר? תודה!

michalola25

New member
כן סרטון של זחילה

אך ממה שכתבת לי הוא סימטרי בשאר הדברים אז סביר להניח שהכל בסדר...עדיין אשמח לקבל סרטון ולענות לך נקודתית יום טוב מיכל

עדלילה

New member
בת 6 חודשים

שלום מיכל, עופריקי כבר בת 6 חודשים מתהפכת לכל הצדדים מגיל 3-4 חודשים ומגיל 4.5 התחילה לטייל בבית בגחון (ותמיד מוצאת אותה תקועה מתחת לספה..
). יש לי 2 שאלות.. כבר כחודש שהיא עולה על 6 ועושה קדימה אחורה ולא מתקדמת (מפחדת לעזוב את היד - כשאני מגרה אותה להרים יד היא נוחתת על הפרצוף...), לפני כמה ימים נראה כאילו היא בניסיון להתיישב דרך עמידת 6, השאלה כמה זמן זה תקין להיתקע בשלב כזה??? הכוונה מתי היא תתקדם ותתחיל ממש לזחול? השאלה השניה שלי היא- זחילת הגחון שלה לא מכוונת - ז"א היא פשוט מתקדמת אחורה (במיוחד שהיא רוצה להגיע למשהו שנימצא לפניה)- האם תקין? תודה מראש..

michalola25

New member
זחילה לאחור הינה תקינה בגיל 6 חודשים

וכל מה שתיארת בנוסף : ))) עדיף שלא תתערבי ותנסי לעודד זחילה קדימה כי בדרך כלל הנפילה שתיארת על הפנים היא זו ש"מעכבת" את זחילת שש או מעבר לישיבה... היא עושה המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן דברים כה יפים לגילה הצעיר! אז תני לה להתפתח בקצב שלה : ) סמכי עליה שהיא יודעת מה הגוף שלה צריך ואפשרי לה ללמוד לבד... ס ב ל נ ו ת : )))))))) זחילה לאחור הינה שלב תקין ומקדים לזחילת גחון או שש : ) אשמח לענות על כל שאלה בהמשך ערב טוב מיכל

michalola25

New member
שמחתי מאוד להתארח בפורום המקסים הזה!

היו לי היום מעט בעיות עם המחשב אז מי שאולי דילגתי על שאלתה מומזנת לפנות אליי במסר או במייל [email protected] המשך שבוע נעים מיכל

למעלה