יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

אורחת555

New member
הוא רק דיבר על זה

כנראה ששכחת בעונות קודמות מה הלך שם...אבל כשמדובר בקותי אז מוצאים להכפיש ולא משנה כבר על מה...

הוי, ליבי ליבי על שק האגרוף.

אפשר לחשוב שרגב לא חוטף כאן ללא אבחנה, או ערן, או אביבה, רק קותי מסכן, בעצם חזרנו למקום הכי אהוב על קותי, המסכן.

פונפון32

New member
וזה קורה כי רק שניים שלושה אנשים תומכים בו

דפנה, המדאוס, ועוד אחת ששכחתי את שמה.

פוני, את צודקת

רק לך מותר להפוך דמות שלא אהובה עלייך לשק איגרוף, ראי מקרה ערן, אביבה, ורגב, או נניח תמיר, לכל האחרים אסור.

פונפון32

New member
כולם שקי איגרוף, רק שבקותי חובטים יותר אנשים,

ובכמות רבה יותר של פוסטים. להבא אספור כדי לשכנע:)

אני אסכם את העניין באופן הבא:

גם אם יותר אנשים בוחרים לסלוד מקותי, זה עדיין לא הופך אותם ללא בסדר, ואותך לכן. אני בטוחה כשאת כותבת הודעה בגנות מישהו (כמו מי שהזכרתי כבר) את לא מוודאת אם הוא בעינייך שק איגרוף או לא, את פשוט מרגישה נח לכתוב עליו. זוכרת את מקרה אמדאוס, שבו חשת אי נוחות, זו בערך התחושה שאת מעבירה לאחרים בעוד את בעצמך עושה בדיוק אותו הדבר לגבי מתמודדים אחרים. לגבי בידוי אירועים על כל מתמודד, גם אני לא אוהבת את ההרגל הזה בפורום ויהא המתמודד אשר יהא. :) מקווה שהבנת

כייפית1

New member
קותי באלימות שלו מניע אנשים להגיב

וטוב שכך אחרת אנחנו שותפים בהסכמה לאלימות

stella benado

New member
פונפון-זאת אני.רק 3 אנשים בעולם.מה זה קשה

לא להיות חלק מעדר המגדפים חסרי הכבוד בפורום.קשה קשה.כמעט בלתי אפשרי להיות האדם השלישי ביקום ש"תומך" בקותי.קשה קשה..כשכל העולם זה פורום האח הגדול!!!מה זה 3 לעומת שבעה ובאמת לא אמנה את שמותיהם שהחיים בפורום זה כל עולמם יום ולילה לילה ויום.ואף אחד לא באמת יודע מאיפה באו ולאן הם הולכים-זה כוחו של הניק.אבל הבנו שאתם הכי "אינטליגנטיים" הכי "מיוחדים" וברוררר שיודעים הכל..כמובן שלדעתי:הכי זולים גסים והכי פאתטים ושאלוהים ישמוררררררר

KEEK

Member
במבט אובייקטיבי - אביבית חוטפת פה הכי הרבה

אובייקטיבי כי אני לא ממש מחבב אותה.. אבל היא גם לא מפריעה לי ואני לא רואה אותה כמפלצת שעשו ממנה כאן. אחריה נמצא קותי.. גם הוא חוטף הרבה. אבל לדעתי במקרה שלו זה לרוב מוצדק, לעומת רגב למשל שרק שר שירים וכבר יש 20 פוסטים שנאה נגדו בלי סיבה. ואת הרביעיה סוגר ערן ..

לא יודעת מי חוטף הכי הרבה, וזה לא רלוונט

בעיניי, זכותו של כל אדם לכתוב מה שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה, ותעשו לי טובה תפסיקו לחרב את חדוות הכתיבה בכסות הצדק.

KEEK

Member
וכינויים כמו ביובית ורקב לא מחרבים לך את

חדוות הכתיבה? בעיני זאת המגמה הכי מכוערת שיש כאן בפורום. אין בעיה לכנות מידי פעם דייר בשם זה או אחר.. כולנו עושים את זה. אבל כשזה קורה באופן קבוע ואובססיבי זה הרבה יותר מכוער. זה הדבר שהכי מוריד את רמת הפורום..

לא, זה יכול במקרה הגרוע לחרב את חדוות הקריאה

אם אתה מבין לכוונתי. לי אישית זה לא מפריע, זכותו של אדם לכתוב איך שהוא רוצה ועל מי שהוא רוצה. אני יכולה להבין את אלו שחשים אי נוחות עם זה, אם להיות כנה זה לא מפריע לי. לחרב את חדוות הכתיבה בעיניי מתייחס גם לזה, כל מני הגבלות שמחרבות לך את החשק לכתוב. בדיוק לגבי זה כתבתי לפוני, אפרופו :)

עונה קודמת היו דברים ספונטנים שיצאו משליטה

אני מדבר על כך שקותי אמר את מה שאמר במודע, לאחר שדאג שהמיקרופון מחוץ לגופיה. בוודאי שהוא רק דיבר על זה. מעבר לזה הוא לא מסוגל לעשות כלום ואני מתערב אתכם ששום דבר אירוטי לא יתפתח בין קותי ליאנה.

למעלה