יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

קותי מדבר מגעיל ליאנה כמה נמוך

פשוט דפוק בראש. והיא : "תסתום את הפה" . "תסתום את הפה". יש מצב שקותי סתם עושה עניין מציצים בגלל שיורם עשה את הפדיחה עם הציצים של דנה? סתם קונספירציה שעלתה לי במיוחד כשקותי כל הזמן אומר שיש לו את המחלה של האח.

nBellissima

New member
הוא אמר!

"אני חייב ציצי" בכזה ייאוש... למרות שאותי זה הצחיק רק מאיך שהוא אמר את זה.. יאווו הוא חולה, הוא ממש חולה!

כייפית1

New member
האיך ומה אומרים עושה את כל ההבדל

קותי מהווה בושה לכולם כולל ההפקה

יאנה לא רגילה ליחס כזה מהחברים שלה

יאני רגילה להתנהל בסביבה גברית צ'חצחית כגבר. יאנה לא רגילה שמישהו בסגנון של קותי מפתח אליה רגשות מיניים ועוד אומר לה את זה במפגיע מול פני האומה. יאנה להערכתי לא מתה על גברים ואני מהמר שהיא מעדיפה מגע אישה. הסיבה שנדבקה לקותי היא אך ורק בגלל שהוא הולך למצח. דבר שהתחזק אצלה לאחר שצעקו לה להתקרב לקותי, יאנה מלאה אינטרסים. היא מודעת שזה הצ'אנס שלה לשנות את החיים. להתעשר. לכן נכנסה לתכנית ולכן נדבקה לקותי בכאילו קטע זוגי. מה שמצחיק שזק מאוהב בה קשות, אז ככל הנראה יאנה תנצח.

ozi33

New member
הבעיה אצלך. אתה פשוט חולני.

פרשנות כזאת יכולה לנבוע רק ממקום חולני. ממליצה לך לבדוק מה ואך קורה לך, ולא לאחרים...

יש לי הרגשה שיש לא מעט בדבריך

גם בי עלתה לא פעם המחשבה שהיא מעדיפה מגע אישה. והאמת היא שלא איכפת לי שהיא תנצח. כל זמן שזה לא עולה לי שקל, זה לא מענייני למי הולך הכסף. אני סתם מנסה ליהנות מהמשחק, אבל בינתיים די סובלת ממנו. נקווה לטוב

nBellissima

New member
זה בקטע מביך כבר, הוא לא אמיתי, ואכן בהמה!

חחחח איך הוא אמר את זה, נפלתי, ממש כמו תינוק בן שבועיים.. ועכשיו הוא אומר "בחוץ יש לי בחורות בשפע" לא רוצה לדעת מאיזה סוג חחחח

ozi33

New member
לגבי הפרט הזה, אני מסכימה איתך.

קותי אימץ לכתחילה את עניין הציצי, כי הוא חשב שזה יגרום ליורם זק להזדהות איתו ולקדם אותו.

בעיניי שניהם בהמות, גם זק וגם קותי

כך שזה לא מופרך. האחד משלים את האחר

יורם כישרון ענק

לא הייתיי מייחס לו מניאקיות. לדעתי ההערה לדנה באמת היתה פליטת פה קומית. סוג של הומור שרץ בקונטרול בהרבה תכניות. אל תגזימו.

אורחת555

New member
הפוך. הוא אדם בריא מאוד

בחור צעיר שאחרי חודש וקצת מרגיש צורך לפרוק מעיד על תפקוד בריא לחלוטין. אנשים עושים סיפור מכל דבר..אפשר לחשוב שלהם זה לא קורה

אין בעיה שיפרוק אבל להוציא את המיקרופון

וספר זאת לכל העם? לא נראה לך אובר אובר פתיחות? משהו לא נראה לי איתו. כל הניפנוף הזה בסקסואליות מריח לי כקאבר למשהו אחר.

למעלה