יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

Ofra le

New member
יום ראשון - יום 36 ב
כיבוי

איזה מותק וולטר
גם לי יש
ליל מנוחה לדיירים ולחברים

אמירלוי

New member
הוא מנסה לשדל את יאנה

הוא מספר ליאנה עכשיו שהוא חייב לקבל ציצי, הוא כבר חודש לא ראה/אחז/מישש ציצי! הוא המשיך שאין לו בעיה לפרק (יענו לאונן), עם הפירוק אין לו בעיה, אבל הוא חייב ציצי. הוא אמר לה שהוא יבקש מהאח לפחות 10 דקות. לא הבנתי מה ז"א לבקש מהאח ? מה, שיכניס לו בחורה ? מה זה פה ? יצור הזוי... ויאנה לא יודעת אם הוא רציני או לא, הוא אומר לה "את רואה שאני צוחק ?" הוא רציני הסתום.

אין להם פרופורציותבכל העולם האח הגדול

תוכנית נוטפת זימה וסקס. רק בישראל אנחנו מיחסים לתכנית תכונות שלא מגיעות לה, כגון השתקפות פני החברה.

עידמןן

New member
דאג .. זה נכון

בעולם האח הגדול כמעט ולא מצונזר.. ויותר מכך נתנים לתוכן שבישראל מצונזר מלכתחילה מקום מרכזי

latch

New member
הוא מבקש את הציצי שלה

אם היא לא תסכים, הוא יאיים עליה שיחשוב על הסילקון של אביבית.

פונפון32

New member
מאיפה המצאתם את הקטע של הציצי? הבנאדם

מתוסכל מזה שהוא לא יכול להתפרק, מה יש? ערן לא דיבר על זה? בטח שכן, רק אתם לא זוכרים. אפשר לחשוב - גברים עושים את זה כל יום, שזה לא יהיה חסר לו? יש כאלה שזה מכניס אותם לסטרס, מה יש? נעשיתם מתחסדים כולכם....

עידמןן

New member
הגיוני..

מדביקים לו בחורה מולו 24/7 עם סליקון /בלי סליקון תנו חדר לתפרק

ויאנה סופכלסוף לבשה חזיה

מישהו מלמעלה העיר לה. אני לא מכיר את יאנה עם חזיה. יאנה מעולם לא הולכת עם חזיות.

יאנה חתולת רחוב בעצם חתולת פחים

יאנה רקדנית שחקנית פוזאית לא באמת רגישה. יאנה מהסוג הקשוח אני לא מאמין לה כשהיא בוכה. יאנה יכולה לבכות רק מעצבים. צריכים להבין את הרקע שלה כדי דעת מי היא. פרצוף יפה ופה מושלם יכולים לפעמים לתעתע, המיוחד את המין הגברי. למרות שלעדתי גם נשים נופלות לרגליה. ג'ק - תתעורר, אתה מריץ למיליון אנשים שלא מגיע להם רובל...

עידי,אפשר קישור ל"אח" ולשיחה של שרי עם סער?

השיחה לפני שעתיים בערך,תודה

למעלה