בריאות
לרביעי-חמישי

כרוביד

New member
איזה יופי,

הרגעת אותי! אני הולכת כמובן לעשות בדיקת דם ליתר ביטחון, אבל עד אז עשית לי קשר בין הדברים. המון תודה

rev1001

New member
איזה פרוביוטיקה אתן נותנות?

בת השנה וחצי שלי לוקחת באופן קבוע אנטיביטיקה מונעת בגלל דלקות באוזניים. הרופא המליץ לנו על הפרביוטיקה של ביו גאיה אבל הבנתי מהרוקח שזה מאוד חזק וגם יקר. איזה אתן נותנות? ואיך אתן נותנות את האבקה? כי בבקבוק חלב זה בעיתי כי היא לא תמיד לוקחת. ואני רוצה לתת לה בבוקר כי בערב אני נותנת את האנטיביוטיקה אז שלא יהיה בסמיכות.

אם את רוצה פרוביוטיקה של לייף את מוזמנת לקחת

כי בשבילך הבת שלי זה היה חזק מדי אז הפסקנו, נתתי לה מזה אולי 7 כפיות

אני נותנת טבליות

אם היא כבר יכולה ללעוס זה עדיף. יש של אלטמן ושל יומי, שניהם מצוינים ולא יקרים וטעימים מאוד לילד. מבחינתו זה קינוח לארוחה (אנחנו קוראים לזה סוכריה
)

mitmit11

New member
אני נותנת באבקה, גם בן שנה וחצי

בד"כ עושה "סקרון" של מבצעים זמינים. קונה את של אלטמן, מכבי קר, לייף או סולגאר לפי המצבע השווה ביותר (יש לי בעבודה סופר פארם וניו פארם סמוכים
). הוא מגיב טוב לכולם. השבוע ראיתי שהמינון צריך להיות כפית אבקה פעמיים ביום אז זה הולך בקצב. גם לי יש קצת בעיה איך לתת לו שתי מנות כי אוכל רק בקבוק אחד בערב. נראה לי עוד קטן מדי לכל הצורות המוצקות יותר...

rev1001

New member
אני חושבת שפעמיים ביום זה רק במקרה של מחלה

באופן קבוע אני חושבת שזה פעם ביום. הבעיה עם בקבוק חלב זה שאם הם לא גומרים הכל?

Dilumaba4

New member
מאיזה גיל מותר לתת פרוביוטיקה?

בני בן 4.5 חודשים. האם כדאי לתת לו פרוביוטיקה? הוא קיבל אנטיביוטיקה מיד אחרי שנולד( 3 ימים, פעמיים ביום, כל פעם שתי מנות) אבל רופא ילדים אומר שזה שום דבר ( כך הוא אומר על הכל...). לפעמים נדמה לי שכאבי בטן חזקים שיש לתינוק שלי קשורים לזה. יכול להיות? יש דרך לבדוק?

babkas

New member
חום וצינון...

הילדה בת חודשים מצוננת+שיניים+חום. היא קיבלה נובימול +גרביים עם חומץ לפני שעה כרגע החום עומד על בטוסיק. 2 -שאלות 1.הייתן נותנות נורופן לפני שמשכיבים אותה לשון? כל היום ורוב הלילה אתמול היא ישנה לנו על הידיים, אולי נורופן יעזור? 2. אם אני נותנת נורופן בנר תוך כמה זמו זה נספג? לרוב היא עושה קקי כמה דקות אחרי הנר. תודה רק בריאות ושנה אזרחית טובה

זאת בת

New member
עונה לך גם פה.... חחח

נורופון יותר חזק מנובימול וההשפעה שלו יותר ארוכה אז תמיד אני שומרת את הנורופון ללילה ונובימול ליום. את יכולה לשלב בינהם כל 4 שעות תתני לה נורופון בפה אם היא עושה קקי אחריי כי הכל יצא וחבל. תשימי לה אדים ושמן הדס/קרבול/אקליפטוס לימוני בחדר. אני שמה גם לוונדר מרגיע קצת..... יש גם את הטיפות של הr לאף אפשר לנסות תרגישו טוב

babkas

New member
באמת או שלא מדברים...

חודשים או מחליפים מסרים כמה פעמים ביום. אין לי נורופן בנוזל בבית. ננסה לתת לה נר בתקווה שיעזור, חברה אמרה ש10 דקות מספיק ע"י הרופא שלה. אדים נסתפק היום בלי שמנים כי קרררר ואין מצב שאני אצאה החוצה.. לטיפות אף אולי אנסה לסחוט טיפות אחרונות של חלב אם. מה שלום מיה? חזרת/ הלחלת לעבוד או שאת עדיין איתה? אשמח עם תעשי לי לייק לף העסקי שלי בפייס ותפיצי לחברות. www,facebook.com/juditsugar . תודה

זאת בת

New member
בכיך אפרגן לך...

מיה מושלמת פושטקית קטנה עושה חיים כל היום. התחלתי לעבוד בספטמבר כששלחתי אותה לגן ופוטרתי השבוע אבל לא נורא אני הולכת ללימודים להיות דולה :))

babkas

New member
תודה...

באסה לשמוע שפוטרת. אם את מחפשת מקום חדש יש לי חברה שהקימה קבוצה בפייס לאמהות עובדות, ממליצה לך להעזר בה. אני בטוחה שתהיי דולה סופר רגישה ומעולה. בהצלחה

advab

New member
גירוד באוזן=עייפות?

היי לכולם, הבן שלי בן 7 חוד׳ ושמתי לב שהוא מגרד באוזן שמאל בשעה שהוא עומד להירדם או כשהוא בוכה בגלל שנפל לו המוצץ(בערב). הלכנו לבדוק את אצל רופא משפחה והיא שלחה לאף אוזן גרון שלא מצא כלום... יכול להיות שזה מעייפות הגירוד? ואם כן למה רק באוזן אחת? ולמה רק בערב?
האם ללכת לאבחנה נוספת? תודה

meekush

New member
גם הבן שלי (בן שנה) עושה את זה כשהוא עייף

למה רק בערב? כי הוא עייף בערב?!
בכל מקרה אני לא מודאגת מזה, כנראה שאם זו הייתה דלקת היו עוד סימפטומים אם הוא מרגיש טוב לא הייתי הולכת לעוד רופא

שירן ע2

New member
תפרים...

היי בנות, אני כמעט שבועיים אחרי לידה, ילדתי ב18/12 חתכו אותי קצת.. מתי התפרים נעלמים? בהתחלה הקפדתי לעשות הרבה שטיפות, עכשיו פחות כי אני רוב היום לבד עם הילדה ואני לא רוצה ״להתמהמה״ (ככה כותבים?) יותר מידי בשירותים זה גם עדין כואב, נסבל אבל כואב ויש לי בעיקר בשעות הערב ממש לחץ באיזור נורמאלי או שצריך לבדוק?

למעלה