שוב שלישי חורפי...

הגופן

New member
שוב שלישי חורפי...

אבל השמש של אתמול רוממה כ"כ את הרוח... אז באין שמש ננסה דברים אחרים.. מכירות את יופי טופי?!
ומה יעזור למצב הזה שחוץ מלהיכנס למיטה לא מצליחה לחשוב על כלום כלום כלום..
אז הנה מתחילו הטירוף המירוצי של היום...
(העיקר שאני עם נעלי ספורט מפנקות!!) ואתן - שיהיה סבבה אגוזים של יום!!

מה קורה??

בננה על הרצפה (מנסה בהצלחה לא מאוד ממשית לזחול קדימה) מתפקע מצחוק
(חשבתי עלייך על הבוקר.... )

הגופן

New member
עליי?!

עכשיו אני אהיה הפולניה...
ובטח את זה בננה פחות יאהב אבל תגידי לו שכל כך הרבה כולם חיכו לרגע...
(האמת כל הקליפ חיכיתי שאולי אולי תהיה איזו הפתעה ותבליח איזו תמונה של אריק מהיום.. אבל הוא ממש נהיה שושואיסט
) בכל מקרה תמיד כיף לשמוע אותו (ברור שגם את שלמה- לא מתסבכת פה עם המכורות!!
) ועכשיו באמת חייבת לצאת לעשות כמה תמונות בתצוגה החדשה לפני שהמנכל יתפוס אותי בחדר לא מוכנה..
(אבל שוקו, אם לא תספרי לי בגין מה זכיתי להיכנס למחשבותייך הרבות אאלץ להיכנס לכאן שוב ושוב מהסקרנות ואז באמת לא אצליח לסמן וי אחד היום, אז אנא
) יאללה ביי!!

לא לא

לכי לעבוד העולם לא צריך עוד מובטלות כמוני חלמתי חלום ש"נתן לי בראש" על זה שאנחנו לא עומדים ב"הבטחות" או תכנונים. אז צריך לקחת את זה לתכל'ס. נו, זה קשור בכישרון שלך שעדיין לא הוצאתי פה לפועל.... בושה!!!!!!!!!

pinkish123

New member
שלישי חורפי עם בשורות טובות

בוהריים טובים. חזרתי עכשיו מהכירורג שאמר שהוא עוד לא רוצה לנתח את החניכיים וצריך לחכות עוד כמה חודשים והכל מסתדר!! איזה כיף. תודה על האצבעות!

יוליה323

New member
שלום בנות

תודה על הברכות והאיחולים. היה לנו ערב מקסים ומרגש. ובעיקר שמח. עדיין לא מצליחה לעכל את הכל, אולי כשאראה תמונות זה יבוא. וככה הכל עובר כל-כך מהר... כבר בשבע בבוקר הבעל נסע, וכמובן שלא יחזור עד סופ"ש, והילדים, חוץ מהגדולה, כבר הלכו למסגרות שלהם, והבית מתחיל לחזור לעצמו... ואני עייפה
ונטולת כוחות ואנרגיות...

א ו ח

New member
את בלון שהתפוצץ...

בטח שאת עייפה! בסופש תעכלו ותחזרו לשגרה. עד הפרוייקט הבא... כל הכבוד לך, השקעת בזה המון!

little s

New member
ראיתי אתכן בפייס -

נראות נהדר ובעיקר מאושר! (מחכה לשמוע טיפים והמלצות)

גואה4

New member
סיידר חם זאת המצאה גאונית!

אני בקפה ג׳ו... מחכה להוד מעלתה שעושה כרגע איבחון - להוראה מתקנת.... אולי אם המורים היו מלמדים כמו שצריך לא היה צורך אחר כך ל״תקן״ את ״ההוראה״ בעלות של אלפי שקלים... מה עוד? אני עייפה.... הייתי צריכה להישאר עוד יום במיטה ולא לרוץ לעבודה כמו איזה פולנייה שלא נעים לה...

יוליה323

New member
חייבת להגן על כבוד המורים

לא כולם לא מלמדים כמו שצריך, לפעמים יש קשיים אחרים שמונעים למידה. בהצלחה!!

גואה4

New member
אם היא הייתה לקויית למידה באיזשהו אופן

הייתי הראשונה להסכים איתך אבל היא לא. היא ילדה חמודה בת 7, ששנה שעברה איבדה את סבתא שלה וקצת ריחפה בשיעורים. אף אחד לא שם לב (כולל אימא שלה. מודה באשמה) ונוצר לה פער. כשהערתי למורה (עוד בשנה שעברה) וביקשתי שתשב איתה קצת יותר בשעות פרטניות (שהן חלק מהלו"ז הקבוע) היא הבטיחה אבל לא הוציאה לפועל. וכך קרה... בקטנה... 24 שיעורים במחיר מבצע של 160 ש"ח השיעור...

יוליה323

New member
ברור שיש מקרים לכאן ולכאן

... למה היא הייתה צריכה אבחון? 160 ש"ח לשיעור??? אשקול את עתידי בהתאם לכך. שווה!

candy can do it

New member
למה אבחון?

אם אין קושי, למה יש צורך באבחון? לא חייבים אבחון בשביל הוראה מתקנת...

נ ט ש ה

New member
מותר להפיל עליכן???

כן! (טוב, נו, אני עונה לעצמי..) אז הייתי קצת בבאסה בימים האחרונים בעקבות ארוע מזעזע שהתרחש סביבי- חברה, מכרה שלא הייתי איתה בקשר בשנים האחרונות התאבדה בסופ"ש. כבר בתקופה שעבדנו יחד, ידעתי שהיא טיפוס של היי מטורף ומצד שני, דאון קיצוני. אבל לא היה לי מושג עד לאן היא יכולה להתדרדר ולא הייתי מודעת שהמצב שלה ממש לא טוב בחודשים האחרונים- ככה שזה בא לי בשוק. אז חוץ מזה שגיליתי שאסונות הם דבק מדהים- אנשים שלא דברתי איתם שנים ופתאם שיחות משמעותיות. העברתי את היום עם חברה ויחד גילינו עד כמה טוב לנו בחיים. עד כמה האושר נמצא סביבנו רק אנחנו קובעים מתי הוא יחשף לנו ומתי הוא יסתתר. וכמה, כל עוד אני יכולה לראות את זה מצבי הוא תמיד טוב, ולא משנה מה קורה סביבי. פתאם אני קולטת כמה כל הזמן אנחנו עסוקים באין, בחסר במקום להנות מהיש. מהנמצא. אז אני עוד בשוק, ומנסה למצוא מילים לכתוב למשפחה, כי בשבעה היום לא הצלחתי להוציא מילה מהפה (אפילו את "המקום ינחם" מעכתי למלמול הזוי..) אבל אני מרגישה שהטלטול הזה פקח לי עיניים ועזר לי להזכר שהאושר כאן. רק צריך לתת לו להכנס. נשיקות.

... אין לי מה להוסיף... וחצי כוס מלאה, זאת בהחלט תכונה שאני מנסה לנכס לעצמי לאחרונה

רויטלי28

New member
התהומות שאנשים נמצאים בהם

נמצאים כ"כ קרוב אלינו ואנחנו לא תמיד מסוגלים לראות ולהרגיש אותם ולהגיש עזרה בזמן אמת הפערים בדרכי החיים גדולים כ"כ לפעמים שזה מקשה עלינו לראות את האחר את המצוקה שלו והכאב לפעמים כ"כ סובייקטיבי. מתעתע. אכן התאבדות זו טרגדיה איומה ויכול להיות שאני ואת מכירות את אותה אחת, כי גם באזורנו התרחשה טרגדיה כזו בסופ"ש וזה באמת מזעזע ומעורר למחשבה עמוקה ופורפורציות. בכלל הקרבה ללוחמות על החיים בעבודה מכניסה אותי לפורפורציות מתאימות. זה מחזיק מעמד כמה שעות.

אמאבולי

New member
זוועה

מאז ששמעתי את זה זה לא יוצא לי הראש. מצליחה להתנתק לשעתיים- שלוש, אבל כל הזמן זה חוזר, לא נרדמת בלילה. כל פעם יש לי פתאום איזו הבנה נוספת- תחושה פיזית של כאב כשמחלחלת ההבנה שהיא לא רק נסעה לחודשיים/שנתיים- אלא באמת לא תהיה כאן יותר. ואני מדמיינת את אמא שלה- וזה בלתי נתפס. ומפחדת. שאתה יכול לגדל ילד בבית נורמטיבי- חם ואוהב, ולתמוך, ולאהוב, ולשלוח לטיפול כשצריך, וללוות, ובכ"ז אתה לא יכול למנוע ממנו להתאבד. וההיקף שזה תופס לאחרונה- ההתאבדות, רק בסביבתי מכירה בשנים האחרונות 6 מקרים של בני נוער צעירים. אינמילים. עצוב לי נורא. ואני מסכימה איתך שצריך להנות מהטוב, ומהעושר שזכינו לו.

למעלה