ליהודית לוי המיוחדת והמקסימה

ninga 3

New member
ליהודית לוי המיוחדת והמקסימה

ישנם אנשים מאוד מיוחדים, למען כל אחד את הנשמה הם נותנים. תמיד מחייכים גם כשעצוב, יודעים להסתכל על מה שבאמת חשוב. אם את מכירה אדם כזה, יש לך מזל, כי סוג האנשים האלו כמעט כבר אזל. אנחנו מכירים מישהי בדיוק כזאת, אחת מיוחדת עם הרבה איכויות, אם עוד לא ניחשת – זו את כמובן, ואנחנו שמחים שאת איתנו בכל מובן. היום את חוגגת את יום הולדתך, נאחל שיתגשמו כל משאלות ליבך, שאושר ובריאות יקיפו אותך בחום ושתכבשי כל יעד וכל חלום! אלף מילים לא יתארו את ליבך הטהור אלף מילים לא יוכלו לספר על הרצון שלך תמיד לעזור אלף מילים לא יוכלו להסביר את יופייך הקורן והמאיר. אלף מילים לא יוכלו להמחיש את אשר לבי באמת מרגיש את אהבתי הטהורה לך,חברתי יהודית היקרה. בטוחה אני שגם בעוד אלף שנה לא תהיה אישה כמוך מיוחדת במינה. וכמו שכתב גדול המשוררים - המלך שלמה, בשיר השירים: "הנך יפה רעייתי הנך יפה, עינייך יונים מבעד לצמתך" לכאורה כאילו הוא ראה לנגד עיניו את דמותך. תאמיני לי הוא ידע על מה הוא מדבר כי היו לו אלף נשים, אם לא יותר... הרשי לי לאחל לך שכל יום יהיה יותר טוב מקודמו ושרק תשתבחי עם השנים כפי שתיאר כל כך יפה, המלך שלמה. ולסיום בשלוש מילים - עד מאה ועשרים! אוהבים מאוד מאוד...מאוד...
גילה ויעקב

לינדה7

New member
מזל-טוב ליום הולדת יהודית חברתי

יהודית מאחלת לך שפע ברכות וזר של אהבה
תמשיכי להיות את ,אשה מקסימה אשה עם לב רחב של נתינה
אוהבת אותך מכל הלב
לינדוש

יהודית חברתי היפה גם אני מברכת

יום הולדת שמח, שתהיה לך זו שנה נפלאה
שכל שתבקשי לו יהי

תודה רבה לכל המברכות

תודה רבה לכל המברכות אותי ליום ההולדת מי ייתן והברכות שלכם יחזרו אליכן בבריאות ואושר. גילה תודה ענקית על היותך חברה אחות ענקית תודה על הערב המרגש ומחמם את הלב שאחזיר לך רק בשמחות

raya

Well-known member
מזל טוב .... גם ממני, באיחור של יום. מאחלת לך כל טוב והרבה בישולים טעימים במטבח.. רעיה

ninga 3

New member
בשמחה יהודית יקרה.

היה נהדר אמש...אני התמוגגתי מכל רגע...
גילה

מזל טוב ליהודית,אהובת לבי

יהודית היא אחת מהנשים היותר מוערכות ואהובות עליי. כל כך רציתי לבוא למפגש , אבל הרגשתי גרוע . יהודית נשמה, אי אפשר לתאר אותך בכמה מילים, כי את עולם ומלואו. עולם ומלואו של לב ונשמה ונתינה וחברות אמיתית. אני אוהבת אותך מאחלת לך כל מה שאני מאחלת לעצמי. אוהבת אותך ! מאוד !!!!

למעלה