כמה סוגבניות אכלתן?

מיכל 1979

New member
כמה סוגבניות אכלתן?

אצלי זה פשוט לא נגמר. ביום הראשון של החג אמא קנתה מרולדין. מלא מלא טעמים. אז לקחתי ביס מכל אחד. ביום השני של החג הגיע לקוח למפעל שלנו והביא לנו סוגבניות (חח. מתה על המילה הזאת) בעוד מלא מלא טעמים. (אז חתכתי חתיכה מכל אחד). וביום ראשון האחרון בא עוד לקוח (הלקוחות מאוד אוהבים אותנו כמו שאתן רואות) והביא לנו קצת פחות מלא סוגבניות (ואיך לא, טעמתי קצת) היום הבוס הביא (למזלי רק טעם אחד) ולפני חצי שעה מר בחור צץ לי בעבודה עם 2 סוגבניות של רולדין כי הוא פשוט יודע שאני אוהבת והוא פשוט מאוד התגעגע אלי... אני נראית ומרגישה כמו סוגבניה (כן, אני יודעת שאומרים סופגניה..
) ממחר דיאטה עד החג הבא

@יעל@

New member
כמו אימא שלי

בדיוק מהסיבה הזו היא נגמלה מסוכר וגלוטן.

סיגלית94

New member
אני לא אכלתי בכלל...

סופגניות רגילות, יש לי סכרת הריונית (כולל הזרקות אינסולין ) ואסור לי... אבל הכנתי לי בבית סופגניות אשל ללא סוכר ומילאתי אותן בריבה ללא סוכר יצא טעים!!!

אתמול 3 ספינג'ים קטנים שהכנתי

והיום עקב הביקוש הרב יוכנו לאחר כבוד עוד 2 ק"ג ספינג'ים... נראה מה יהיה...

iditush forever

New member
אכלתי שתיים קטנות של רולדין וזהו

בהדלקת נר הראשונה אכלתי שתיים, אחת עם קרם פטיסייר והשניה עם שוקולד וקפה. מה אני אגיד, פצצת מתיקות, נוטף שוקולד ושמן, פשוט דוחה. לא נוגעת יותר בגועל נפש הזה של רולדין. ולמרות שפה ושם ניסו לפתות אותי עם סופגניות
לא נשברתי ולא נגעתי באף אחת. רולדין זה זוועה!!!!

אביeג7

New member
0

למרות שאני מתה על סופגניות.. כבר כמה שנים שאני לא נוגעת...

ריקי1963

New member
סוגבניה אחת....!!!!!!!!!

נסעתי להביא מזון לכבשים... עמד שם חב"דניק וחילק לעובדים... ואני??? מה זה הייתי רעבה חבל"ז

4 סופגניות 20 לביבות.....

וזה השפיע עלי לרעה. שלשום חטפתי כבר רעלת טיגונים . פחות בא לי להקיא רק מלחשוב על משהו מטוגן.

practical1

New member
נאדה דה נאדה

אני לא נוגעת בגלוטן ומטוגן. הכנתי סופגניות ולביבות וספינג'ים ולא נגעתי בכלום. היום אמא מכינה נגלה אחרונה לחג, ברור שלא אגע. לפני שבועיים הכנתי לטקס, טעמתי שניים ואחרי זה הרגשתי מה זה רע. זה הזכיר לי למה אני לא צריכה לגעת בזה.

paradise fools

New member
הרבה יותר מידי!

השנה זו הייתה הפעם הראשונה שהכנתי לבד סיימתי אותן כמעט לבד :) חולה על סופגניות אז מרשה לעצמי פעם בשנה לא לעשות חשבון עכשיו שיש לי מתכון זה הולך להיות בעייתי
הבנזוג שלי עוד שומר טינה שלא השארתי אף לא אחת...חחח...

dify

New member
שתיים וחצי, אבל אני רוצה לביבות!

לא אוהבת סופגניות, אז ניסיתי פעמיים והן אכן לא היו משהו... ממש מתחשק לי לביבות.. לביבות לא יצא לי לראות בסביבה בתקופה האחרונה

לצערי השנה

רק את זה אכלתי סופגניה אחת כל יום וזה הכל לא הייתי מסוגלת להכניס כלום לפה.....

jesie12

New member
0

ואין סיכוי שאגע בזה לעולם. לא טעים לי. לביבות הכנתי אפויות, אתמול טיגנתי בפעם היחידה בחג הזה, אכלתי שניים. (הבנתי את העיניין
)

למעלה