הזדמנות משמעותית - דרים משין

John Frum

New member
הזדמנות משמעותית - דרים משין


שלום לכולם, אני רוצה למכור במכירה מאולצת את הדרים משין הישן שלנו כדי שנוכל להשלים את רכישת הכלי החדש. עקב כך, אנחנו מוכנים לחתוך במחיר וחזק כדי לאפשר גם למי שמעוניין לקנות אותו ולהמתין למכירתו במחיר שוק באביב או בקיץ לעשות רווח יפה. להזכירכם, הכלי כולל בולמים, קשר ואינטרקום, עגלה פתוחה מרושיינת, זוג קסדות, מצנח בתוקף עד יוני (בסוף דרכו) ומצבו שמור וטוב. הכלי מטופל על ידי עמי ונמצא במנחת רונית - אפשר להתרשם ולראות. שוב, הכלי מוצע למכירה בהנחה משמעותית מאוד (עקב מחסור תזרימי) כדי לאפשר גם למי שמעוניין למוכרו בעתיד במחיר שוק נורמלי להרוויח. מי שמתלבט לגבי קניית כלי ראשון - זו הזדמנות טובה מאוד עבורו. הצעות אפשר להעביר אלי, בתגובה כאן, במסר או בטלפון 050-5777562, החל מ- 30,000 ש"ח. הכלי כמובן ימכר לכל המרבה במחיר. דרור
 

John Frum

New member
קפיץ קפוץ

מועד אחרון לסגירת הצעות יום שלישי 24 לינואר.
 

Drill Bit

New member
מה הכוונה.....

" מצנח בתוקף עד יוני (בסוף דרכו) ומצבו שמור וטוב". יותר נכון מה הכוונה בסוף דרכו? את הטסט ביוני יעבור או לא? תודה על כל הסבר ובהצלחה במכירה.
 

John Frum

New member
מילולית

הכלי כולל את רשימת הדברים שפורטו ומצבו של הכלי שמור וטוב. יכול להיות שהמצנח יעבור טסט נוסף ביוני ויכול להיות שלא. מבחינתי זהו מצנח בסוף הדרך שלו שכשיר לעוד כמה חודשים, וזהו. כששוקלים כמוני ורוצים לקחת נוסע ממוצע עד כבד עם מצנח 500 ומנוע 582, צריך מצנח במצב טוב מאוד.
 
למעלה