חשיפת נציג ישראל לאירוויזיון 2012

E u r o b o y

New member
חשיפת נציג ישראל לאירוויזיון 2012

הספקולציות, השערוריות, השמועות, ה"זה סיפור כזה מכור" ובעיקר ה"יכולתם להיות יותר ברורים שם ברשות השידור" - סאגת בחירת הנציג הישראלי לאירוויזיון הבא צפויה להגיע היום לסופה עם
ההכרזה הרשמית על האמן שייצג את ישראל באירוויזיון 2012
. אחרי שקדם אירוויזיון 2012 בוטל
ואחרי שהוחלט על וועדה שתתכנס ותבחר את האמן והשיר שייצגו את ישראל באופן ישיר
, תגיע היום ההחלטה: מי יהיה זה שיישא את הדגל הישראלי
בחצי הגמר הראשון באזרבייג'אן ב-22 במאי
(ובתקווה שגם בגמר ב-26 במאי)? האם זו באמת תהיה (סוף סוף) מאיה בוסקילה או ששוב נופתע לרעה עם אמן שנשלף מהכובע (ומהנפטלין). ואחרי הכל - האם השיר הנבחר ייחשף גם הוא היום? היום ייבחר הנציג הישראלי לאירוויזיון - והמסע שלו לבאקו, בירתה של לה לה לנד, רק יתחיל. בשעה 14:00 צפויה להיערך הישיבה ברשות השידור שתקבע את זהות האמן והשיר המייצג של ישראל לשנת 2012. כעבור זמן קצר נדע מי יהיה הפנים של ישראל באירוויזיון אלפיים ודוז פואה.
את כל העדכונים וההתפתחויות מהיום הצפוי לנו, שרשרו לכאן
ל-

חדשות מסעירותתתתתתת

אימאאאאא הלבבבבבבבבבב......הלוואי וזה נכון... השיר של מאיה,ברובו באנגלית,שיש רק בית אחד בעברית...כי היא חייבת.....יאאאאאאאא.......(תודה לפורום אג'אנדה)

Princess Lotta

New member
אריקלס ארבעת המתמודדים שהגישו שירים

1.חן בארוני 2.מאיה בומבילה (בגלל ההתנהגות הדיוותית, החשות, התחת שהיא תפסה, המניירות ושות) 3.ולדי בלאיברג / צביקי שטיקי הנוראיים!!!!!!!!

אמת
לכן המסקנה שיבחרו במאיה או חן

ממש לא נראה לי שיבחרו בצביקה או ולדאי..מה שכן,במידה ומאיה אכן תייצגנו,בשנים 2013-2014,ולדאי וחן בטוח ייצגו אותנו..אי אפשר לברוח מזה

עובדה!סופסוף נקבל שיר שברובו הוא באנגלית

עם בית אחד בלבד ובעברית...מקווה שלא בית ופזמון..כי אז זה יהיה חצי חצי..לא שזה רע

VickyRosti

New member
קודם כל, לך תאמין למה שכותבים בעיתון

לא נראה לי שהשיר יהיה ברובו המוחלט באנגלית עם בית אחד בלבד בעברית, אבל בהחלט ייתכן שהחלק באנגלית יהיה גדול יותר, כפי שהיה בגרסת האירוויזיון של אדי בטלר (לא שזה עזר לו
) או בשירי קדמים שונים כמו "פרפרים" ו"בלי אהבה" של בועז או "רק על אהבה" של עדי כהן. צריך לזכור גם שבגלל המבנה הייחודי של כל שיר ושיר מבחינת אורך של בתים, פזמון, גשר וכד', קשה מאוד לבצע חלוקה מדוייקת של חצי-חצי. למרות שרשות השידור דורשת שלפחות 50% מהטקסט יהיה בעברית, היא לא בודקת בציציות ומתקטננת אם למשל החלק באנגלית מהווה 60% או אפילו 70% מהשיר. במקרה של מאיה, היא נשמעת מצויין באנגלית (אין לי מושג איך היא מדברת אנגלית, ואיך היא תסתדר ב"לה לה לנד" ובמסיבות העיתונאים באירוויזיון, אבל לשיר באנגלית היא בהחלט יודעת!), וזו כבר נקודת פתיחה טובה. נותר רק לקוות שהטקסט באנגלית לא יהיה אווילי מדי ומטופש, והכי חשוב, שלא יכיל שגיאות! אני פשוט מתחרפנת מזה שאנשים שלא יודעים אנגלית כותבים טקסטים באנגלית, ואפילו לא טורחים לתת אותם להגהה למי ששולט בשפה כמו שצריך! אתמול הגבתי על ההודעה של פיתי ואמרתי לו שאני מקנאה אפילו במדינות נחשלות כמו מולדובה ובלארוס, שההתנהלות שלהן באירוויזיון הרבה יותר נורמלית ומלאת מוטיבציה! כנ"ל גם בנושא האנגלית! האנגלית של רבים מהישראלים אינה שוס כזה גדול, יחד עם זאת אחוז הישראלים הדוברים אנגלית טובה גבוה בהרבה מזה של דוברי האנגלית במדינות אקס-סובייטיות או דרום אירופאיות כמו אוקראינה, מולדובה, בלארוס, גיאורגיה וכמובן טורקיה, המדינה שבה גם רוב הצעירים לא יודעים חצי מלה באנגלית! ובכל זאת, רוב השירים המשתתפים בקדמים הם באנגלית סבירה בהחלט וללא שגיאות צורמות מדי! ורק אצלנו יש משפטים עם שגיאות צורמות כמו "Why do people be so cruel and start to fight". אבל מכיוון שאת השיר של מאיה כתב סהר חגי, שכתב טקסט באנגלית סביר בהחלט לחן אהרוני, אני מקווה שגם הטקסט של מאיה יהיה סביר וללא שגיאות צורמות.

מסכים..אך לא מדובר בלהאמין או לא..זה נכתב

בעיתון די משמעותי..ואם זה יתברר כלא נכון,הם יצאו כלא אמינים..

VickyRosti

New member
מכיוון שבעיתון כותבים כל כך הרבה שטויות

גם על נושאים מהותיים יותר מהשיר של מאיה לאירוויזיון, אני לוקחת בערבון מוגבל את מה שהם כותבים, מה גם שרוב הסיכויים שמי שכתב את הכתבה לא שמע בכלל את השיר!

nit li

New member
בתור דנית סטודנטית לתקשורת שכתבה כמה ידיעות

במסגרת קורס בתואר (ואני כותבת גרועה של ידיעות, זה כ"כ משעמם וחסר פואנטה בעיני), אני יכולה לומר שעיתון, בעיקר רציני כמו ידיעות (או מאיפה שהידיעה הזאת לקוחה) לא ירצה לכתוב כתבה לא אמינה. אבל! לפעמים עיתונים נוטים להוסיף כל מיני פרטים פיקנטיים בשביל שיהיו יותר קוראים, וזה טבעי והגיוני לחלוטין. מדובר כאן באירוויזיון, זה לא שמישהו חוץ מאיתנו יזכור מה היה כתוב בידיעה הזאת ויחכה לראות אם זה אכן קורה. אפאחד לא ייתפס לקטנות ויהפוך את הידיעה הקטנה הזאת לתורה של השיר שנשלח השנה. העיתון תמיד יכול להאשים את המקורות שלו, "זה מה שאמרו לי". לא ביג דיל.

Senior Baron

New member
אוי זה טוב זה טוב זה טובבב

כל אחד ברשימה הזאת טוב וכמובן בעיקר מאיה... כבר ראינו למה קייקוב מסוגל
ביחד זה

nit li

New member
התרגשות!

אני בעד מאיה או חן, סומכת על שניהם! אבל תגידו, במידה וחן יסע לאירוויזיון השנה (והוא לא יסע כנראה), זה לא ישפיע על ההשתתפות שלו בוויס הבריטי? הבריטים יכירו אותו מהאירוויזיון... יאללה, שיהיה לנו בהצלחה, והכי חשוב, שיהיה שיר יפה, רבאק! זזתי ללמוד, מצפה לבשורות טובות

זיקי

New member
שאלה מעניינת - אני מנסה לחשוב על מצב הפוך

נניח בדה וויס הישראלי יהיה איזה מועמד בריטי שיהיה כתוב שהוא ייצג את בריטניה באירוויזיון... זה לא נראה לי יזיז בכלל לצופים בישראל, ואפילו דיי ייפגע בסיכויי ההצלחה שלו

למעלה