מדוע ג'ף טראחטה באמת פוטר?

girlontop

New member
מדוע ג'ף טראחטה באמת פוטר?

אם אתם שואלים אותי, יש בטחון גדול יותר בעבודה כסוכן מוסד בשורות החיזבאללה מאשר להיות שחקן אופרת סבון. ניתן לפטר שחקן אופרת סבון – כל שחקן, גם הקליברים הרציניים – מהיום למחר על בסיס של "צרכי עלילה". לא מאמינים שזה כ"כ פשוט? תראו את האנטר טיילו וחשבו שנית. סעיף זה מופיע בחוזה של כל שחקן אופרת סבון ובוודאי גורם לו לחרדות איומות בלילה, במיוחד אם הוא תלוי בכותב אכזרי כמו בראד בל. בכדי לשרוד במקצוע, שחקן חייב לבסס את הדמות שלו ולרכוש מעריצים רבים, כך שהסיכויים לפטר אותו יפחתו. רון מוס הוא דוגמא מושלמת לשחקן כזה: הוא בטוח כ"כ במעמדו כשחקן הראשי בסדרה ולכן הוא אפילו לא טורח לשחק יותר, אלא מסתפק בללטף את שיערה של ברוק ולגלגל עיניים מול אמבר. יש שמכנים אותו כיום "הגופה" (The Corpse). גם ג'ף טראחטה (ת'ורן מס' 2) חשב שהוא מסודר בחיים. בשנות ה-90 ת'ורן ומייסי היו ה-זוג של הסדרה והיו להם רבבות מעריצים מסביב לעולם. למעשה, קשה לי לחשוב על זוג אחר בסדרה, מלבד רידג' + אחת מנשותיו, שזכה להערצה בסדר גודל כזה. זוג-על במלוא מובן המילה. איזה מפיק ירצה לאבד נכס כזה? יום בהיר אחד פוטר ג'ף טראחטה והגיע במקומו וינזור הרמון מ"כל ילדיי". מעריצי ת'ורן ומייסי נדהמו; לת'ורן החדש אין שום כימיה עם מייסי והוא גם לא יודע לשיר שירים קיטשיים! בראד בל טען שג'ף פוטר כיוון שהמפיקים רוצים להרחיב את דמותו של ת'ורן מעבר לרומן עם מייסי. ואכן, ת'ורן הפך לגבר מבוקש: רדף אחרי טיילור, חוזר ע"י קלאודיה קורטז (מי?) ואפילו התחתן עם ברוק. לג'ף טראחטה לא היה סיכוי לקבל עלילות כאלה – לא היתה לו כימיה עם אף אחת חוץ מבובי איקס. מנגד, לבובי איקס לא היתה כימיה עם אף אחד מלבד ג'ף טראחטה. ת'ורן ומייסי מתפרקים ולעולם לא חוזרים להיות מה שהיו בעבר. לאחר סדרה של עלילות כושלות (נישואים לגרנט, למשל), בובי איקס נאלצת לשלם על עזיבתו של טראחטה ומאז דמותה של מייסי מתה-חיה-מתה, וחוזר חלילה. צרכים עלילתיים, כבר אמרתי? מאחורי ההסבר המקצועי וההגיוני של בראד בל עומדת גרסה קצת שונה. ג'ף טראחטה, כפי שאנחנו כבר יודעים, הוא הומו. בנוסף לאותו סעיף מקולל שמאפשר פיטורים בכל רגע נתון, ישנו סעיף בחוזה של השחקנים, שטוען כי באם השחקן אינו סטרייט אסור לו לחשוף את נטיותיו "הפסולות" בפרהסיה אחרת יפוטר (כל זה תקף גם לגבי נשים, כמובן). סעיף זה יכול להיות כתוב בחוזה או שהוא נאמר בעל-פה. בכל מקרה, לשחקן ברור שהוא צריך לשמור על מיניותו בסוד ולא להגיע שלוב זרוע עם בן-זוגו לטקס האמי השנתי. הגרסה האלטרנטיבית טוענת שג'ף טראחטה לא התנחל עמוק מספיק בארון עבור בראדלי ולכן פוטר. הוא הנחה ערבי זכויות למען גייז וכנראה עוד כמה דברים שלא השביעו את רצונו של בראט, שרצה לשמור על תדמית זוג העל הסטרייטי שלו בכל מחיר - גם במחיר של פירוק אותו זוג, דה פקטו. מוצא חן בעינינו או לא, ככה הדברים עובדים בהוליווד וכדאי שהאמת תצא סוף סוף לאור.

girlontop

New member
וגם איאן ביוקנן שלך (ג'יימס ווריק)

אני חושבת שאת נדלקת על הגברים הלא נכונים, דארלינג (-;

sashkashurik

New member
זוועה! אולי אני לסבית?

כי אם אני נמשכת לגברים שגם נמשכים לגברים, סימן שאני נמשכת לנשים?
ובהארה (כן בא') חשובה זו אני מכריזה שאם תומאס גם גיי, אני מתאבדת

Guy K

New member
הוא נראה לי הומו לגמרי

מצד שני "נראה לי" זה לא בדיוק מדד מדויק

taylor18

New member
טיילור ושילה ???? סטפני וקרן ????

אווווווווווווווווווו מייי גוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ג'ייקוב יאנג??? האם את בטוחה בכל המידע הזה?? איפה קראת את זה? וג'ימס ווריק? ניק?????????? זה לא יאומןןןןןןןןן כמה???????? איך????????? לאאאאאאאאאאא))))))))))))))))))):

אבל הוא עשה סרט פורנו עם דרלה...

אז מה, הוא הלך להקיא ת'נשמה אחרי כל סט?

Guy K

New member
כנראה

בעיני זה דווקא אחלא, אגב. אני חושב שזה שמישהו הומו לא אומר שהוא לא יכול לשחק סטרייט (ולהפך. מה יותר מקסים מרובין וויליאמס בכלוב הציפורים?)

גיא!!!!! אני חולה על כלוב הציפורים!

כן אבל, לא נראה לי שרובין היה מסכים לסצינות סקס עם גבר. מה שכן, זה אחד הסרטים שאני הכי אוהבת, ביחד עם "פרסיליה מלכת המדבר"!

Guy K

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

לא יודע לגבי סצינות הסקס. אולי אם הוא היה צעיר יותר וזה היה קצת יותר אופנתי אז כן. היום כל כוכב הוליוודי כבר עשה סצינת סקס ברמה כזו או אחרת עם גבר - למרות שלא גרפיות כמו בסרטי הפורנו למתחילים של ת'ורן ודרלה.

Guy K

New member
חלילה ציני

וינזור סטרייט לגמרי (למרות שיש טענות שהוא גיי פור פיי אבל זה כבר משהו אחר לגמרי)

למעלה