כתבי לי ג'וד חרוז

ניקו 45

New member
כתבי לי ג'וד חרוז

כיתבי לי ג'וד חרוז , יפה שכזה ובצלופן ארוז . כתבי לי ג'וד חרוז , כתבי לאט ולא חפוז , כתבי לי ג'וד חרוז , ליום סגריר שבו אהיה שבו"ז , כתבי לי ג'וד חרוז , שיסעיר נשמתי עד שידלק הפיוז . כתבי לי ג'וד חרוז , בנועם , בשקט ולא בריגוז . כתבי לי ג'וד חרוז , שלרגלי ולקולי יהיה ככרוז . כתבי לי ג'וד חרוז , בעל מסר קרוץ ורמוז , ואולי על איזה פינטוז , על עלמה מרקדת בעינטוז , בניענוע מרענן של עכוז , כזו שתוציא אותי מריכוז , כשבנימי ליבי תיגע במיזמוז , בגינה אאלץ להיכנס לאישפוז . כתבי לי ג'וד חרוז , ומבטיחך שממך לעולם לא אזוז .

jud1001

New member
מבטיחה לך..ניקו שכמותך..../images/Emo41.gif

שאכתוב חרוז..ואפילו חרוזיים.. אני פשוט עייפה אחרי ארוחת הצהריים.. והמוזה יש לומר כבדה מעט והמיטה קוראת אט אט.. עפעפיים נסגרות.. בלי רצוני בי שולטות.. הולכת לי למנוחה.. מודה על כל מילה נעימה.. אהיה כאן בשעת ערב מאוחרת.. אני ולא אחרת..

ניקו 45

New member
מחכה בקוצר רוח ג'ודי ../images/Emo127.gif

ליצרת החרוז הכי הכי שלך ... הנה , מאתגר אותך כאן חביבה ... אמתין בסבלנות ...

ואם אני לא גיוד

ניקו..) ואם אני לא גיוד לחרוז כבר לא אוכל? ואם אני לא גיוד רגלינו לא יהיו כרוז?:) ואם אני לא גיוד נגמר כבר הפינוז? ולגבי העינטוז חכה ניקו, אל תזוז אתחיל כבר בפינטוז על העינטו

ניקו 45

New member
את פנינתי צריכה ../images/Emo140.gif

להיכלל ברשימת המשוררות הלאומית . עם לכתה מאיתנו בצער ובכאב נעומי שמר ז"ל . נכנסת לאותה רשימה מכובדת . ואת תמידדדדדדדד מוזמנת לשורר לי שיר באהבה ממני

למעלה