שבת בבוקר יום יפה|מיאו|

No Y a6

New member
היי אני חדשה! +שאלה

ויש לי שאלה, אני רוצה לכתוב פיק ואני לא יודעת מה יתר יעניין את הקוראים... 1. על דמבלדור, (וכל המחשבות המסובכות שלו...) 2. הארי שנה שישית, (מבוסס על הרמזים של רולינג.) 3. על הרמיוני, (שנה שלישית ואחרי.) אההה וכמובן אני צריכה בטא...

צילונה

New member
אני חדשה :)

אני חדשה ואני מתה על הארי פוטר!! האמת שאני כבר קוראת פה דברים כמה ימים טובים אבל החלטתי גם להגיב קצת... בקיצור קראתי את כל הספרים כמה פעמים. זהו.

צילונה

New member
שאלה...

אני חדשה פה, ורציתי לשאול: מה זה לעזאזל נצל"ש??? למה שמים את זה ולמה זה משמש?????? פליייייייייייייז תענו לי

3min3m

New member
היי מה קורה אנשים?

אני חדש פה ואני מת על ספרי הארי פוטר [קראתי את ארבעת הספרים הראשונים 3 פעמים.....מה לעשות שיעמום משפיע] וזייהו בערך
מי שרוצה לדעת עלי יותר ===>>>הכל בפרטים

DOLLS GIRL

New member
הי לפני כמה ימים הצטרפתי

ורציתי לדעת איך כותבים פיק? כולם אומרים שיש לי כישרון כתיבה יפה ויש לי רעיון לסיפור אז איך כותבים יש איזה מדריך? או שפשוט עושים סיפור?

שלום, אני חדשה!!!

ואני מתה על הארי פוטר!! קראתי את הספרים יותר מידי נראה לי... חחחח... ותגידו הספר השישי יוצא ב- 16/7/05?? אההה.... וחשבתי על זה ואני חושבת שהארי יהיה עם לונה....

ברוכית../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

אני הייתי שמחה לקרוא פיק על דמבלדור לשם שינוי..
פיק קצר או בהמשכים

פ י ק ס

New member
ברוך הבא! ../images/Emo140.gif

אני מיכל. השתלבות נעימה
נצל"ש - ראשי תיבות של 'ניצול שירשור'. לפעמים יש שאלה, בקשה, או סתם משהו שרצית להגיד - אבל לא שווה לפתוח בשבילו שרשור חדש. במקרה כזה, אתה מנצל"ש - אתה כותב הודעה בשרשור שהוא לא דיון, שרשור יומולדת/אני חדש, פיק ודברים כאלה. כן מנצל"שים הודעות של תפוז, שרשורים שבטעות נשלחו פעמיים, או שאלה חד פעמית שנענתה. בהצלחה!
(כן, כן, אני שוב גונבת לרעות את התפקיד)

you know who 2

New member
הייתי ממליצה לך../images/Emo13.gif../images/Emo118.gif

לבקר בפורום פאנפיקים ולאתר עט נוצה. יש שם כל מה שאת צריכה לדעת
ותשיגי לעצמך בטא- חשוב
אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לפנות אליי במסרים. בהצלחה

3min3m

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

חח ממ לא נראה לי שהוא יהיה עם לונה... נראה לי הוא יהיה עם מישהי חדשה שתופיעה רק בספר השישי או השביעי

The Dream Maker

New member
ברוכה הבאה!!!../images/Emo24.gif

אני יובל! הארי ולונה מעניין... אף פעם לא חשבתי על זה...

כמה דרכים.

-וורד. -וורדפד. -נייר ועט. -נייר ועפרון. -קרטון ביצוע ומרקר. -קיר ולורד. -אבן וכזה שחורט באבן. אפשר גם על לוחות זכוכית. תרגיש חופשי.

דונאטלה

New member
אה... כבר ענו לך רק טיפ אחד

רק אם את לא יודעת: א) השאלה לא קשורה לנושא הפורום ב) אם יש לך שאלה כזו את תנצלשי איזה שירשור ג) אם יש לך שאלה כזו נצלשי איזה שירשור בפורום המתאים לו :]

למעלה