איזה אייקון חמוד
וגם זה

liza26

New member
איזה אייקון חמוד
וגם זה

נו, אז איך עבר עליכם היום הזה? עשיתי צעד קטן למען עצמי- בררתי לגבי חוגים קסם לי מאוד חוג לריקודי בטן אבל זה רק פעם בשבוע וזה לא ממש ספורט יש גם התעמלות נשים- פעמיים בשבוע ואני רוצה קצת משהו אינטנסיבי כדי לפחות לתת את הפוש הראשון , לשמן את כל החריקות, להתחיל להזיז קצת את הגוף אז חשבתי להתחיל עם ההתעמלות ואז אחר כך אולי לקחת במקביל גם את ריקודי הבטן אז ביום רביעי אני הולכת לשיעור נסיון ראשון ואם זה לא אירובי וקופצני מדי- אני ארשם.

רוית30

New member
ליזה - כל הכבוד

איזה חמודים האיקונים החדשים. אני בעד ריקודי בטן, אספר לך מחר מזה עשה לי באופן אישי. כרגע - הולכת להחטיף לאיש מכות שהגיע כרגע הביתה והעיר את העולל.

liza26

New member

יאללה מכות יאללה
אצלי האיש הלך לחבר לשחק ב-SONY PS2 (חבורה של תינוקות אלה...) הילדה נרדמה בצרחות ולא רצתה אפילו לאכול, כנראה שהיתה עייפה מדי
אני בינתיים מסיירת בכמה פורומים , יש כמה מענינים ויש כאלה טפשיים נורא!

סוף טוב, הכל טוב

היום היה קשה כי היה לי לחץ בעבודה. המון עבודה שאני לא אוהבת... אחר כך בית, ילדים, לילה טוב, ואז הלכתי לרוץ...
קראתי איפושהו (נדמה לי בפורום אימוני סיבולת) שכדי לדמות ריצה בחוץ צירך לרוץ על המסלול בשיפוע של 0.5-1.5 אחוז. אז רצתי שעה על 1 אחוז שיפוע וזה באמת יותר קשה. לרגליים בעיקר. סיימתי עייפה אך מרוצה. מאוד.. אחר כך בבית הכנתי לי סלט ענק וצבעוני ביותר ועם חביתה ויוגורט פירות, אני מרגישה נפלא!!! עכשיו אני שותה לי תה בדואי (של ערבה. חבל"ז ביותר!!) האייקונים חזקים ביותר, למרות שאין ציפור יש
ויש
, אבל אין איזו יותר או משהו קליל ועף כזה... הדבר הכי דומה לציפור קלה זה
... יאללה, הולכת לרעות קצת בשדות זרים...
תגישו, ומה עושים עם שני אלו
? לילה טוב..

תמי ב

New member
ליזה , יישר כוח!

ודיווח שלי: עשיתי ספורט בחדר הכושר ונהניתי מאוד. אבל אחר כך לא הצלחתי להתאושש בכלל. היה יום חם מאוד במושגים ניו זילנדיים, וכנראה גם במושגים שלי, ופשוט לא הצלחתי לצנן את הגוף כמו שצריך, וכשכבר הצלחתי, פשוט לא היה לי כוח. בפעם הבאה: מקלחת קרה בשנייה שבה אני מגיעה הבייתה. אולי זה יעזור.

berr

New member
התחלתי לחשוב לאחרונה

על חוג שיהיה בשעות הערב. משהו כדי שתהיה לי מסגרת שבגללה אהיה חייבת לצאת בשעות הערב החוצה מהבית. וחוג של משהו זה כיף... אולי קרמיקה.

(מתה על האייקון הזה)

קרמיקה זה חוג מדהים לדעתי. מאוד חושני בידיים. יצירתי. יש בו משהו חברתי אך עם זאת אינדיבידואלי ובסוף נשארים לנו גם חפצי חן.. מבחינה חברתי זה גם לא רע בכלל ואם זו תהייה חבורת נשים אז בכלל זה יכול להיות כמו פורום...

berr

New member
חבורת נשים...חחחחח

לא הייתי מתנגדת שזו תהיה חבורת גברים חסונים וחלקים כמו חימר...

למעלה