זירה עם כבוד-עדכון ROH |פצצה

yauli747

New member
זירה עם כבוד-עדכון ROH |פצצה

למי שזאת פעם ראשונה שקורא את הדיווח שלי אז הנה הסבר קצר: זה תרגום של הNEWSWIRE שROH מפרסמים באתר שלהם... זה נועד בעיקר כדי לפתח את הסטורילין של ROH... בשביל הסדר הטוב וכדי למנוע בלבול כמו בפעמים קודמות...
ידיעות שתורגמו ישירות מהדיווח של ROH יופיע תחת הסימן
תוספות שלי דעות אישיות או סתם עדכונים מאתרי החדשות השונים יופיעו תחת הסימן
שאלות לדיון יופיעו תחת הסימן
למי שלא ממש מעודכן במה שקורה בROH הנה קישור להיסטורית האירועים של ROH שכתב גלעד... ופה תוכלו למצוא את היסטורית התארים של ROH.... אני מקווה שהמנהלים יעלו את כל הדיווחים בקרוב למאמרים ופעם הבא תקבלו גם לינק להיסטורית הדיווחים של זירה עם כבוד-ROH ועכשיו לדיווח עצמו:
ROH ממשיך ונותן הזדמנות למתאבקי העתיד... אחרי ההופעות המרשימות שלהם באירועים האחרונים והפופולאריות שלהם בקרב הקהל של ROH אל גנריקו El Generico ו קווין סטיין Kevin Steen הוחתמו לאירוע של ה16/4 בבוסטון... תרם נקבע נגד מי יהיה להם קרבות...
לדעתי אל גנריקו זאת תוספת מעולה לROH הבן אדם פשוט מצחיק ומתאבק מעולה ויש לו כריזמה מאוד טובה...
אוסטין איירס הגן על התואר של ROH בשני אירועים בין לאומיים אחד ב אוסטריה והשני בשוויץ... הנהלת ROH נתנו לאיירס אישור לא להופיע באירוע של ה 12/3 כדי שהוא יוכל להיות בסיבוב ההופעות שלו באירופה וכך גם יהפוך את התואר של ROH לתואר בין לאומי אמיתי
מישהו יודע נגד מי היה לו קרבות ובאיזה ארגון הקרבות התקיימו?
האירוע האחרון בקונטיקט היתה דוגמא מעולה של איך ROH מקשיבה לאוהדים שלהם... ROH לא התכוונו לקיים עוד הופעות בזמן הקרוב בקונטיקט אבל אחרי תגובת הקהל החליטו הנהלת ROH קבעו תאריך לחזרה שלהם באותו הרגע ל 16/7 והכריזו על זה עוד באותו הערב.. ROH אהבו את הקהל שבא ליהנות ולעודד ולא סתם לזרוק הערות סמרטיות למתאבקים והמתאבקים וצצות ROH הרגישו את האווירה ולכן הם גם נתנו את ה 100% שלהם
בזמן האחרון הם מדברים יותר ויותר על תגובות של המעריצים.. ובאירוע האחרון שאני הייתי בו סי אמ פאנק גם החזיר לאיזה אוהד כמו שצריך.. כנראה שהם לא ממש אוהבים חלק מהערות שהם מקבלים..
הנה הרשימה המעודכנת של המתאבקים שחתמו על הופעה בדיבוט של ROH במנהטן (ניו יורק) ב 7/5
אם אני לא טועה הם כבר הופיעו פה לפני כמה שנים
אוסטין איירס, גי ליטל, דאן מאף ו בי גי ויטמר, הומיסייד וג'וליוס סומוקס (שניהם מברוקלין), סמואה ג'ו, סי אם פאנק, קולט קאבנה, אלכס שלי, רודריק סטורנג ו ג' אבנס מהגנרישיון נקסט,ג'ימי רייב, ניגל מק גונייס, לייסי אנגלס, אזריאל, דיקסי, דון ומרקוס ועוד שהצטרפו שהמשך הדרך... כל שלושת החגורות של ROH יהיו על כף המוזניים באירוע
אני בטוח יהיה שם!!! סוף סוף אירוע שצריך רק לקחת את הסאבוואי
בהנהלת ROH שוקלים לעשות ב MIDWEST (בטח שיקגו) קרב סקראמבל וזה כנראה יהיה פעם האחרונה שקרב כזה יתקיים בגלל הסיכון שבקרב מין הסוג הזה...נבחר לעשות את הקרב שם כי טרם היה קרב כזה באזור...
אגב לפני כמה שבועות ROH דיווחו שהם ייקחו איתם את הכלוב (שמשמש גם לקרב סקראמבל) ושיהיה שם גם קרב כלוב
האם אתם חושבים שROH צריכים להפסיק את קרבות הסקראמבל?
מה דעתכם על הקרבות עצמם שהיו עד עכשיו?
אני אישית אהבתי את זה מצד אחד בגלל כמות הספוטים המעולים שרואים בקרב אבל מצד שני זה די ברור שכל המטרה של הקרבות מהסוג הזה הם לספוטים בלבד... אולי הם צריכים לשנות קצת את הפורמט?
לROH יהיו בסוף השבוע הזה באנגליה ב International Showdown של ערוץ הרסלינג.. בין הנציגים אפשר למצוא את סמאוה ג'ו וסיאם פאנק... יהיה שם גם שולחן גדול מאוד אם המוצרים של ROH אם יש לכם שאלות אני אשמח לענות (אם אני יודע את התשובה כמובן)....
מישהו מתנדב להכין לוגו לדיווחים? בבקשה

אוסטין אריס הופיע באירגון RoE

מדובר באירגון שבעיקר מופיע בשוויץ/אוסטריה. אריס הגן על תוארו רק פעם אחת וזה היה נגד מארק רודין.

yauli747

New member
תודה שלומי...

ותזכור אני קורא לפינה שלי "זירה עם כבוד" ושוב תודה

למעלה