איזה צבעים יתאימו למפית הזו?

smady a

New member
ירוק מעושן. חומים עם זהב.

צהוב כהה. ירוק פיסטוק.

אוייי ../images/Emo7.gif יצא מגעיללל - הצילו!!!

איך מתקנים???? לא מסתדרת עם המפית הזו. כלום לא מתאים לה. אוף. חייבת להוריד הכל ולהתחיל שוב. אוףףףףף. תזכירו לי מה מורחים/משפריצים על תמונה מהמדפסת??? ספריי לכה זה טוב??? דחוף לי נורא

smady a

New member
אפשר. רק קחי בחשבון שאחרי הלכה את ל

לא יכולה לשים סטפים וכאלה.

כן. אני יודעת ../images/Emo4.gif אבל אני יכולה

למרוח על כל העבודה כולל התמונה הזו לכה רגילה מבריקה על בסיס מים??? תודה על כל העזרה עד כה.

סאני האם את רוצה לעשות מחדש

את המפית הזאת אי די מכה בגלל הצביעם שלה,והאם את רוצה לעשות קרקל שני צבעים כדי לשבור את הצבעים שלה. אני היתי אולכת על צבעים חיים ומנסה לפני הצביעה לקחת צבע צבע ולסים ליד המפית ולראות מה מתאים, למשל אדום בורדו עם צהוב חי, מנככה את המפית וראוה עם מתעים לי אשמח לעזור ושהייה בהצלחה.

כבר שייפתי אותה מהקופסא ../images/Emo178.gif

ועשיתי משהו שונה לחלוטין. אני יעלה תמונות שלה כשאסיים.

כפי שחלק כתבו גם לדעתי-ממשפחת

הירוקים הבהירים-בז'- בעצם גוונים המופיעים במפית וגם זהב - יש גווני זהב שונים(יש צהוב-חרדל, למשל ויש לכיוון ברונזה-אף אחד מאלה-זהב עתיק יתאים יותר לדעתי).

ניצנץ1

New member
זית בהיר עם מעט זהב בהיר

או אוף וייט כמו המסגרת.. עם נגיעות של זית כהה..

../images/Emo124.gif בנות עזרה אחרונה פליזזזז

בנושא הקופסא כמובן. האם אפשר למרוח לכה על בסיס מים על הקופסא כולל על הפוסטר (שרוסס בלכה ספריי על הצד של הציור כמובן) פליזזז אני כבר מסיימת אותה.

מ ש כ י ת

New member
אני לא בטוחה שכדאי

על הלכה ספרי למרוח לכה ע"ב מים, אם הלכה ספרי ע"ב שמן יווצר לך קרקל במקום המפגש עם הלכה האקרילית...

daya27

New member
אני הייתי צובעת את הקופסא בצבע

ירוק הכי קרוב לצבעי העלים במפית כרקע ואז שעווה נר ומעל צבע פיסטוק כך שלאחר השיוף יראו את שני הגוונים מיושנים ויפים בהצלחה

למעלה