2004-מסכמים שנה-התוצאות

E u r o b o y

New member
ניתן להוריד מהקישור שנתתי

בהודעה השנייה לא בהודעה הראשית.פשוט תלחצי על הקישור,אל תלחצי עם כפתור ימין,פשוט כרגיל. אם בכל זאת לא תצליחי להוריד,את יכולה להוריד ממני בסולסיק.

../images/Emo58.gifמ-ר-ה-י-ב../images/Emo70.gif

יש לך את זה מור. מצגת מהנה ביותר עם הרבה עניין וסיפור עם המנחים, אגב אני דורש זכויות יוצרים ל"הלו הלו" של סרטאב והפיקיות,כתבתי על זה כאן יום אחד
בכל מקרה אחלה של דבר וכן ירבו. לגבי הזוכים בעיקר שמחתי על בלגיה,את מגישי הניקוד אני לא זוכר,בג'וניור לא צפיתי ושיר השנה שלי הוא בטח לא LANE MOJE. anyway, השלב הבא-תחרות סיכום מצגות בה נבחר את המצגת הטובה של השנה
WELL DONE

E u r o b o y

New member
המון ../images/Emo51.gif../images/Emo39.gif../images/Emo24.gif../images/Emo58.gif

תודה על המחמאות והפרגון
באשר ל"הלו הלו" לא ידעתי שהמצאת את זה,בכל מקרה זה ענק,אז אני מתנצל אם כביכול התפרש שגנבתי לך את הרעיון,כי באמת לא עקבתי וראיתי שאתה המצאת את זה.אז כל הזכויות שמורות לך...
וכן,שיר השנה שלי הוא גם לא Lane Moje זה בטוח,אבל אני שמח בשביל כל אלה שאוהבים את השיר הזה וגם הצביעו בשבילו. תודה לך,רון,שנעצת את השרשור בשביל שכמה שיותר חברים יוכלו לשים לב אליו. המון

E u r o b o y

New member
המנצחים(מי שלא צפה-לא לקרוא

חברי הפורום דירגו בשבוע האחרון של שנת 2004 ,בכ-20 קטגוריות שונות, את הטובים והגרועים של אירוויזיון 2004 במסגרת התחרות "2004-מסכמים שנה",והרי התוצאות
קרדיט ללידן על הכנת התמונות של הדגלים.

E u r o b o y

New member
מצטער.הקישור לא זמין.

אתה יכול להוריד את המצגת ממני בתוכנת שיתוף הקבצים סולסיק.

ForeverMC

New member
מצגת מרהיבה ומקסימה!../images/Emo24.gif

כל הכבוד מור! תענוג היה לצפות במצגת הזו וניכר ההשקעה הרבה שלך וההקפדה לפרטים. יופי של דבר!

למעלה