שרשור התוכנית הראשונה

perrinat

New member
שרשור התוכנית הראשונה

הודעות בנושא התוכנית הראשונה שרשרו לכאן

ניאו30

New member
היום ראיתי(הקלטתי) והיה מאוד מעניין

זה נושא שמאוד מאוד מעניין אותי ולכן למרות שהיו כל מיני דברים שלא התחברתי אליהם נותרתי מרותק למסך.חבל שהסדרה כזו קצרה(40 דקות עם 2 הפסקות פרסומות). ובקשר לתוכן עצמו-מאבק בין דחפים ויצרים לבין גבולות תרבותיים-מאוד הזדהיתי דווקא עם דבריה של רננה,שהעירום נראה יותר כהסתרה של דברים מאשר כדבר משחרר.אני מתכוון,אתה לא יכול להיות שם ולא להסחף אחרי הדחפים המיניים שלך,זה בטבע שלנו<גברים כנשים במקרה הזה,לא?>אז מה הם בעצם מסתירים בעצם החשיפה הזו?...אין לי מושג האמת,אבל זה נראה לי יותר כהעמדת פנים מאשר באמת טבעיות... חוץ מזה,אמרו שם שאין את המחשבה הזו של השוואה אחד בשני,וזה פשוט לא נשמע לי הגיוני-איך אפשר לא להתייחס לאחרים שאתה במצב כזה?...אני מנסה לחשוב עליי בסיטואציה הזו,אני לא מדבר על מבוכה,שזה ברור,אלא על כך שדווקא משום שזה לא דבר טבעי אתה לא משוחרר.ואם יש אנשים שבמצב הזה כן שולטים בזה,וכן מצליחים להשתחרר ולהיות טבעיים אז אשריהם-לי זה נראה לא טבעי. הדברים של ההוא מהמדבר שדיבר על תורת הבודהה גם נראו לי מאוד נכונים...הצורך לאזן,הצורך להציב לעצמך גבולות,שההנאה/סיפוק/דחף רגעי לא ישתלט עליך כי זה דבר שלא מחזיק מעמד,ויחד עם זה להיות שלם עם אותם דחפים,כלומר להפנים שלא מדובר בדבר רע,כל עוד אתה לא עובר את הגבול-איפה הגבול?פגיעה באדם האחר...שזה בעצם חלק מכל הקרוי עשרת הדיברות. חייב גם להגיד שהדיעות שלי אולי עדיין מושפעות מכך שמיניות זה דבר חדש אצלי,גם במודעות המינית שלי וגם זו הקשורה לאחרים,וכל הנושא הזה, הדיבור/מחשבה/מעשה הקשורים למין עדיין חדשים בשבילי.לכן,למישהו שמרגיש חופשי עם המיניות שלו ושל אחרים זה אולי מקום מתאים,אבל מה עם מישהו כמוני?זה נראה לי כמו טיפול בהלם!!... אממממ,אולי זה מה שצריך במקרים כאלו
... עוד משהו שאני חייב להגיד שאני דווקא מאז ומתמיד התחברתי לאנשים האלו,כמו אלו שנראו בסידרה,אולי זה משום שאני מרגיש יותר בנוח דווקא בחברתם,אולי משום שאין בהם שיפוט כמו עם אחרים,אולי זה משום שככה הייתי רוצה להיות בעצמי...טבעי,שלם עם עצמי,לא מתנגד למהות שלך כאדם ולצרכים/ דחפים הטבעיים שלך,אולי... בכל מקרה,אני בהחלט מתכוון לצפות בזה בעתיד
-סדרה ממש טובה בעיניי. ובלי שום קשר חשבתי להגיע לשיטים מתישהוא בעתיד,לא לפסטיבל עירום כמובן, אלא למדיטציות,או סדנאות או טיפולים או פסטיבלים וכדומה...נשמע לי מקום אחלה להתחבר לעצמך ולאחרים.

למעלה