פרק 23 - "הסבתא"

ayala65

New member
כן...גם אני ../images/Emo58.gif

אבל יקח לי הרבה זמן עד שאני אסלח למריסה שהיא עזבה את אלכס. איזו חוצפה! עכשיו אוליביה עוזבת..
נ.ב. מה זה טריילר? סורי על הבורות

mikmik000

New member
חח טרילריים...

זה קידמונים כיאילו.. כמו תקציר של מה שיהיה בפרק הבא... אבל זה לא מה שהיא רואה.. חח ספרי להם איילה.. [אנחנו מדברות במסן.. עזבו..]

ayala65

New member
זה לא טריילרים...

זה מישהו שערך ת'פרקים האלה שהן חברות ופשוט שם את כל הקטעים שלהן יחד...וזה מה שאני רואה בעיקרון- לא טריילרים פשוט ת'קטעים שלהן יחד בכל פרק קאפיש?

what3689

New member
דעתי בנושא ../images/Emo58.gif

אממ אני זווכרת תסצנה הזאת במקרה זאת הייהת אחת הסצנות היותר אמינות שלה בעונה הראשונה כי היא באמת משחקת שם לא הכי טוב אבל באמת יש השתפרות משמעותית בעונה השניה במיוחד בפקר הראשון לדעתי כאשר יש את הסצנה שהיאמתעצבנת בבריכה ומוציאה את כל העצבים לדעתי זאת סצנה חזקה גם בעונה השניה יש לה פחות קטעים עצובים ויותר קטעים רגילים

T w e n t y 4

New member
פרק כל כך חמוד!! אהבתי במיוחד

את זה שסאמר רוצה להרשים את הסבתא לכן היא לומדת את המגילת פסח בעל פה. חחח .. ובכלל פרק ממש חמוד!! ואיך הם קוראים לזה באנגלית : סיייידר! חח הצחיק אותי ממש! פרק מעולה!

ayala65

New member
פרק מצויין!

באמת שזה היה פרק טוב...משום מה בפרקים האחרונים היה נדמה לי שהסידרה הופכת להיות יותר מידי טלנובלה אחת גדולה עם כל הסיפורים וכבר עלו בי רעיונות מוזרים (להפסיק לראות ת'עונה הראשונה ולחזור לצפות באו סי רק כשתתחיל העונה ה-2) אבל הפרק הזה...פשוט שאב אותי פנימה. מה שהיה מצויין בו- שהוא לא התעסק כ"כ בזוגות ובריאן אלא הוא היה הרבה יותר פשוט- הרבה יותר ה-או סי! נהניתי לראות ת'פרק אבל למעשה אין לי מה להגיד עליו...הוא היה מצויין רק בגלל שהוא לא היה משעמם אבל לא היה בו יותר מידי דרמה. =]

adi121

New member
פרק ממש טוב

פרק ממש מעולה! אהבתי מאוד את כל הצד הזה של סת'.. כשהוא עמד בדלת והקשיב לשיחה של סופי וסנדי כמעט בכיתי בשבילו.. הוא היה ממש ממש חמוד! וסאמר איזה מצחיקה עם כל ההגדה.. וריאן איזה חמוווד מסכן איזה מעצבנת המריסה הזאת.. אהבתי גם את כל הקטע של היילי וג'ימי למרות שאני בדרך כלל לא מתעניינת בהם כל כך.. רק ג'ולי קופר המטומטמת הזאת מצליחה לעצבן אותי כל פעם מחדש ואיזה כאפה לוק קיבל כל כך מגיע לו!! בקיצר.. פרק ממש ממש טוב.. הסיום היה מרגש שכולם ישבו בשולחן ועשו את הסדר היה ממש יפה..

ayala65

New member
מה הבעיה עם ג'ולי?!

היא ממש ממש חמודה...ומה הופך אותה למטומטמת בעינייך?! מה!? האישה חכמה נראה לי יותר מכולם שמה...היא הרי הצליחה להשיג כמה קשרים שיכולים לעזור לה בעתיד *שיעול*כיילב*שיעול*

adi121

New member
אם היא שוכבת עם האקס של הבת שלה...

אז היא מטומטמת!

ayala65

New member
דברים כאלה יכולים לקרות

ואם תשכבי אם מישהו נשוי שיש לו ילדים או ההפך? זה הופך אותך למטומטמת? זה אומר שלא השתלטת על עצמך באותו רגע

Nitzan122

New member
עדיין...

ג'ולי לא איזה בת עשרה חרמנית היא יכולה קצת לשלוט בעצמה. וללכת סתם לשכב עם מישהו זה עוד מתקבל על הדעת במיוחד עם מה שהיא עברה בשנה הזאת ללכת לשכב עם נער בתיכון זה כבר מגעיל וללכת לשכב עם נער בתיכון שהוא האקס של הבת שלך עכשיו זה פשוט לגמרי מעוות וחולני וזה לא שהיא "לא השתלטה על עצמה באותו רגע" היה להם רומן במשך איזה מה חודש? חודשיים? לדעתי זה היה קטע ממש אבל ממש מטומטם...

ayala65

New member
oh well

אני דווקא אוהבת את ג'ולי...היא אחת הדמויות היותר חמודות בסידרה...זאתי רק דעתך- עניינך...

Nitzan122

New member
לא אמרתי שאני לא אוהבת אותה

היא אחת הדמויות הכי מצחיקות שיש בסדרה והיא מוסיפה לה הרבה עניין אבל בקטע ההוא ממש לא אהבתי אותה ולדעתי זה היה ממש מפגר

פרק חמוד ביותר

הייתי אומרת אפילו פרק טוב מאוד, אבל תרזה הופיעה בו אז זה קצת הוריד ממנו. אז ככה- אומנם ראיתי את הפרק מזמן, אבל קצת שכחתי כמה טוב הוא היה אהבתי את הקטע בהתחלה שס'ת נרדם עם הטלפון,ואחרי זה שהוא וסאמר מדברים על זה שה"ננה" באה וסאמר רוצה להכיר אותה- ומדברת בעברית עם מבטא כבד....אההה וגם איזה חמודה היא היתה שהיא אמרה שלום בעברית !!? אהבתי גם את הננה, הקטע הכי מצחיק זה שהיא שהיא נכנסה לבית ואמרה משהו כמו " הדלת היתה פתוחה...מישהו יכול להכנס ולהרוג את כולנו" כי זה כ"כ מתאים לסבתא יהודייה להגיד. מאוד מאוד אהבתי את הקטעים עם ריאן ומריסה בפרק הזה, והקטע שג'ולי מדברת עם ריאן הצחיק אותי קצת. תמיד מוזר לראות אותם מדברים..... חוץ מזה- עוד מישהו חשב כמוני שצ'ינו לא כ"כ גרועה ? כי בפרק הראשון הראו לנו ממש שכונה עלובה, ועכשיו במסיבה של תרזה, השכונה לא נראית עד כדיי כך גרועה...כאילו,הבית של תרזה והחצר והמסיבה והכול..אומנם זה לא ניופורט אבל זה לא ממש שכונת עוני. והחלק הכי טוב בפרק היה- לראות את ריאן בכיפה.
לא יודעת למה אבל זה עשה לי את זה.... כאילו, הוא הבן אדם האחרון שהייתי מצפה... כי הוא כ"כ בלונדיני וחתיך ושרירי וכ"כ לא יהודי באופן ברור
אבל אני מניחה שאם הוא גר עם הכוהנים אז מה אפשר לצפות... פרק חביב- הפרק הבא הרבה הרבה יותר טוב (לדעתי) אז אל תפספסו לא כדאי...

ayala65

New member
היא לא..יש לה פרצוף מעוות

אם כבר כוסית זאת לא רייצ'ל? יעני סאמר?

למעלה