פרק 23 - "הסבתא"

POISEN G

New member
פרק 23 - "הסבתא"

תקציר: סופי כהן, אמו של סנדי באה לביקור לכבוד סדר פסח. כולם פוחדים ממנה כי היא אישה בלתי נסבלת, אלא שפתאום היא נחמדה לכולם ואף אחד לא מבין מה קרה לה. ראין נוסע לצ'ינו כי הוא חושד שמריסה שם. השירים בפרק: Just A Ride by Jem Float On by Modest Mouse Heartache by Chris Murray Take Me Home by Aqualung

JoHnYmYsTeR

New member
../images/Emo42.gifפרק מצויין!!../images/Emo42.gif

אחד הטובים שבטובים בגלל שכולם כטובים...פרק מצחיק לאללה שדומה לפרקים הראשונים.. הקטעים של סאמר עם המושגים של פסח בעברית היו גדולים,ושאמא של סנדי התחילה להגיד שהיא שונאת את קליפורניה ואז היא צעקה איי הייט שוורצנגר... קטע גדול.. וסוף סוף הפרומו מתאים לפרק שלו.. פרק מצויין למרות שראיתי רק חצי שעה.. כן ירבו כמוהו בעונה הבאה

OrB15

New member
פרק מעולה..

אהבתי את כל הקטע של פסח :) היום המשחק של סת היה גדול - רואים שהוא לא חייב לשחק תדביל, היום הוא הראה צדדים שונים גם בדמות שלו.. וסאמר הצחיקה אותי, צ'מץ חחחח.. עכשיו גברת קופר.. כמה סתומה היא יכולה להיות?! אלוהים.. היא צריכה להתאשפז לא מריסה.. וזה כל כך ברור שמריסה וריאן יחזרו בפרק הבא כל הניצוצות בינהם, לפחות שישאירו טיפה מתח.. אמא של סנדי הייתה גדולה!! כל ההערות השנונות שלה על הסרטן ועל הסיגריות - פשוט גדול.. שיהיו עוד פרקים כאלה..

•person•

New member
בהחלט...

פרק מצויין. האפשר לצפות אחרת? השנינות ממש בולטת בסידרה הזאת, וזה מה שעושה אותה כל כך מיוחדת. כן, אני מאוכזבת מהשמועות על העונה השנייה, אבל בנתיים אני נהנית ממה שיש. ועל זה נאמר- אמן
.

dht160

New member
אני אוהב תפרק הזה

פרק די טוב והדמות של הסבתא די חביבה. אבל הפרק הזה גרם לי כרגיל עוד יותר לשנוא את גו'לי. אוי !!! אני לא יכול לראות אותה בכלל ! גיא

איך אפשר לשנוא את ג'ולי ?

כאילו, אני מבינה איך אפשר לשנוא אותה...אבל אני יודעת שהיא אמורה להיות ה"רשעית" בסדרה אבל היא עושה את זה בצורה כ"כ קולית שאי אפשר שלא לאוהב אותה. או לאהוב לשנוא אותה

ayala65

New member
חחח...היא מדהימה + ../images/Emo58.gif קטן

וכמה קטעים בעונה ה-2 גורמים לאהוב אותה עוד יותר: חחח...בקטע עם הבייגה בפרק 14..חחח...its very punk חחחח היא מדהימה...

../images/Emo6.gif חחח בהחלט מדהימה- אני אישית

אוהבת איך שהיא משחקת את ה"ביץ" כי היא לא ממש רעה היא פשוט ג'ולי קופר...

CrazyYoYo

New member
פרק מגניב ביותר../images/Emo3.gif

גר אנלא סובל את ג'ולי הזו:| ואמ הסבתא נחמדה
בערך

סת'לה!!! חעעעע

רק אני מאוד שמחה שיש להם צד יהודי?זה הופך את העניין להרבה יותר משעשע... הסבתא הרגה אותי עם הסת'לה והארנולד שוורצנגר...חחח מריסה שוב הייתה מטומטמת כתמיד.מה לעשות,ככה זה שאין שכל. בכל מקרה היה פרק חביב עד מאוד..במיוחד הקטעים עם סאמר שהיא מנסה ללמוד את הסדר פסח... בכלל לראות אותם עושים ואומרים דברים בעברית זה מצחיק רצח...

STA1

New member
פרק נחמד ביותר..אהבתי שכולם אמרו

שהסבתא היא מפחידה..וסאמר לא הבינה והיא למדה כמה דברים מההגדה של פסח בשביל סת'..זה היה חמוד לאללה..אני מחבב את סאמר מרגע לרגע..

ayala65

New member
מריסה...

זה לא נחשב ספוילר או משהו אבל רק שתדעי לך- לפני שראיתי כמה פרקים בעונה ה-2 של האו סי חשבתי שמישה (לצערנו הרב) לא יודעת לשחק. היא באמת לא יודעת לשחק בעונה הראשונה וסצנת הבכי שלה אתמול גרמה לי להיקרע מצחוק בגלל שזה..טוב נו...לא נראה כמו בכי. אבל כדי שלא תאבדי תקווה לגבי מישה- בעונה ה-2 מישה משתפרת משמעותית מבחינת המשחק.... נ.ב. זה לא אומר שמריסה הפכה להיות חכמה יותר זה רק אומר שמריסה הרבה יותר משכנעת שם

Aviad1987

New member
באמת?

דווקא לדעתי זאת הסצינה האמינה הראשונה שלה בסדרה. הסצינה שריאן מנסה למנוע ממנה לצאת מהחדר.

ayala65

New member
אני לא חושבת...

מישה בעונה ה-1 משחקת כמו...טוב- לא משחקת! הסצינה (לפי דעתי) הייתה סצינה סתומה...כשהיא מנסה לצאת זה עוד בסדר אבל אח"כ שהיא בוכה על ריאן...זה בכלל לא נשמע כמו בכי ולא נראה כמו בכי. לעומת זאת בעונה ה-2 מישה מלכה
. בחיים שלי לא האמנתי שאני יגיד על מישה שהיא שחקנית טובה אבל כנראה היא עברה כמה שיעורי משחק בין העונות ואני מאוד שמחה על כך =]

ayala65

New member
לא פרקים שלמים

רק ת'קטעים של מישה ואוליביה (אלכס ומריסה)...וכל מיני דברים קטנים עושים ת'משחק שלה ממש טוב

את רואה טריילרים את מתכוונת ?

כן המשחק שלה קצת השתפר במיוחד בשלושת הפרקים האחרונים. בעונה הראשונה היא פשוט היתה מלכת דרמה !!! עכשיו אני ממש מתחילה לחבב אותה.

למעלה