השמועה:דנה אינ' תייצג את פורטוגל

E u r o b o y

New member
אם זה אכן יקרה-

ואם אורטל תזכה הערב בצרפת,ואם ייבחר השיר של צביקה לייצוג בלרוס- 2005 זו בהחלט השנה של ישראל!ומה ישלים את זה?רק זכייה של שירי. אבל כל זה אופטימי מדי... בכל מקרה,אני אשמח בשביל פורטוגל-מגיע להם כבר להגיע להישגים!

א א ל א

New member
../images/Emo59.gifלא מפילים פצצה כזו והולכים!..

איפה פרטים? מאיפה אתה יודע? אם כן אז אני בעד פורטוגל כי השיר ש ישראל לא שווה!!

onli gilgoli 16

New member
הלוואיייייי

תארו לכם את דנה שרה בעברית עם כמה מילים בעברית?!?! WOW זאת תיהיה הפעם הראשונה נראה לי שישראל תיתן נקודות לפורטוגל!! הלוואי והיא תייצג אותם!

כפרונה, "מילים בעברית"?

נראה לך שהפורטוגזים יסכימו? אם לנו לא הולך עם מילים בעברית בשיריםן, אז למה שהם יוסיפו "לצרות" שלהם את זה?

חחחחחחחחחחחחחחח

זה הדבר הכי ביזארי ואבסורדי ששמעתי בחיים שלי
ככה מספרים החברים מאברבנל?

Flendy

New member
ועכשיו ברצינות

לא נראה לכם קצת הרבה יותר מדי מוזר שפורטוגל לא רק שלא בחרה שיר\נציג-היא לא הכריזה בכלל על תוכנית הבחירה של השיר לאירוויזיון 2005. אף אחד לא יודע מה קורה שם מהבחינה של מה יהיה אפילו בלי קשר לשיר שיבחר. זה קצת מוזר בהתחשב בעובדה שהגרלה סדר השירים היא עוד..שבוע.. אולי הם לא ישתתפו השנה?

הנה ציטוט ממנהל הפורום של דנה-

אין לי מושג מאיפה הביאו את זה , השמועה שקרית ובהחלט אינה נכונה קבלו הכחשה רשמית אודות השמועה

DAN1EL

New member
פחח ../images/Emo97.gif

אומרים את זה כל שנה. שנה שעברה אמרו שהיא תייצג את בריטניה. ואני כבר אחסוך לכם את השמועה לשנה הבאה: דנה אמרה בעצמה שהיא לא מתכוונת להשתתף יותר באירוויזיון.

M a g n u s

New member
אז אמרה- גם אלקאזאר אמרו ב- 2003

שהם לא ישתתפו יותר במלודי...
ובקשר לשמועה- קשה לי להאמין... כל שנה יש שמועה שדנה תייצג מדינה אחרת- רוסיה, בריטניה, פורטוגל... חוצמזה שאם היא הייתה חוזרת לאירו לא נראה לי היא הייתה בוחרת דווקא בפורטוגל כמקפצה...

למעלה