השמועה:דנה אינ' תייצג את פורטוגל

עדיין...בגדר...שמועה...ששש...ששש...

דנה אנטרנשיונל מייצגת את פורטוגל באירוויזיון...ששש...ששש...

E u r o b o y

New member
לגבי פורטוגל...

בימים האחרונים נפוצה שמועה כי דנה אינטרנשיונל תייצג את פורטוגל באירוויזיון.אם כן הרשו לי לשים סוף לשמועה המגוחכת הזו-RTP,הטלוויזיה הפורטוגזית אישרה הבוקר לאתר Oikotimes.com כי השמועות לחלוטין לא נכונות ושדנה לא תייצג את פורטוגל.גל השמועות הזה נבע מחוסר הוודאות המוחלט לגבי הליך בחירת הנציג של פורטוגל לאירוויזיון הקרוב. בשעות הקרובות יועברו לאתר הנ"ל פרטים על הליך בחירת הנציג הפורטוגזי לאירוויזיון.כל מה שידוע עד כה הוא שתיערך בחירה פנימית של אמן בקרוב מאוד. פרטים נוספים במהלך היום בקישור הנ"ל.

האם דנה אינטרנשיונל ?

האם דנה אינטרנשיונל מתכוננת לייצג את פורטוגל באירוויזיון? לפי האתר הלא רשמי של אוקריינה קיימת אפשרות כזאת.באם כן אז יהיה לנו 4 ישראלים שישתתפו בקייב.

דנה אינטרנשיונל לא תייצג את פורטוגל

צהריים טובים גולשים יקרים, לאחרונה נפותו שמועות בדבר ייצוגה של דנה אינטרנשיונל את פורטוגל בארוויזיון הקרוב, ובכן קבלו הכחשה רשמית בדבר השמועה. דנה אינטרנשיונל לא הולכת לייצג את פורטוגל בארוויזיון ! מושיקו משה מנהל הפורום 813 פורום דנה אינטרנשיונל הפורום הרשמי

ForeverMC

New member
אתם חושבים שאם דנה../images/Emo27.gif

היתה מייצגת אותם, היא היתה זוכה פעם שנייה, בלי קשר לשיר שהיא היתה מופיעה איתו?

mor873

New member
ובכל זאת דנה

הערב פורסם לאחר הכחשה בבוקר כי דנה מועמדת מובילה לייצוג פורטוגל .

Shirly23

New member
זה נכון תקראו ב OKITIMOS

האתר OIKOTIMES (שהוא אתר אמין ביותר) מפרסם כי למרות הכחשות הטלוויזיה הפורטוגלית - דנה אינטרנשיונל היא עדיין מועמדת חזקה לייצוג פורטוגל השנה. לדעתי זה יהיה מאוד עצוב אם דנה שלנו תייצג מדינה אחרת , בטח ובטח אם היא תעפיל לגמר על חשבוננו.

Demeter

New member
עד כמה שזה נשמע הזוי...

בכיר ברשות השידור הפורטוגזית הודה היום שיש סיכוי שדנה תייצג אותם...

אבל מה דנה אומרת על כך?

יש שני צדדים למטבע, גם אם פורטוגל מציבה את דנה שלנו כפייבוריטית לייצוגם, זה עדיין לא אומר שהיא בכלל מעונינת.

onli gilgoli 16

New member
WOW איזה יופי......

הלוואי ודנה תייצג את פורטוגל! כמה שיותר ישראלים באירופה יותר טוב... אבל למה דווקא פורטוגל? (לא שיש לי משהו נגדה כן..?)

אני חייב לבקש סליחה מעופר דואק

אני מתנצל שלא האמנתי לך בפעם הראשונה שכתבת על השמועה הזאת. וכתבתי שאתה הוזה דברים.

טליה ג

New member
די נשמע מצוץ מהאצבע

וכבר לפני יותר משבוע נמסר ש-Joana Melo או Dora מ-86' ו-88' תייצגנה כנראה את פורטוגל. אתר Oikotimes.com ממהר לפעמים לפרסם שמועות, שמתגלות מהר כחסרות כל שחר. אם זה נכון שדנה תייצג את פורטוגל, מעניין מי יכתוב לה את השיר(שוב צביקה פיק? - או אולי מישהו מקומי), ובאיזו שפה היא תשיר. פורטוגל הייתה עד כה אחת המדינות הבודדות שהתעקשו לשמור על שפתן, ומעניין אם RTP תדרוש מדנה לשבור את שיניה בפורטוגלית או שתאפשר לה לשיר באנגלית. דנה נשמעת דרך אגב נהדר בצרפתית(הרבה יותר טוב מבאנגלית) ובהחלט הייתה יכולה לייצג בכבוד את אחת המדינות דוברות הצרפתית.

M a g n u s

New member
תשמעי, הם כותבים שם שאין שום אישור

רשמי לידיעה ושצריך להתייחס לדיווח בזהירות, ככה שאי אפשר להאשים אותם ביהירות...

dandan 23

New member
קבלו לינק לאתר...

לפי הלינק הבא יש דיבורים חזקים בדבר ייצוגה של דנה את פורטוגל וכי יש שיחות בעניין עם ההנהלה שלה.השיחות אמורות להסתיים בשעות הקרובות. תקראו את היתר בלניק המצורף.

למעלה