האם לא הגיע הזמן להפסיק את

tzion10

New member
האם לא הגיע הזמן להפסיק את

הטירוף של לימוד אובססיבי של ריקודים חדשים בכל שבוע ושבוע ??????? מה עם הריקודים שכבר נילמדו !!!! איך אפשר לעמוד בקצב הזה !!!! בואו נעצור ונחשוב אנו רוצים ליהנות מההרקדה ולא להיות בתחרות ובחרדה אם רוקד נעדר מההרקדות חודש ימים הוא צריך להגיע ל " מתחילים " אני מציע הפוגת לימוד לתקופה של 6 חודשים ובתקופה זו לחזור על הריקודים שכבר נלמדו ולאחר מכן ללמד פעם בחודש ריקוד זוגות וריקוד מעגלים

אליק 31

New member
הייתי בארה"ב, בריקודי סקוורדנס,

היה זה יום מענג, אבל הכי התפלאתי זה לגלות, כי בריקודי הקנטרי יש לא אלפי ריקודים, לא מאות ריקודים, אולי גם לא עשרות, אלא עשר או עשרים. הם רוקדים אותם לא 50 שנה אלא 300 שנה, אולי זה ההבדל בין אומה שהגיעה למנוחה ולנחלה, והם לא נויירוטיים כמונו, ובין אומה מרוטת עצבים ממלחמות ומקיבוץ גלויות. לכן, אני מצטרף להמלצתו של ציון 10.

לציון שלום לך. תשכח מזה. אתה ולא אף

אחד אחר , לא יכולים לעצור את היצירה. כתבנו ודיברנו על זה הרבה פעמים במשך הרבה שנים. כיום יש הרבה מאד רוקדים שכל הזמן רוצים רק את הריקודים החדשים ומצפים בכליון עיניים לריקוד (מצעד הפזמונים) החדש שיעלם תוך זמן קצר. רוקדים אלה נהנים מכל רגע מכל ריקוד חדש ואלה לרוב רוקדים שהם יחסים חדשים ב"ריקודי עם" (ריקודי פנאי).יש רוקדים שמוכנים ללמוד רק ריקוד חדש ,לרקוד אותו במשך 3 חודשים ואחר כך לא מזיז להם אם הריקוד נעלם ,אלא שהם שמחים שיצא עוד ריקוד ממצעד הפיזמונים והוא נחשב כלהיט ברדיו.ריקוד כזה עושה להם את היום ואת השבוע. ריקוד זה הוא יפה בעיניהם רק משום שהוא חרש או להיט. יש הרקדות שרוב הריקודים בהם חדשים מהתנור ויש הרקדות שמשלבות הרבה ריקודים ישנים.כל אחד בוחר מה טוב לו בריקודי המעגל אין בעיה בכלל. כאשר מלמדים ריקוד חדש,אני תמיד הולך לנוח בצד ולא מתיחס בכלל ללימוד הריקוד.בזוגות לפעמים זאת בעיה ,כי אתה תלוי בבת הזוג.

RUTYAN

New member
ממש מרגיז!!!

אולי כדאי ללכת לריקודי נוסטלגיה בלבד! מה דעתכם? שהמרקידים בכל הארץ יאמצו יום אחד בשבוע חדשים ויום אחד נוסטלגיה כדי לא לחכות לפעם בחודש - במקום מרוחק! בנוסטלגיה נבטיח שלא יהיו ריקודים חדשים! שמעתי שבכל שנה 'יוצאים' 200 רקודים. זה נכון? אם כן כמה ריקודי עם יש?

למעלה