musichunter85

New member
שכחתי לגמרי...

אני בוש ונכלם שלא כתבתי את זה פה כבר לפני 3 חודשים. ההרכב הידוע DJs@Work, שיצר קטעי דאנס יפים ביותר (למשל כמו time to wonder), ולכאורה "נעלם" בשנתיים האחרונות, החליף את שמו ל- T90, ובסוף הקיץ האחרון הוציא 2 סינגלים חדשים, taste of summer ו- can`t stop to follow. פשוט מקסימים, במיוחד הראשון. זהו. אמרתי את זה. תהנו.

chikiban

New member
אני צריכה עזרה דחוף

הייתי השבוע במועדון ... עכשיו השמיעו שם שיר שאני חייבת למצוא אם מישהו יודע... "everybody move to the left, to the righe, and move to the left and to the right, and now ala riva riva riva ala riva..." משהו כזה וןזה קיצבי וקיפצי שכזה!! :)

DjPoet

New member
המסיבה האוטופית ה-I ../images/Emo66.gif

המסיבה האוטופית הראשונה - כיצד מצטרפים? היכנסו להודעה בפורום אוטופיה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1185 רישמו שיר/טראק 1 שאתם אוהבים מאד. מבטיחים שכל השירים ינוגנו במסיבה! לאחר שיאספו 100 בקשות אנו נשלח אליכם הזמנה אישית ונחגוג ביחד... המסיבה האוטופית כבר כאן - הצטרפו עכשיו!

hilagilady

New member
לקראת קדם אירוויזיון 2005 ../images/Emo70.gif

רשת גימל בשידורים מיוחדים ובלעדיים לקראת קדם אירוויזיון 2005.
כל שירי הקדם אירוויזיון בהשמעת בכורה ברשת גימל
ביום שלישי 15/02/04 11:00 – 13:00 נשמיע לראשונה את כל השירים של קדם אירוויזיון 2005 - שבועיים לפני התחרות) תחרות תתקיים ביום רביעי 2/03/05 ותשודר במקביל בערוץ הראשון של הטלוויזיה הישראלית וברשת גימל).
עורך: יוסי כסיף.
מנחה ומראיין: אהרון פררה
בהשתתפות: זהבה בן, יוסי אזולאי, להקת גאיה, מומי לוי, מיכל אמדורסקי, מירה עווד, מרב סמן-טוב, משפחת אלייב, סמיר שוקרי ואפרת כהן, צביקה פיק, רינת בר, רינת גבאי, שירי מימון, שרונה ודניאלה פיק.
התכנית תשודר בשידור שני ביום שבת 19/02/05 מ 10:00 עד 12:00.
בשבת 26/02/05 נייחד את השעות 17:00 – 19:00 לשירים שייצגו את ישראל בתחרות האירוויזיון בשנים עברו. ידברו וישירו הזמרים שייצגו אותנו בגאון ברחבי יבשת אירופה מאז ועד היום.
עורכת: עפרה הלפמן.
מגיש: אבי משולם.
רשת גימל תפרגן לכל שירי הקדם אירוויזיון ותשדר אוותם ברוטציה בכל יום, החל ביום רביעי 16/02/05 ועד מועד התחרות.
שידורים מיוחדים נוספים בג'

TopGirl

New member
כנסו מהר

כנסו עכשיו מהר מאוד לאתר הבא.. שירים חדשים המלצות ועדכונים אחרונים לכל השירים המובילים בתעשיית ההיפ הופ כולל קישורים לכל השירים !!!! www.bu99fm.net פורום היפ הופ !!! מהר תוך שובע הקישורים יפוגו

hilagilady

New member
לו הייתי פירט- הייתי ירון לונדון

ירון לונדון בג'- תכנית מיוחדת עם נועם גיל-אור
ירון לונדון יתארח אצל נועם גיל-אור ביום חמישי 17/2/05 בשעה אחת בצהריים ויספר למאזינים למה התחיל לכתוב שירים (כי פוטר מקול ישראל) ולמה הפסיק.... בין לבין יושמעו שירי האוסף החדש - "לו הייתי פירט".

א ו ח נ ה

New member
עפרה הלפמן עורכת מדהימה../images/Emo99.gif

כל תכנית בעריכתה חייבת להיות לא פחות ממדהימה!

למעלה