רוצה אותך ולא יודע איך

דולב36

New member
רוצה אותך ולא יודע איך

היכרתי בחורה חדשה .שבועיים אנחנו מדברים בטלאפון.טוב לי איתה כף לי איתה .בחורה מדהימה יש בינינו שיחות של שעות על כול נושא שבעולם יש כינות .פתיחות .מעולם לא הרגשתי לבחורה מה שאני מרגיש היום .וכאן מתחילה הבעיה .היא גרה בדרום הרחוק ואני גר בקריות .אנחנו מתכננים להיפגש ולא מצליחים לממש את זה מהמון אילוצים.אני מאמין שאים היא היתה גרה קרוב הינו היום ביחד.אני יודע שאהבה או יחסים מימרחק הם אפשרים עים רק רוצים.אבל לה יש ילדים לי יש ילדים.לכול אחד יש חיים אחריםוקשה לאחד אותנו .נורא חבל לי לאבד אותה וניראה שאין ברירה.לא יודע האים אפשר לממש יחסי זוגיות ממרחק כזה האים יש מישהו שחווה יחסים כאלה .האיםיש סיכוי להצליח במערכת כזו .אני יודע שאני לא אעזוב לדרום הילדים שלי בצפון.אבל כרגע גופי בצפון וליבי בדרום.

דולב - תלמד מטללי בוקר

לדעתי כדאי לך לשוחח איתו על איך אפשר לקיים קשר שכזה למרות המרחק הגדול.

לציפי אל תצחיקי.... אין מה לילמוד..

ברור מה שקורה שם והקשר לא בריא... אז אל תידחפי אותו למה שאת לא יודעת.. יש פזילות לצדדים.... ויעידו הרבה חברות פורום....
זה לא דוגמא להצלחה אלא לחוסר סיכוי כמו כל קשר מרחוק... הם נועדו לכישלון..

א ש לי

New member
או רומיאו זאת הייתה פנטזייה נהדרת

אביר מתוק שיש אהבה אמיתית וגדולה אז חוופשי חוצה גבולות והאוקיינוס קטן עליה. אבל להתחיל קשר כי מתחברים ומרגיישים בטלפון עדיין לא הגעת למבחן המציאות לפעמים גם קורה שהכול נמוג ואין בעיה שקיימת. המרחק מעייף, לא מכירה קשרים שניבנו במרחק שכזה,אבל, היו דברים מעולם, אולי גם גרים יחד בבית משותף באמצע הדרך. בינתיים עד שתכיר אותה אז שולחת לך מהר חיבוק ענק.

דולב פגשת את הדרומית כבר?...

אם לא... לא הייתי מפנטזת כל כך על הקשר הזה כי מה שרואים מכאן לא רואים משם המנח ציפיות חבר, וחשוב אם אפשר אחרת

לקראת כל קשר כל אדם מפעיל...

את הדמיונות, פנטזיות, ציפיות הוא לא שונה מאף לא אחד אך מאחר והוא חשוב לי הצעתי לו להמניח ציפיות כי בקשר הזה יש הרבה קושי כבר מראש גם אם יש כימיה ואהבה גדולה המרחק לפעמים הורס

Kingdom Road

New member
אני בכלל חושב

זה בטח שלושה אנשים...אבל כל כך הרבה שמות,זה בטח הרבה יותר.

חזק ואמץ

המרחק הפיזי הוא באמת בעיה ואסור לזלזל בה, זה גם המעמסה הכספית של הנסיעות, ויותר מזה ההכרח להתמודד עם בניית הזוגיות בשלט רחוק כאשר את המשברים צריכים לפתור בשיחות טלפון ומסנג'ר. במקרה שלי נחסכה ממני העלות הכספית בגלל שיש לי רכב חברה, אבל בכל זאת זה לא פשוט. אבל מעבר לכל הקשיים: לך אחרי ליבך, אם מצאת מישהי שיש בה הבטחה גדולה בשבילך, אל תיתן למרחק לייאש אותך. מנסיון, זה שווה את הכל

Amoureuse

New member
שמחה באושר שלך

באמת הוכחה חיה להתגברות על מרחק גדול כל כך...

למעלה