חזרתי מסדנת מילפיורי עם ניצנץ

smady a

New member
חזרתי מסדנת מילפיורי עם ניצנץ

תודה אשה מקסימה ומלאת נתינה. שנתנה לנו את כל הנשמה,לימדה והסבירה . תודה לבעלול שלך שסבל אותנו......... אירוח למופת. כמובן שהאוכל היה שווההההההההההההה הבנות אחת אחתמקסימות. והתוצרים שחבל על הזמן. דונה קטו והוורדים שווים. הנה תמונה אחת מיני רבות שיגיעו בהמשך אולי מחר.

smady a

New member
ועוד אחת שהספקתי לצלם.והיה נפלאאאא

ניצנץ תודה. ולמטבע תודה על הטרמפ. מוסר מה קורה עם המכונה על מספר אחד או שתיים.חה חה חה

דונה קטו?, מי זו דונה קטו?, מעתה יש

לאמור: ניצנץ, ז'ה וואן אנד אונלי!, בנתינה, בסבלנות, ברצון, באנרגיה, בהסברים המדוייקים, ועוד, ועוד ועוד! היה באמת נפלא!, איזה יופי של תוצרים! איזה יופי של חבורה, איזה יופי של אוכל, איזה קצ'קיידות
. תודה לך ניצנץ על הכל, תודה לבעל ש"סבל", ותודה לכל אחת ואחת באופן אישי. חיבוק אחד ארוך.

מסכימה עם כל מילה שלך סמדולה

הכוס עומדת על השולחן ומשמחת את העיניים. הנוכחים בבית התלהבו מהתוצרת עכשיו אני ודונה קאטו - פיטים. טוב, דונה קאטו ואני. ניצנץ את אדם מופלא, למדתי ממך המון ובמקרה זה גם בדיוק מה שרציתי כל כך לדעת (הטכניקה של דונה קאטו). ונשות הפורום העליזות מה כבר אפשר להגיד עליכן ולא נאמר? היה כיף וכן ירבו טעימה

תודה לניצנץ המקסימה

חזרתי אחרי סדנה מאלפת עם מדריכה לדוגמא. אחרי זלילה רצינית... אחרי ערב מקסים בחברה נהדרת.... ואפילו עם תוצרים! אז תודה לאירית על האירוח ועל ההדרכה הפרטנית, על הסבלנות ועל הטיפים הרבים.. ותודה לכולן על הכייף!

כיף זו הגדרה "קטנה" מדי

איזה אנשות כיפיות ואיזה רצינות בעבודה. מוכשרות בטירוף והצהלות של סמדי בכל סיום קטע בעבודה זה דבר שווה הקלטה ופרסום ברשת
וניצנץ, נדלקתי על האשה הזו. הכל היא יודעת ואיזה בטחון ומיומנות. והכי הפסדתם את הקטע של להגדיל, ולמשוך, ולהאריך ו.... הבעל של ניצנץ בטח התעלף בחדר השני
וכל הכבוד לו על הסבלנות והסובלנות והחיוך הקטן שהיה לו על הפנים. סמדי תרשמי אותי לכל הסדנאות מעכשיו ועד 120 והפעם אני רצינית

smady a

New member
את רואה טעימוש. אצלנו זה הולך ככה

בחברתי סדנאות ללמידה ולומדים כי יש אחלה תוצרים אוכלים משמינים ומדברים על דיאטה צוחקים וככה מגבירים את שנות חיינו עד ל120 מתחבקים מעודדים ולומדים מעט על אך להאריך כמה עבה והאם זה........ נשיקות

rikig69

New member
../images/Emo51.gif לניצנץ המקסימה על הסדנה

היה נחמד מאד להיפגש ללמוד ולאכול ולאכול ולאכול ניצנץ לך יש ת'מדרגות, אבל מה איתנו?
טעימוש, נו, התאמנת בבית על משיכות ולחיצות?

../images/Emo124.gifסדנת פימו אף אחת לא חזרה

תודה ענקית לניצנץ על שפתחה את ביתה היפיפה מלא ביצירות מעלפות ןעוד יותר תודה על אין סוף הסבלנות והנתינה שלה למדתי הרבה תודה לסמדי על האירגון היה כייף לפגוש את הבנות המוכרות והלא מוכרות טעים מצטערת על ההתנפלות על מכונת הפסטה להתראות

ניצנץ1

New member
אז תודה גם לכל הבנות המקסימות

שלמדו בשקידה והתוצרים מדברים בעד עצמם.. ודרך אגב- למשוך, להאריך, לקווץ' וכל מיני- כמה שזה נשמע ביזרי- זה היסוד של תורת המיליפיורי.. אז תמשיכו להתאמן. אני רוצה לראות תוצרים מוגמרים.. ומי שלא הספיקה- מוכנה לעוד סדנה... רק תקבעו מתי.. יש עוד המון דברים שאפשר ללמוד ולא הספקנו..

אני מוכנה לעוד אחת והפעם אצלי

זהו עם הנסיעות עירית לא תואב לשמוע אבל אתמול עשתה לי סע וטייל ברחבי תבל

גלשי

New member
אוי...למה עזבתי את רחובות לטובת

חיפה....איזה הפסד!
פה ישנים כולם (בלי להעליב...) ושם עם ניצנץ שכזו...העולם כולו מלא בניצוצות. למרץ שלה - אין שני!!!
אז את מוכנה לעשות עוד סדנא כשאני אגיע לרחובות? בפורים? בפסח? ככה אני באה לבקר את אמא שלי
....בושה וחרפה!

מוסר1

New member
ניצנץ סליחה על התגובה המאוחרת

תודה תודה על הכל ההסברים שלך
מאתמול מגרדות לי הידיים צריכה דחוף מכונת פסטה אבל לא אחת שעושה חצאיות
היה ממש כיףףףףףףףףףףף וטעיםםםםםםם חבל שעבר מהר כל כך תודה מכל ה-
רונית.

אומנם באיחור אבל עדיף מאוחר מאשר

לעולם לא.... אז ככה היה פשוט מעולה............. תודה לניצנץ על ההדרכה הסבלנית ועל כל הנתינה את מדהימה. תודה לסמדי שאירגנה היה 10 והיה כיף לפגוש אותך שוב. ותודה לכל שאר הנות היה ממש כיף לפגוש אתכן ולהכיר את הפנים מאחורי הניק, שבת שלום עירית

נחלית

New member
ועכשיו תורי../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifלניצנוצית

אומנם באיחור רב....
ניצנץ על הסבלנות (בפרט אחרי יום עבודה ארוך ומתיש בקליניקה)
על קבלת הפנים החמה והמפנקת
על כל הטיפים , העזרה, והידע
לבעלולך המקסים שניקה ופינה אחרינו היה כיף עם כל הצחוקים האוכל, וכל הבנות המקסימות שהגיעו ועד הבדנה הבאה יש להמשי: ללחוץ להאריך לצמצם להגדיל ו.............

למעלה