הגמדים-ענקים והחבילות

טוב כנראה עדיין לא הגיעה מעניין

ה"צבי" עושה את עבודתו נאמנה?
ועדונשיין נחמד. אתמול היינו בבאולינג במסגרת ערב גיבוש מהעבודה. עם בני/ בנות הזוג כמובן היה כייף חבל"ז שיחקנו משחק אחד כולם ואז הטובים עלו לגמר בין המשחק הראשון לגמר הכינו לנו שולחן חבל"ז עם גבינות, טוגנים סלטים טוסטים ופיצות והיה משושו. ואז הגמר הגדול ומי זכה חברים? מקום ראשון
הגבר שלי שי ואני מקום שלישי
קיבלנו שישה משחקים חינם לפעם הבאה שנחליט לבוא. מוצ"ש אנחנו הולכים עם זוג חברים למופע של קטורזה ותאמינו לי זה ממש הטענת מצברים טובה. חוזרים עם כייף לשיגרה עם הילדים צריך לעשות זאת על בסיס קבוע

../images/Emo6.gifאת באמת ענקית סקרנית../images/Emo24.gif

מתחתי אותך כהוגן חחחחחחחחחחחחחחח
אני כבר יכולה לומר לך שזאת לא היא
זאת אני
ומי שאני אוטוטו תגלי
כי המשלוח אליך יצא
ואם לא היום יגיע
אזי ביום א' יפתיע
סופשבוע נפלא
ושבת נהדרת
לענקית שלי אישה לתפארת

sipi1

New member
../images/Emo140.gif

אבל אני לא יודעת מי את ! אז ניסיתי לנחש... ממשיכה לחכות ולצפות, ושבת שלום גם לך !

odeia

New member
אני לא משו אבל צפונית, מתאים לך?

פעם ראשונה פעם שניה פעם שלישית מוכרת עצמי לכל הרוצה אבל אני יודעת מי הגמדה שלי וזו לא את.

כולכן משושו אבל הצפונית שלי לא פה

והיא ממש בדרך לצפון רק אחרי שתקבל נדע אם היא צפונית
יאללה כבר איזה דואר או שלא לקחו את החבילה שלי

tal 74

New member
ידעתי! ידעתי! ידעתי שזו את!!!!

הגמדה שלי!!! הגמדה שלי הייתה גמדה כחולה!! קיבלתי את החבילה והבנות מבסוטיות הבעל עדיין לא קיבל את "ההפתעה" שלו אך זה ממש בא במקום (עוד כשבועיים לצימר) ובכלל איזו השקעה!! הקופסא פשוט מקסימה מבפנים ומבחוץ(וכפולנייה טובה גם היא כמובן תשמש אותי) אז תודה תודה תודה!!

odeia

New member
קיבלתי חבילה...............

היו שם אוזני המן ועוד משהו קטן - תמונה מצורפת תודה לך שולחת יקרה. מותר לגלות מי שלח את משלוח המנות?

../images/Emo124.gif "תמי של אורי" תודה רבה

עכשיו בעלי הביא לי את המשלוח מהדואר.
איליי מודה לך על הרעשן וליאם על המדבקות.
ובכלל על הכל מבטיחים שהעסק יטופל

דפנה מי

New member
הגמדה שלי הלא היא Liaty

המופלאה, ההריונית-שסובלת קצת יותר מדיי מבחילות מהחצי השני של היום ואתי פינקה בזר מלבלב ומקסים שרובו שושנים

למעלה