הגמדים-ענקים והחבילות

27אפי

New member
נו? נו? נו. מישהו קיבל???

בוקר טוב לכולם מה זה? נגמר המשחק? וואוו התרגלתי כבר להיות "ענקית".... נו? מישהו קיבל את החבילה?.... שיהיה לכולנו יום נפלא יש הצעות לטיול בשבת באיזור ירושלים?

שירשור פרידה מהניק הקטן.

אני הולך! לא אחזור לכאן יותר. נעמה לי חברתכם אבל לכאן אני לא חוזר. הולך לשבת לי על הקיר ולא לרדת לעולם. דבר אחד אני לא מבין. איך תפוז מתפקדים, מתקפת ניקים חדשים לשבוע ונעלמים. האם אותי הם מוחקים? או שאולי יש מקום שלשם כולם הולכים? ביחד עם המוצצים והגרבים שהלכו לאי-בוד(ד)? ענקית חמודה שלי היי שלום ודרך צלחה

jif

New member
shampile היקרה- עשית אותי מאושרת

וואי, איזה משלוח מדהים קיבלתי עכשיו, אני כ"כ מרוגשת. ממש הפתעת אותי ושמחת אותי!! ואיזו השקעה, ממש כל הכבוד
אז ליעדעתכם, חוץ מממתקים (שבטח יתחסלו במהרה), היא שלחה לי גם חוברת תשבצים (כי כתבתי שאני אוהבת לפתור), סט גומיות וסיכות לשחר שבטוח תהיה מאושרת, קולאז' מדהים מהתמונות של שחר שפרסמתי בפורום ובלונים. את מקסימה אמיתית
ממש עשית לי את היום
איזה כיף לי! שוב, תודה רבה רבה (גם בשם הבעל
)

../images/Emo124.gifלאורלי

אורלי מתוקה ההפתעה נשלחה כבר אך הברכה נשארה על השולחן כך במהירות של גמדים השארתי אותה על השולחן סיימתי לסדר חבילה למשלוח מנות ואף הספקתי להתווכח עם הפקידה בדואר (פקידה אנטיפטית ומ@@@ת) אז מכל הבילבולים לא הכנסתי את הברכה
אז קבלי התנצלות קטנה
שלך, דרדסית

אני קיבלתי אתמול

מחזיק מפתחות עם תמונה של דפנה מביקור אצל שרי בבית שצילמנו ימבה של תמונות.

אז כדי שלא תתעצבו יתר על המידה

רציתי לספר לכם, שאת כל השרשורים המופלאים של השבוע האחרון הכנסנו למאמרי הפורום. אז אם במקרה יש לכם יום שהוא לא משהו, תציצו לשם, תקראו, תהנו, תצחקו ומצב הרוח ישתפר פלאים

avorly

New member
דרדסית שלי ../images/Emo70.gif

גם בלי ברכה אני מחכה לחבילה. אשמח לקבל את הברכה בדואר, כדי שיהיה לי אפשרות לשמור.

Shampile

New member
העונג כולו שלי...../images/Emo24.gif

אני שמחה שהצלחתי לקלוע ושהמשלוח מצא חן בענייך. שוב פעם חג שמח

sipi1

New member
תראו איזה יופי, תודה JIF

על המכתב המקסים, על התוכן המתוק והאריזה המושקעת, כל כך משמח לקבל מתנה כזו !

Shampile

New member
בשבילי אתה לא הולכם לשום מקום

בטוח לא לאי-בוד... היה כיף היה שמח היה מתוק וגם מחמם את ה
תודה לך גמד חמוד שגרמת לי לחייך כל בוקר מחדש מהפנינים שיצאו לך מהפה (טוב נו...מהמקלדת) אוהבת המון ושולחת נשיקות
ענקיות

היי גמד על הקיר. בוא אלי

הדביקו אותי על הקיר ואסור לי לזוז. בוא אלי ונבלה יחד. משעמם לי פה למעלה.והיזהר, הקיר קצת תלול.

חזרתי ומתנצל../images/Emo99.gif

החבילה שלך יוצאת לדרך מחר עלא בוקר. לא שכחתי. אוהב. אני!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למה הודעת פרידה?

מה נפרדנו? נגמר? אני עדיין חי וקיים וכל עוד לא גילית מי אני - יש לי קיום מלא בפני עצמי
חוץ מזה כתבתי לך ביום האחרון (כמדומני) שיומיים לפני כן לא כתבתי ובכך ביצעתי הטעיה.... אז עד שלא תקבלי את החבילה או שתנחשי מי אני-אני חי, נושם וממש קיים

למעלה