הרקדות פורים היום

ערב של שושנים מס' 9

לאוהבי הנוסטלגיה: במוצאי השבת הקרובה 26.3.05 נפגש שוב באולם אמריקה בכפר המכביה לעוד הרקדה ייחודית ומיוחדת עם טעם של פעם: "ערב של שושנים" נפתח כרגיל בשעה 20.30 בלימוד וחזרה על ריקודים שאהבנו.נשמח לראותכם במעגל עם הרבה שמחת חיים ומצב רוח.

תזכורת שבת בגבעת חיים איחוד

פרטים בפלייר, בעמוד הראשי. אורח אורן אשכנזי. בברכת חג שמח.

דודי ק1

New member
מחר בספורטק בצפון ת"א../images/Emo148.gif

נארח רוקדים על גלגלים. הקהל מוזמן להגיע בתחפושות, יחולקו פרסים. חג שמח.

|שהערב !!! קובי מיכאלי פורים ברעות.

לרוקדים שלום, היום : החל מהשעה 20:00 תתקיים הרקדה חגיגית לחג הפורים ב"פארק המים" ברעות. תחפושות, פרסים, כיבוד והופעה של הזמר אורי פיינמן ששר רבים מהריקודים שאנו רוקדים: מי ייתן ואמן, הנסיך הלבן, נשאר איתך ועוד... כמובן ההופעה לא תגזול מההרקדה מכיון שאורי ישיר את השירים כמו שהם נרקדים בהרקדה. הערב יחל בשעה 20:00 עם ריקודי זוגות ובהמשך 21:00 נעבור למעגלים ברמת בינוניים, משם לעוד זוגות ומעגלים לסרוגין יחד עם ההופעה של אורי פיינמן ותחרות תחפושות בנושא: שמות של ריקודים. למי שמעוניין בהרקדה למתחילים, דן עייני יקיים הרקדה במיוחד בשבילכם באולם צמוד עד העה 22:00 שם ילמד את מי יתן ואמן כדי שגם אתם תוכלו לרקוד יחד עם כולם בזמן ההופעה. מרקידים ויוצרים אורחים מכל הארץ. לפרטים נוספים מצורף קובץ. מחכה לראותכם - קובי מיכאלי

היום באוניבסיטת בן גוריון בבארשבע

הרקדה חגיגית החל מהשעה 20.30 עם רפי זיו . בנוסף לבובות הענק ,משתה היין ,מאפרת מקצועית , ופרסים למתחפשים ,נוכל להנות מריקוד הזוגות החדש של רפי זיו ,שם השיר ,,שיר מקומי ביצוע רמי קלנשטיין ,ריקוד שקט ,מקורי ורומנטי .

תזכורת הערב פורים בדקל

באים מחופשים זוכים בפרסים בקאנטרי דקל ת"א ,שלשה מחזורי מעגל זוגות(ב-10.00 חגיגה) 20.00-1.00 הכניסה אצלנו 25 ש"ח.חג שמח יענקלה

e r e z 2005

New member
../images/Emo50.gif

חיים שלום אני שמחה שפתחת חוג בכפר המכביה "ערב של שושנים". האמת שאף פעם לא הייתי בהרקדה כזו, ובהזדמנות הקרובה שתהיה לי אני אגיע למקום לראות ולרקוד. העיקר שיהיה לך כף. סימה - מעלה אדומים

ערב של שושנים בכפר המכביה

אני לא מחמיץ,בגלל הרפרטואר המדהים של חיים צמח,ממליץ למרקידים להגיע מחר ולהיווכח מה צריך לעשות וכיצד לנהל חוג ברמה,מצפה לראות את כולם בייייי

קרין28

New member
תזכורת - היום נשף פורים ביבנה

עם ישראל שיקר כולכם מוזמנים החל מהשעה 20:30 במרכז הפיס רחוב שבזי 6 , יבנה כיבוד חופשי , יין חופשי כל הערב מהחבית..... תחרות תחפושות נושאת פרסים יקרי ערך - שווה רונדו, מגוון ריקודים ומה לא? לפרטים - בפורום האתר של ישראל שיקר חג שמח לכולם

היום מוצ"ש - פורים בגן נחום ראשל"צ

אוירה חגיגית, יין, כיבוד, תפאורה, רצף ריקודי עם - קצת סלוניים. כמו תמיד - הפתעות נעימות, שמח - לא להחמיץ.

בעז כהן

New member
תזכורת פורימית אחרונה..

הערב הרקדה חגיגית פורימית באולם הספורט של י מ ק א רחוב המלך דוד 26, בירושלים

למעלה