הדמות שהכי התחברנו אליה בעונה הזו

chen fc

New member
אני עדיין חושבת

שלמרות הכול, הם ישארו החברים הכי טובים ....
כמו שאמרת מדובר בחברות מיתולוגית.

אני הופתעתי מגלי בעונה הזו, פתאום גילתי אותה מחדש כזה.
אני רואה את ההשפעה שלה על שאר הדמויות ...ונראה כי למרות שהיא שקטה כזו, ההשפעה שלה עצומה.

במיוחד על ויצמן, שהיה איתה ובגד בחבר הכי טוב שלו בעולם!
מי היה מאמין שזה יקרה, שהוא יהיה עם גלי ויבגוד במרקוביץ
כנראה שיש בה משהו, לא

היי, את גם פה

לי נשמע כאילו הרומן הצדדי הזה של גלי עם וייצמן, הוא למעשה כשל תסריטאי שנועד, אולי, לעשות את הסדרה יותר מעניינת (היא ענינה אותנו גם בלי הסתעפויות מוזרות כאלה), באופןו שאולי מתאים לטלנובלה ממוצעת, אבל ממש לא מתאים לאופי של 'עניין של זמן'.

פיגאודה

New member
הדמות שהכי התחברנו אליה בעונה הזו

אנחנו כבר בעיצומה של העונה,
לאיזו דמות הכי התחברתם

לאיזו דמות הכי פחות התחברתם

האם גילתם את הדמויות מחדש בעקבות העונה החדשה של עניין של זמן

והדמות שהכי מעניינת אותי בסדרה

שרון חזיז. היא עברה ועוברת תהליך מעניין, של שינוי מה שהיא הייתה בתיכון, וגם מה שהיא הייתה אחרי התיכון ושלא ראינו. גם עצם זה שאנחנו רואים אותה בסדרה החדשה, אחרי שהיא לא הופיעה בחלק מהעונות של 'עניין של זמן', זה מרענן בפני עצמו. במהלך הסדרה עצמה, היא מנסה לצאת מפאסיביות לאקטיביות, מלהיות עקרת-הבית למישהי שבאמת משפיעה על סביבתה.

אני לא מסכימה איתך

נראה ששכחת לגמרי מה הייתה הדמות של שרון בסדרה המקורית. היא גילמה נערה ממשפחה קשת יום שמגלה אסרטיביות וכוחות ולא מוכנה להיכנע למה שההורים מכתיבים לה. כשההורים אמרו שאין להם כסף לטיול שנתי היא חיפשה עבודה, היא עבדה בתור דוגמנית צילום, כמעט נאנסה בדרך ומצאה את הכוחות להתגבר על זה. היא הייתה פעילה ואקטיבית גם בסדרה המקורית בכמה פרקים שונים. אם כבר, העובדה שהיא מצאה את עצמה עקרת בית מאכזבת ומהווה סוג של כניעה למקורות שלה. בפרק בכיכובה אבא שלה מסביר למה היא חייבת להשקיע בלימודים - כדי לא להגיע למצב שהוא הגיע אליו. בסוף היא מצאה את עצמה במצב יותר גרוע (גם אם יש לה בעל שמביא משכורת הבייתה).

למעלה