סיפורי עידוד....?

tara1704

New member
סיפורי עידוד....?

היי,

קוראת קצת בפורום בשבועות האחרונים אבל עדיין לא מעיזה להרגיש באמת חלק כי עוד ממש מוקדם...

ומהיום נראה שאולי באמת אני גם לא אהיה חלק מהפורום הזה...חזרתי עכשיו מהמוקד אחרי אולטרסאונד...
שבוע 8+2 ואחד גדל ממש יפה, מתאים בול לשבוע והכל (אפילו אפשר כבר לראות אותו בא.ס. בטני)

אבל השני, שמהתחלה היה קצת קטן, כמעט לא גדל מאז יום שישי...
בשישי הוא התאים לשבוע 7+1 והיום--חמישה ימים אחרי--לשבוע 7+2....

למישהי יש אולי אולי סיפורי עידוד על קטנים שהשלימו פער...??

הי טרה

שמחה ש"יצאת לאור" ושיש עם מי לחלוק את מה שמטריד ומכביד. כיף שהצטרפת ומאחלת שהות ארוכה ארוכה.
הרבה פעמים בתאומים יש פער בגודל, אבל זה לא התחום שלי ואני לא רוצה להטעות בתשובה.
מה אמר הרופא/ה? מתי יש לך בדיקה נוספת?
גם כאן אצלנו יש אירוח של פרופ' וולמן ותוכלי לשאול אותו.
תוכלי לשאול גם בפורום תאומים ושלישיות על סיפורים מעודדים

מחזיקה
לבשורות טובות

תעדכני!

tara1704

New member
תודה רבה, טל!

הרופא אומר שאי אפשר לדעת מה יהיה, שצריך לקוות...

ועכשיו שאלתי בפורום רופאים, ופרופ' בידר ענה שאי אפשר לדעת כלום בשלב זה וצריך לחכות לסקירה. האמת שאני לא מבינה מה זה אומר...? שיש מצב שהוא יתאושש? או שפשוט בסקירה יראו שהוא לא ממשיך...? מבולבלת...

אני אנסה לשאול שוב, אבל הוא בטח יענה איזה תשובה סרקסטית שתבלבל אותי עוד יותר...

שאלתי גם בפורום תאומים, ברוור חחחח
מקווה מאוד שאולי באמת יהיה שם משהו מעודד

ויש לי בדיקה ביחידת IVF שלי ביום שני, אז נראה מה הם יגידו...

תודה רבה על החזקת האצבעות!

גלי ים333

New member
את לא צריכה לחכות לסקירה

יש שקיפות עורפית הרבה לפני. אני הייתי מגיעה לאולטרסאונד נוסף בעוד שבוע לראות מה קורה.
מחזיקה לך אצבעות שהכל יתפתח בצורה תקינה ואל תשכחי שהמדידות, במיוחד בשלבים כאלה מוקדמים, לא תמיד מדוייקות. גם סטייה במילימטר יכולה להשפיע באופן משמעותי.
תעדכני!

tara1704

New member
כן, תודה

נכון, ברור שיש שקיפות לפני זה...
ולפני זה, יש לי את התור הרשמי לביקורת ביחידה שלי ביום שני, לפני שהם משחררים למעקב. מקווה שאני אחזיק מעמד עד אז, ועוד יותר מקווה שכשאני אגיע אליהם, איכשהו דברים יסתדרו.....

בינתיים אני אמשיך עם הדמיון המודרך, ואני אתמקד בלדבר אליהם יפה ולשלוח להם מסרים חיוביים לגדילה
ואולי זה יצליח....איכשהו...

תודה, גלי, על התגובה והתמיכה!

למה להסתכל על חצי הכוס הריקה?

אני מניחה שכבר לא מעט זמן את מנסה להכנס להריון, ועכשיו את בהריון עם עובר אחד (לפחות) תקין, זו מתנה גדולה ואל תמעיטי בערכה. תהני ממה שיש.
שיהיה בשעה טובה ויסתיים בידיים מלאות (וכן, גם תינוק אחד ממלא יופי את הידיים!)

tara1704

New member
לא ממעיטה בכלל בכלל!!

שמחה ממש ממש ממש על הצ'יקמוק האחד!
ואני לא יכולה בכלל להתחיל לחשוב כמה מאושרת אני אהיה כשאני אוכל לפגוש אותו/ה סוף סוף! (אין אפילו אייקון שיתאים כאן
)
פשוט באופן די טבעי, אני חושבת, אחרי כל כך הרבה כאב ואכזבות, כשכבר יש שניים אז את נורא רוצה ש*שניהם* ימשיכו איתך ושגם תזכי לפגוש את שניהם בסוף [הלוואי הלוואי הלוואי]....וזה מלחיץ ומעציב אם משהו נראה שמשתבש...

tara1704

New member
ניסיתי שלא, באמת שניסיתי...

אבל מצד שני, עם כל הדמיון מודרך והרצון להיות אופטימית, אז כן, אפשר להגיד שנקשרתי...למרות שבכל זאת, ניסיתי גם לשמור ולא להיקשר *יותר מידי*...אבל את יודעת...זה לא שממש אפשר לשלוט...
הבדיקה הבאה זה הביקורת ביחידת IVF שלי, ביום שני, שאז אני אמורה לקבל מכתב שחרור ו"לצאת אל העולם" (יותר נכון, אל עולם ההריון בסיכון"
)....

napit

New member
מחזיקה אצבעות לחדשות טובות

מקווה מאוד שפשוט הייתה טעות במדידה הקודמת ושניהם יתפתחו לתינוקות מתוקים.

tara1704

New member
תודה רבה!

לא נראה לי שהיתה טעות...אבל הלוואי...

בינתיים נתקלתי דווקא בלא מעט סיפורי עידוד מפורומים אמריקאים ואנגלים על השלמות פערים...

וגם מצאתי מאמר שפיט (אמנם ישן קצת) על "התאום הנעלם". הם מדברים שם על 71% ששני התאומים ישרדו אם נצפה דופק לפני שבוע 7, ו89% אם נצפה דופק גם בין שבוע 7-10. הלוואי שהקטנצ'יק/ית שלי מכירה את הסטטיסטיקה הזאת!

אני מחזיקה אצבעות ומתפללת בשבילכם

תמיד יש פער, נקווה שישלימו מהר ושיהיה יהיה הריון קל ומשעמם תעדכני

tara1704

New member
תודה
לצערי, הקטן לא המשיך...

מקוה שהגדול/ה תמשיך ותשאר איתי

tara1704

New member
תודה רבה על ההתעניינות!

לא סתם לא היו סיפורי עידוד...הקטן החליט לותר...עצובה עליו/ה אבל שמחה נורא נורא על הנשאר/ת ומקווה שימשיך ככה!

למעלה