בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

ArsaWhat

New member
הזדכות על ערך צבור במטרופולין ושימוש בו לקנית חופשי חודשי

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
היי, בזמנו קניתי ערך צבור גדול מדי במטרופולין (בנסיעה בתל אביב). אני מעוניין להזכות עליו כדי לקנות חופשי חודשי, כי באמת שאין לי צורך כרגע בערך צבור.
האם אני צריך לנסוע עד תחנה מרכזית הרצליה (הנציגות הכי קרובה לת"א) או שניתן לעשות את זה בכל מקום אחר או דרך מכונה אוטומטית? הכרטיס עצמו הוצא ע"י דן.
תודה מראש

Ofekalef1

New member
גם אני צריך שאלה כזו

היי, בזמנו קניתי ערך צבור גדול מדי במטרופולין (בנסיעה בתל אביב). אני מעוניין להזכות עליו כדי לקנות חופשי חודשי, כי באמת שאין לי צורך כרגע בערך צבור.
האם אני צריך לנסוע עד תחנה מרכזית הרצליה (הנציגות הכי קרובה לת"א) או שניתן לעשות את זה בכל מקום אחר או דרך מכונה אוטומטית? הכרטיס עצמו הוצא ע"י דן.
תודה מראש
גם אני צריך שאלה כזו
אני מניח שזו בעצם השאלה הכי שחוקה בפורום כאן, אבל בכל זאת... יש מה לעשות עם הגג שישה שקלים שיישארו לי מערך צבור ברב קו? או שזה כאב ראש מיותר בשביל כלום כסף?

אפשר לקנות בקבוק שתיה...

גם אני צריך שאלה כזו
אני מניח שזו בעצם השאלה הכי שחוקה בפורום כאן, אבל בכל זאת... יש מה לעשות עם הגג שישה שקלים שיישארו לי מערך צבור ברב קו? או שזה כאב ראש מיותר בשביל כלום כסף?
אפשר לקנות בקבוק שתיה...

האם אתה מתכוון למות או להגר לחו"ל מחר?

גם אני צריך שאלה כזו
אם לא, פשוט תשלים את השישה שקלים לעוד 30 או 50 או 100, ותנצל אותם מתישהו בעתיד. השימוש בערך הצבור הולך ומתרחב, ומתישהו בעתיד יהיה תקף בכל הארץ.

Ofekalef1

New member
אני מחליף כרטיס

אם לא, פשוט תשלים את השישה שקלים לעוד 30 או 50 או 100, ותנצל אותם מתישהו בעתיד. השימוש בערך הצבור הולך ומתרחב, ומתישהו בעתיד יהיה תקף בכל הארץ.
אני מחליף כרטיס
כרגע אין תכנון למות :)

אפשר להזדכות רק בעמדת שירות של המפעיל אצלו טענת את המנוי.

תודה מראש

ArsaWhat

New member
תודה. למה? למה להתיש את הנוסע?

אם כבר הבאתם מכונות כרטוס, למה אי אפשר ליצור אופציה של זיכוי לטובת קניית חוזה אחר? פשוט להשתגע. אני לא נוסע להרצליה בעתיד הקרוב או בכלל. ולמה מטרופולין לא יכולים לפתוח נציגות בתל אביב? יש לא מעט קווים שלה שמתחילים ומסיימים שם נסיעות.

הערך הצבור שמוטען לך תקף לא רק בנסיעות להרצליה

אם כבר הבאתם מכונות כרטוס, למה אי אפשר ליצור אופציה של זיכוי לטובת קניית חוזה אחר? פשוט להשתגע. אני לא נוסע להרצליה בעתיד הקרוב או בכלל. ולמה מטרופולין לא יכולים לפתוח נציגות בתל אביב? יש לא מעט קווים שלה שמתחילים ומסיימים שם נסיעות.
הערך הצבור שמוטען לך תקף לא רק בנסיעות להרצליה
אלא בכל הנסיעות של דן, אגד, קווים ומטרופולין בגוש דן, וכן בנסיעות רבות של קווים, מטרופולין וחברות נוספות באזורים שונים בארץ. לכן אין לך סיבה להזדכות על ערך צבור, אלא אם אתה בטוח שלא תיסע באוטובוסים יותר בחיים שלך.

פקקי ענק בעקבות תחילת הלימודים

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
כבר היום אחה"צ-ערב התחילו הפקקים, למרות שהלימודים מתחילים מחר. פקקים בכביש 4, בכביש 5, ז'בוטינסקי ברמת גן ובבני ברק לא זזו.
אחת התוצאות היא שראיתי מחזה נדיר של שני אוטובוסי 49 בפתח תקווה בשעה 19:30 כשהתדירות לא גבוהה, ושניהם היו מלאים, ונסעו יחד.
מה גורם לכל הפקקים האלה בתחילת הלימודים? ולמה כבר היום הכול התחיל?

(ובלי קשר עוד דיווח מעניין- היום נסע EL בקו 70 המונגש במשך כל היום! )

Ofekalef1

New member
נצל"ש - האם זה אומר שייקח לי יותר זמן להגיע מחר בקו 104

כבר היום אחה"צ-ערב התחילו הפקקים, למרות שהלימודים מתחילים מחר. פקקים בכביש 4, בכביש 5, ז'בוטינסקי ברמת גן ובבני ברק לא זזו.
אחת התוצאות היא שראיתי מחזה נדיר של שני אוטובוסי 49 בפתח תקווה בשעה 19:30 כשהתדירות לא גבוהה, ושניהם היו מלאים, ונסעו יחד.

נצל"ש - האם זה אומר שייקח לי יותר זמן להגיע מחר בקו 104
של סביבות שבע ועשרה בבוקר לתל השומר?

רמת גן היתה סיוט. לפחות 20 דקות מבס"ר עד מכון מור.

רמת גן היתה סיוט. לפחות 20 דקות מבס"ר עד מכון מור.
פקקים נוראיים גם במרכז רמת גן.
מדובר על הערב שבו זה נכתב - יום ראשון האחרון ב-8 בערב.

Ofekalef1

New member
עדכון: גם בכיוון השני

קו הרכבת ב"ש-ת"א
בכיוון הנסיעה מבאר שבע לתל אביב הרכבות מאטות בסביבות צומת גורל.
מישהו יודע למה?
והפעם נשמעו יותר מעברים של מסילות. הנהג צפצף הרבה וראיתי עובדים רבים שעובדים על המסילה הסמוכה.

מתבצעות שם עבודות לחיבור המסילה למסילת אשקלון-ב"ש.

והפעם נשמעו יותר מעברים של מסילות. הנהג צפצף הרבה וראיתי עובדים רבים שעובדים על המסילה הסמוכה.

Ofekalef1

New member
זה היה בחמישי-מוצ"ש. למה לא הודיעו ברכבת על המשך העבודות

שגורמות לעיכובים בהגעה אל ב"ש?

בועז ל

New member
לא מחייב שמדובר ב"המשך העבודות".

שגורמות לעיכובים בהגעה אל ב"ש?
יתכן שהוכשר קטע מסילה חדש שמצריך האטת הנסיעה לתקופה מוגבלת. צריך לבדוק את העניין.

Ofekalef1

New member
אכן, אבל זה עדיין לא מסביר את עניין הפועלים שישבו על המסילה

יתכן שהוכשר קטע מסילה חדש שמצריך האטת הנסיעה לתקופה מוגבלת. צריך לבדוק את העניין.
אכן, אבל זה עדיין לא מסביר את עניין הפועלים שישבו על המסילה
הסמוכה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה