בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

Ofekalef1

New member
שינו היום משהו בואלידטורים של תל אביב האוניברסיטה

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
בצהריים מכשירי התיקוף לרב קו היו עם המכשיר האדום, ובערב כשהגעתי לא היו המכשירים האלה (חוץ משניים), ותיקוף הרב קו התבצע לא בזווית, ממש על הואלידטור (יותר נוח לטעמי). שמעתי דייל מדבר עם מישהו על זה שהמכשירים החדשים עושים בעיות עם התוכנה או משהו כזה...
יש למישהו מושג מה קורה?

Ofekalef1

New member
תוספת

בצהריים מכשירי התיקוף לרב קו היו עם המכשיר האדום, ובערב כשהגעתי לא היו המכשירים האלה (חוץ משניים), ותיקוף הרב קו התבצע לא בזווית, ממש על הואלידטור (יותר נוח לטעמי). שמעתי דייל מדבר עם מישהו על זה שהמכשירים החדשים עושים בעיות עם התוכנה או משהו כזה...
יש למישהו מושג מה קורה?
תוספת
בבאר שבע המכשירים היו כרגיל. שמתי עליו את הארנק עם הרב קו (מה שאני עושה בדרך כלל), והוא כתב משהו שאני לא זוכר, משהו כמו "כרטיס כפול, בחר כרטיס". אולי לא בדיוק אבל גם שם זה לא היה ממש נראה קשור. הוצאתי אותו מהארנק ואז הוא העביר בסדר אבל כתב "דרך צלחה". אני לא זוכר האם זו תמיד ההודעה שהוא כותב ביציאה?

חדשות מצויינות

יש למישהו מושג מה קורה?
חדשות מצויינות
הקופסאות האדומות ממש מכערות את הוואלידטורים ומפריעות למשתמשי כרטיסי הנייר.

Ofekalef1

New member
אני מסכים

חדשות מצויינות
הקופסאות האדומות ממש מכערות את הוואלידטורים ומפריעות למשתמשי כרטיסי הנייר.
אני מסכים
וזה גם לא ממש נוח להעביר שם את הרב קו.
אבל זה לא היה נראה כאילו מדובר על מעבר גורף, בשבוע הבא אעדכן.

alonsp2

New member
שילוט\מצלמות בנת"צ בכביש החוף נתניה - הרצליה

בקשות ושאלות (לא הכוונה)
שילוט\מצלמות בנת"צ בכביש החוף נתניה - הרצליה
אהלן,
מישהו יודע מה קורה עם השלטים הענקיים מימין לנת"צ בכביש החוף? כבר כמעט שנה שהשלטים עומדים, עם ארונות חשמל לצידם אך נראה שדבר לא קורה.
האם מישהו יודע מה התכלית של כל מכלול כזה? שכן ראיתי שמותקנת עליו גם מצלמה המכוונת לנת"צ. מתכוונים להפעיל שם מצלמות לאכיפה מתישהו?

תודה רבה!
אלון3

מצב
הנושא נעול.
למעלה