בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

idan526

New member
מה אפשר לעשות בשביל לגרום להחזרת לו"ז של אוטו

בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מה אפשר לעשות בשביל לגרום להחזרת לו"ז של אוטובוס?
&nbsp
למי שמכיר הקו המדובר הוא קו 13 באשכול חשמונאים הנוסע בין לוד לרמלה.
למעשה הקו עד יום ראשון הזה(13.7) עבר בתחנה מרכזית לוד-תחנת רכבת לוד -שכונת קריית האומנים(מצליח).
הקו הזה משמש את תושבי השכונה למעשה כקו האוטובוס היחיד הפועל כל היום ומקשר את תושביה אל מחוץ לעיר (בעיקר גוש-דן) ע"י כך שהוא מגיע לצומת הקרח ותחנת הרכבת לוד(משתי נקודות אלו ממשיכים ליעדים ).
לקראת סוף שבוע שעבר נודע לנו באתר "קווים" על שתי הודעות בעינינו:
האחת מדבר על הארכת המסלול בלוד (דבר שאינו מפריע לתושבי השכונה).
השנייה היא הקטנת לו"ז הקו- משלושה אוטובוסים בשעה לשניים בלבד (!) וצמצום שעות הפעילות שלו .
אשמח לדעת מה ניתן לעשות בנושא בכדי לפחות להחזיר את הלו"ז למצב הקודם.אשמח לדעת אם יש כאן אנשים בעלי השפעה או לפחות הצעות לדרכים קצת יותר אפקטביות משליחת תלונה.
תודה.

olli3

New member
מנהל
במקרה הספציפי הזזה אני מניח שזה עקב הפעלת

מה אפשר לעשות בשביל לגרום להחזרת לו"ז של אוטובוס?
&nbsp
למי שמכיר הקו המדובר הוא קו 13 באשכול חשמונאים הנוסע בין לוד לרמלה.
למעשה הקו עד יום ראשון הזה(13.7) עבר בתחנה מרכזית לוד-תחנת רכבת לוד -שכונת קריית האומנים(מצליח).
הקו הזה משמש את תושבי השכונה למעשה כקו האוטובוס היחיד הפועל כל היום ומקשר את תושביה אל מחוץ לעיר (בעיקר גוש-דן) ע"י כך שהוא מגיע לצומת הקרח ותחנת הרכבת לוד(משתי נקודות אלו ממשיכים ליעדים ).
לקראת סוף שבוע שעבר נודע לנו באתר "קווים" על שתי הודעות בעינינו:
האחת מדבר על הארכת המסלול בלוד (דבר שאינו מפריע לתושבי השכונה).
השנייה היא הקטנת לו"ז הקו- משלושה אוטובוסים בשעה לשניים בלבד (!) וצמצום שעות הפעילות שלו .
אשמח לדעת מה ניתן לעשות בנושא בכדי לפחות להחזיר את הלו"ז למצב הקודם.אשמח לדעת אם יש כאן אנשים בעלי השפעה או לפחות הצעות לדרכים קצת יותר אפקטביות משליחת תלונה.
תודה.
קו 14 החדש.
&nbsp
במכרז הזה כמו בכל מכרז חדש כשרוצים לשפר שירות, זה בא על חשבון משהו אחר. יש מספר קילומטרים שעליה המפעיל מקבל סובסידיה ומשרד התחבורה "משחק" עם זה לכאן או לכאן.
&nbsp
אני לא מכיר את צרכי התושבים ואני לא יודע עד כמה קו 14 נחוץ. אבל כדי לשכנע את משרד התחבורה שנגרם עוול להמון המון נוסעים, צריך לדבר עם מנהל המחוז, אסי סוזנה.

Guy0Guy

New member
ה"משחק" שאתה מדבר עליו מאוד מעניין,

קו 14 החדש.
&nbsp
במכרז הזה כמו בכל מכרז חדש כשרוצים לשפר שירות, זה בא על חשבון משהו אחר. יש מספר קילומטרים שעליה המפעיל מקבל סובסידיה ומשרד התחבורה "משחק" עם זה לכאן או לכאן.
&nbsp
אני לא מכיר את צרכי התושבים ואני לא יודע עד כמה קו 14 נחוץ. אבל כדי לשכנע את משרד התחבורה שנגרם עוול להמון המון נוסעים, צריך לדבר עם מנהל המחוז, אסי סוזנה.
כי מקו 13 הורדו כ 15 נסיעות ביום(לאחד מהכיוונים).בקו 14 החדש יש 4 נסיעות לכיוון.מבחינת קילומטרים קו 14 בהחלט לא יותר ארוך, ובנוסף לזה מסלול קו 13 הוארך עד לשכונת גני אביב (אולי בשביל לפצות על הקילומטרים החסרים).
&nbsp
למעשה קיבלנו תמונה שבה תושבי שכונת גני-אביב לוד נהנים משתי קווים קווים נוספים .ותושבי שכונות קריית האומנים המתפתחת הפסידו נסיעות מהקו העיקרי שלהם.
&nbsp
כמו שאתה מבין בעיית קו 13 גם נוגעת אלי.
איך אתה ממליץ לפנות אל מר אסי סוזנה? יש לכם ניסיון עבר איתו?

olli3

New member
מנהל
במייל, הוא קשוב ויתן לך תשובה.

כי מקו 13 הורדו כ 15 נסיעות ביום(לאחד מהכיוונים).בקו 14 החדש יש 4 נסיעות לכיוון.מבחינת קילומטרים קו 14 בהחלט לא יותר ארוך, ובנוסף לזה מסלול קו 13 הוארך עד לשכונת גני אביב (אולי בשביל לפצות על הקילומטרים החסרים).
&nbsp
למעשה קיבלנו תמונה שבה תושבי שכונת גני-אביב לוד נהנים משתי קווים קווים נוספים .ותושבי שכונות קריית האומנים המתפתחת הפסידו נסיעות מהקו העיקרי שלהם.
&nbsp
כמו שאתה מבין בעיית קו 13 גם נוגעת אלי.
איך אתה ממליץ לפנות אל מר אסי סוזנה? יש לכם ניסיון עבר איתו?
במייל, הוא קשוב ויתן לך תשובה.

connex

Active member
לדעתי קו 14 לא יאריך ימים

קו 14 החדש.
&nbsp
&nbsp
נראה לי שזה קו עונתי המשמש בעיקר להגעה לבריכת השחיה בלוד
(נסיעות בוקר מגני אביב וחזרה בצהרים מנאות יצחק)
הצמצום לדעתי בהתאם למסורת השנתית של קווים לספק רכבים ונהגים לימי בין הזמנים ו"לשכוח" להחזיר אחר כך את הלו"ז המקורי...

Guy0Guy

New member
גם לדעתי קו 14 לא נראה רלוונטי

נראה לי שזה קו עונתי המשמש בעיקר להגעה לבריכת השחיה בלוד
(נסיעות בוקר מגני אביב וחזרה בצהרים מנאות יצחק)
הצמצום לדעתי בהתאם למסורת השנתית של קווים לספק רכבים ונהגים לימי בין הזמנים ו"לשכוח" להחזיר אחר כך את הלו"ז המקורי...
ובכלל כבר כמה קווי אוטובוס עם 4 נסיעות לכיוון הם רלוונטים,כנראה שרק בודדים.
&nbsp
ובהקשר למה שאמרתה אתה אומר שכנראה שבשביל לתגבר את קווי החרדים החליטו לפגוע בלו"ז קווים "רגילים"?

olli3

New member
מנהל
גם, ככה זה כל שנה.

ובכלל כבר כמה קווי אוטובוס עם 4 נסיעות לכיוון הם רלוונטים,כנראה שרק בודדים.
&nbsp
ובהקשר למה שאמרתה אתה אומר שכנראה שבשביל לתגבר את קווי החרדים החליטו לפגוע בלו"ז קווים "רגילים"?
גם, ככה זה כל שנה.
לכן אני אומר שכדאי שתברר האם מדובר במשהו זמני או משהו קבוע.

טנק2

New member
זה ברק 21...

ראה טיל והחליט לחסוך לו ולהישרף בעצמו?
יש גם אחד של המוביל הדרומי צביקה שעלה השמיימה בימים האחרונים.
זה ברק 21...
אז מה השלדה?
דאף כנראה לא,
וולוו כנראה לא
מאן כנראה לא
איריסבוס אולי (?), יכול להיות סקאניה, ומרצדס.

מדובר בברק ולא בברק 21

זה ברק 21...
אז מה השלדה?
דאף כנראה לא,
וולוו כנראה לא
מאן כנראה לא
איריסבוס אולי (?), יכול להיות סקאניה, ומרצדס.
מדובר בברק ולא בברק 21
שימו לב שתאי המטען ידניים (בברק 21 יש תא אחד חשמלי).
ע"פ מיקום הרדיאטור (צד שמאל) זה לא יכול להיות VOLVO (בB10B הרדיאטור בצד ימין).
בגלל שהרדיאטור צמוד לדופן הצדדית ולא ניצב לה זה לא MAN 18-350.
מסקנה: מרצדס OC500 או MAN 18-360

טנק2

New member
אני אומר מאן 18-350

מדובר בברק ולא בברק 21
שימו לב שתאי המטען ידניים (בברק 21 יש תא אחד חשמלי).
ע"פ מיקום הרדיאטור (צד שמאל) זה לא יכול להיות VOLVO (בB10B הרדיאטור בצד ימין).
בגלל שהרדיאטור צמוד לדופן הצדדית ולא ניצב לה זה לא MAN 18-350.
מסקנה: מרצדס OC500 או MAN 18-360
אני אומר מאן 18-350
גם בגלל שאחוזי השריפה של הOC500 בעבר ובהווה נמוכים במיוחד (וגם שאר המרצדס) וגם בגלל השריפות הגוברות והולכות במאנים ישנים והרעשנים האלה, שלדעתי לא מוצלחים במיוחד (כשאני נוסע בהם, אני אולי לא אשמע את מי שמדבר שניים שלושה ספסלים לפני בגלל רעש המנוע, שגם ביצועיו לא טובים במיוחד)

עם כל הכבוד לסטטיסטיקה

אני אומר מאן 18-350
גם בגלל שאחוזי השריפה של הOC500 בעבר ובהווה נמוכים במיוחד (וגם שאר המרצדס) וגם בגלל השריפות הגוברות והולכות במאנים ישנים והרעשנים האלה, שלדעתי לא מוצלחים במיוחד (כשאני נוסע בהם, אני אולי לא אשמע את מי שמדבר שניים שלושה ספסלים לפני בגלל רעש המנוע, שגם ביצועיו לא טובים במיוחד)
עם כל הכבוד לסטטיסטיקה
מבט בתמונות מגלה שהרדיאטור צמוד לדופן הצדדית.
במאן 18-350 הרדיאטור ניצב לדופן הצדדית ומקביל לדופן האחורית ולכן אף על פי שסטטיסטית ה18-350 מתחילים לעלות בסערה השמימה, במקרה הנידון דנן זה לא 18-350

טנק2

New member
אז 18-360/מרצדס

עם כל הכבוד לסטטיסטיקה
מבט בתמונות מגלה שהרדיאטור צמוד לדופן הצדדית.
במאן 18-350 הרדיאטור ניצב לדופן הצדדית ומקביל לדופן האחורית ולכן אף על פי שסטטיסטית ה18-350 מתחילים לעלות בסערה השמימה, במקרה הנידון דנן זה לא 18-350
אז 18-360/מרצדס
למרות שלפי הטבלה שלי לא היו יותר מ20-30 כאלה באגד-מסוף סדרת ה86 ומתחילת סדרת ה88.
&nbsp
אביתר, יש סיכוי שמרצדס נשרף-O404 או OC500 !

הודעות תיקוף בערבית במטרונית.

בקשות ושאלות (לא הכוונה)

הודעות תיקוף בערבית במטרונית.
אם אני מקבל מהמכשיר המתקף הודעות בערבית כשאני מעביר את הכרטיס על פניו.. זה אומר שיש איזשהי הגדרה ברב קו שהשפה שלי היא ערבית?
&nbsp
אין לי מושג מה כתוב בהודעות האלה ולפעמים קשה מאוד לראות את האור הירוק שמראה על אישור (למשל באור יום)... אני לא מבין את ההודעות שמופיעות בערבית.
עד עכשיו חשבתי שזה באג כי לפעמים היה בעברית ולפעמים בערבית...
עכשיו כל ההודעות הם בערבית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה