בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

Juno555

New member
קווי לילה - פועלים מתי שבא להם ולא מודיעים?

בקשות ושאלות (לא הכוונה)

מצד אחד אני מוכרח לברך על השירות של קווי לילה, מצד שני יש לי תלונה שעיקרה הוא זלזול בנוסעים. למיטב הבנתי בחופש הגדול קווי לילה פועלים כל השבוע, וליתר ביטחון גם וידאתי את זה בכל אפליקציית תחבורה ציבורית אפשרית (מוביט, נקסט באס, אוטובוס קרוב) ואתר משרד התחבורה והאתר של דן כמובן. אתמול בלילה חיכיתי מהשעה רבע לאחת ועד אחת ארבעים וחמש (צריכים לעבור 2 אוטובוסים לפחות מכל קו בזמן הזה לפי הלו"ז) ולא עבר אפילו קו לילה אחד? עכשיו אני לא יודע מה לחשוב לגבי היום. יהיו קווים? לא יהיו? על מה אני אמור להסתמך?

פורסם אתמול בערב, גם בפורום הזה,

מצד אחד אני מוכרח לברך על השירות של קווי לילה, מצד שני יש לי תלונה שעיקרה הוא זלזול בנוסעים. למיטב הבנתי בחופש הגדול קווי לילה פועלים כל השבוע, וליתר ביטחון גם וידאתי את זה בכל אפליקציית תחבורה ציבורית אפשרית (מוביט, נקסט באס, אוטובוס קרוב) ואתר משרד התחבורה והאתר של דן כמובן. אתמול בלילה חיכיתי מהשעה רבע לאחת ועד אחת ארבעים וחמש (צריכים לעבור 2 אוטובוסים לפחות מכל קו בזמן הזה לפי הלו"ז) ולא עבר אפילו קו לילה אחד? עכשיו אני לא יודע מה לחשוב לגבי היום. יהיו קווים? לא יהיו? על מה אני אמור להסתמך?
שעקב המצב הבטחוני קווי הלילה בירושלים, באר שבע וגוש דן לא יפעלו.
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=175660567[/URL]

Juno555

New member
למה המפעילות לא פירסמו?

שעקב המצב הבטחוני קווי הלילה בירושלים, באר שבע וגוש דן לא יפעלו.
[URL]http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=175660567[/URL]
למה המפעילות לא פירסמו?
נכנסתי לאתר של דן, נכנסתי לכל האפליקציות, לא ראיתי הודעה או איזכור אחד. בנייד אני לא גולש לתפוז כי זה לא כ"כ עובד לי טוב משום מה ובכל מקרה זה אמור להיות פרסום רשמי. יפה שלפחות אתם ניסיתם.
בכל מקרה ממה שאני יודע-אמרו לי שכרגע אמורים להיות אוטובוסים היום בלילה אבל זה הוראה שהשתנתה כבר פעם אחת הבוקר לפני, אז אני אוודא בערב עם המוקד הטלפוני שוב. מסכים שיש דברים לא בשליטתנו אבל כמו שהתגובה לידי כבר אמרה - בשעה שזה הגיע לפה אנשים כבר היו במקומות בתל-אביב

אולי כי ההחלטה התקבלה אתמול בערב מעכשיו לעכשיו

למה המפעילות לא פירסמו?
נכנסתי לאתר של דן, נכנסתי לכל האפליקציות, לא ראיתי הודעה או איזכור אחד. בנייד אני לא גולש לתפוז כי זה לא כ"כ עובד לי טוב משום מה ובכל מקרה זה אמור להיות פרסום רשמי. יפה שלפחות אתם ניסיתם.
בכל מקרה ממה שאני יודע-אמרו לי שכרגע אמורים להיות אוטובוסים היום בלילה אבל זה הוראה שהשתנתה כבר פעם אחת הבוקר לפני, אז אני אוודא בערב עם המוקד הטלפוני שוב. מסכים שיש דברים לא בשליטתנו אבל כמו שהתגובה לידי כבר אמרה - בשעה שזה הגיע לפה אנשים כבר היו במקומות בתל-אביב
אולי כי ההחלטה התקבלה אתמול בערב מעכשיו לעכשיו
במצב הבטחוני שיש כעת אפשר לצפות להחלטות פתאומיות ובלתי צפויות. המצב הבטחוני עצמו לא החל אתמול בערב ובמהלך שלשום ואתמול דווקא כן היו הערכות שתהיה הסלמה והתפשטות גם לאזור המרכז. כנראה לאחר הירי לירושלים ולגוש דן קיבלו את ההחלטה.

olli3

New member
מנהל
אגד פירסם.

למה המפעילות לא פירסמו?
אגד פירסם.

mister K

New member
כי יש תירוץ להגיש ש-"אין ביקוש"

לא ברור לי למה לבטל קווי לילה בת"א ובי-ם
כי יש תירוץ להגיש ש-"אין ביקוש"
וכי הקווים האלה מלכתחילה על פי משרד התחבורה מיועדים רק לבליינים, שכעת אמורים לשבת מפוחדים בממ"ד.

אורי404

New member
קווי הלילה מוגדרים לבליינים

במהלך השנה הם פועלים בערבי חמישי ובמוצאי שבת וכן במועדים (למשל פורים) ובמהלך יולי-אוגוסט.
בימי חול במהלך שבוע רגיל הם לא פועלים. התפיסה היא, שהם נועדו לבליינים. מטבע הדברים בימים אלה, המצב אינו אידיאלי לבלות ולכן הקווים בוטלו.
זוהי כאמור התפיסה לגביהם, אך ממש לא דעתי וקרוב לוודאי, שגם לא דעת אנשים רבים בפורום הזה ומחוצו. קווי הלילה גם יעילים לעובדים בלילה, למשל.

mister K

New member
מי מחליט מתי המצב אידיאלי לבלות?

במהלך השנה הם פועלים בערבי חמישי ובמוצאי שבת וכן במועדים (למשל פורים) ובמהלך יולי-אוגוסט.
בימי חול במהלך שבוע רגיל הם לא פועלים. התפיסה היא, שהם נועדו לבליינים. מטבע הדברים בימים אלה, המצב אינו אידיאלי לבלות ולכן הקווים בוטלו.
זוהי כאמור התפיסה לגביהם, אך ממש לא דעתי וקרוב לוודאי, שגם לא דעת אנשים רבים בפורום הזה ומחוצו. קווי הלילה גם יעילים לעובדים בלילה, למשל.
אף אחד פה לא באבל וזה שיורים טילים זו לא סיבה לשבת בבית 24 שעות ביממה. בטח לא בתל אביב ובירושלים.
ובכלל, ייעוד קווי הלילה לבליינים בלבד הוא טימטום. שירות לילי צריך להיות דבר מובן מאליו לכל מי שצריך.

טנק2

New member
נכון

אף אחד פה לא באבל וזה שיורים טילים זו לא סיבה לשבת בבית 24 שעות ביממה. בטח לא בתל אביב ובירושלים.
ובכלל, ייעוד קווי הלילה לבליינים בלבד הוא טימטום. שירות לילי צריך להיות דבר מובן מאליו לכל מי שצריך.
נכון
מה זה העוצר הזה בין 23:00 ל5:00? ואולי אפילו עד 6:00? ומה עם עובדי משמרת לילה? עיתונאים? בתי דפוס? שומרים? אחרים? לא מגיע להם לשוב הביתה בזמן?
אין כאן שום בעיה עם הציבור החרדי. אז למה??????

mister K

New member
גם זה עוצר בזוי בדיוק כמו עוצר השבת

נכון
מה זה העוצר הזה בין 23:00 ל5:00? ואולי אפילו עד 6:00? ומה עם עובדי משמרת לילה? עיתונאים? בתי דפוס? שומרים? אחרים? לא מגיע להם לשוב הביתה בזמן?
אין כאן שום בעיה עם הציבור החרדי. אז למה??????
גם זה עוצר בזוי בדיוק כמו עוצר השבת
המניעים אולי שונים אבל רמת הביזיון זהה.

אורי404

New member
אני מסכים איתך, שייעוד הקווים אינו נכון

אני מסכים איתך, שייעוד הקווים אינו נכון
אני גם כמוך חושב, שקווי הלילה צריך להיות דבר מובן מאליו לכל מי, שצריך.

יש הודעה של משרד התחבורה:

יש הודעה של משרד התחבורה:
"
בהתאם להערכת מצב נוכחית בנוגע למצב הביטחוני, הוחלט על ידי משרד התחבורה לבטל עד להודעה חדשה חלק מקווי הלילה באזורים שונים בארץ.
"
ההודעה מופיעה באתר כל-קו.
כנראה מדובר בקווים שהפעלתם הופסקה משלשום כפי שמפורט באתר קווי הלילה.

[URL]http://www.kav-layla.co.il/Web/He/News/1129.aspx[/URL]

הודעות באתרי מפעילות:

הודעות באתרי מפעילות:
[URL]http://www.dan.co.il/news/news.asp?id=5421[/URL]
[URL]http://www.kavim-t.co.il/news/new.asp?id=1770[/URL]
[URL]http://www.afikim-t.co.il/inner.asp?page=news&item=692[/URL]
[URL]http://www.afikim-t.co.il/inner.asp?page=news&item=691[/URL]
מטרופולין שרון:
עדכונים בשל המצב הבטחוני
נוסעים נכבדים,
עד להודעה חדשה, לא יופעלו כל קווי הלילה. 225,227,228,229,230,231
נסיעה בטוחה,
מטרופולין

מטרופולין דרום:
עדכונים בשל המצב הבטחוני
נוסעים נכבדים,
*קו 369- הנסיעה היוצאת מת"א בשעה 14:20- מבוטלת. מב"ש- הנסיעה היוצאת בשעה 17:00-מבוטלת.
*קו 370- הנסיעה היוצאת מת"א בשעה 16:20- מבוטלת. מב"ש- הנסיעה היוצאת בשעה 18:00-מבוטלת.
*קו 380- הנסיעה היוצאת מת"א בשעה 17:50- מבוטלת. מב"ש- הנסיעה היוצאת בשעה 19:30-מבוטלת.
*קו 143- לא יופעל עד להודעה חדשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה